Jump to content

vomgti

Üye
 • İçerik sayısı

  65
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Bilgiler

 • İsim
  vom7gti
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

670 profil görüntüleme
 1. vomgti

  Hepsiburada Planet service adlı satıcı

  Liqui moly kendi internet sayfasından al.
 2. http://masterotoservisi.com/iletisim.html Mashar usta. Ankara Doğuş'tan çıkma işinin ehli arızanı bulur yardımcı olur. Yerinin sanayide olmaması ile (sanayideki mizaçtan dolayı) tanışma fırsatı oldu. İş yaptırdım şirket aracına işini güzel yapan ender ustalardan.
 3. @oryx 2 tanesini alabilirim. Elden istanbul içi buluşuruz. 2 adet işimi görür.
 4. birisi 1313kg diğeri 1235kg arada var 78kg fark. Bence takılır ancak amortisörleri de değiştirmeniz gerekir. Amortisörlerin çalışma aralığı vardır. Siz kısa yay takarak üstten ve alttan çalışma aralığını daraltıyorsunuz. Sonra ömrü dolmakta olan bir amortisör patlıyor yeni aldığınız standart amortisör olduğundan onun da kısa ömrü oluyor. Yay ile beraber amortisör de değiştirin. Amortisör değiştirmeyecekseniz yayı ellemeyin. Aynı zamanda arabanın direksiyon kutusu ve ön takım gibi tüm orkestra bu yaya göre tasarlandığı için kullandıkça başka noktalardan patlak verebilir. Siz görüntü güzel oldu dersiniz ama alttan direksiyon kutusu can çekişebilir.
 5. vomgti

  2020 midline plus’ım :)

  çok güzel maaşallah. Ön park sensörü yaptırın bence ilk.
 6. gazına bir baktırın.
 7. vomgti

  Sol ön tekerden gelen ses

  @golfcu91 aks körüklerini kontrol ettirebilirsin belki kelepçeleri çıkmış olabilir. bir lastikçi baksa detaylı farkeder.
 8. vomgti

  O-7 (kuzey marmara otoyolu) denen tuzak

  @Ozan Karsavuran hanım arabadaysa veya basacaksam giriyorum başka türlü işim olmaz maalesef.
 9. vomgti

  O-7 (kuzey marmara otoyolu) denen tuzak

  navigasyonunuzun ayarında ücretli otoyolları kullanma tikini işaretleyiniz.
 10. vomgti

  Animasyonlu Led Stop.. Sizce Nasıl?

  güzel ürün
 11. vomgti

  Golf 1.2 TSI BMT Klima

  ilk Fitreleri kontrol etmekte fayda var ters bile takılmış olabilir sadece kontrol. 2. olarak klima gazı normalde 500-550gr arası belki çok ufak bir kaçak vardır 300gr'a düşmüştür hiç kontrol edilmediyse 3. olarak havalandırma fanı (siz üflemiyor dediniz oradan) 4. olarak "golf 7 klima yönlendirme motoru" yukarı aşağı yön veren motor. Bunun zaman içerisinde tırnakları kırılabiliyor sıcak soğuktan dolayı siz yukarı konumlandırsanızda o ayağa vermeye devam edebilir. işini bilen klimacı tüm dertlerini anlar.
 12. vomgti

  Eko seri balatayla gelen rahatsız edici ses...

  değiştir abi gitsin. Ama dikkatli kullan. Fabrikasyon kalitesinde değil hiçbir parça yani üzerindeki parça 100.000 gittiyse bunun 100.000 gitmesini bekleme enteresan bir sihir var o işte
 13. vomgti

  2014 mıdlıne plus mk7

  acc eğer ön cam vs. işine girmeyecekseniz fiyat performans. 1-2 defa kazayı önlese parasını kurtarır. hız sabitleme dümdüz gider acc donanım olarak da bir + ama hız sabitlemesi çoğu araçta var artık.
×
×
 • Yeni Oluştur...