Jump to content

Mye06

Zubizu shell de 15 tl

Recommended Posts

Arkadaslar herkese selam 

Zibusu uygulamasinda temassiz 150 tl shellden akaryakit ta 15 tl hediye var 

Zibisu uygulamasina visa karti tanimlayin akaryakit istasyonundaki gorevliye uygulamadan odeyeceginizi soyleyin paycell ile onay verin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Mye06 merhaba hocam telefonda uygulama var zibuzu otomatik plakaya tanimlaniyor o puanlar nasil kullanilacak bi bilgin varmi birde ben hep nakit aldim yakiti

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

teşekkür ediyorum hocam. 31 ağustosa kadar bi çok kere 150 ve katlarını alırız. :) 

(her 150 TL için 15 tl gayet iyi)

tarihinde Culture33 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 saat önce, ogzogz yazdı:

Haziran ayını kaçırmışız, o da yetmemiş Temmuz ayındaki yakıt alışım şimdiden 400 tl üzerinde ama kampanyadan yeni haberimiz olduğu için henüz kazanımım yok....

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Shelin kampanyalari bana o kadar karışık geliyor ki.O yüzden hiç takip etmiyorum.Yok zibuzu indir yok paycel midir nedir ayarla yok alirken bilmemne şöyle verme kardeşim puan muan...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

@Culture33 toplam 30+30tl 60tl kazanabilirsin..150tl*4 akaryakıt üstüne birşey vermiyor..size tavsiyem world kartınız var ise shellden 4*125TL  alışveriş yapın (farklı günlerde)(QR ile ödeyin) hem 50tl  kampanyadan hem 40tl QR den gelsin..500tl ye 90tl cepte.bu kampanya 15 agustosta bitiyor....zibuzi ile ödeme yapacaksan world card ile birleşmez ayrıca yakıt alman lazım (world cardın visa ise daha süper oluyor)...ben şöyle yapmıştım ilk gün 125tl world kard ile qr ödeme yaptım..ertesi gün 150tl zubizi ile..kısa bir hesapla 500tl worldden 90tl world puan,  600tl zubizdan 60tl geliyor..önümüzdeki iki ay 1200tl yakıt alana visa world cardı olan biri 150tl yakıt puan kazanabilir..

tarihinde reko tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@reko maalesef YKB kartım bulunmuyor, bu da fena değil aslında %10 luk bir indirime denk geliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...