Jump to content

Golf 8 içerir

Recommended Posts

• İleti 78
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Seviyoruz bu hayatı Yeni hedefim 

Her tarafı hijyen bandajlı tam @Negatiwe lik 

golf V ve VIII nazarımda fiyasko.. ikisine de bir türlü ısınamadım 😳

Konudaki görseller

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Golf 8 ile ilgili izlenebilecek tüm videoları izledim ama yok arkadaş bir yerden bile olsa çekmiyor beni. Golf 7.5 efsane kasa olarak kalır ve aracımı değiştirme kararı aldığımda Golf 8'e asla bakmam büyük rezillik.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
2 saat önce, smhk yazdı:

Golf 8 ile ilgili izlenebilecek tüm videoları izledim ama yok arkadaş bir yerden bile olsa çekmiyor beni. Golf 7.5 efsane kasa olarak kalır ve aracımı değiştirme kararı aldığımda Golf 8'e asla bakmam büyük rezillik.

Bence yollarda gördükçe göz alışacak ve zamanla herkes çok beğenecek. Her yeni kasada benzer şeyler oluyor :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Daha mk8 in adam gibi bir rengini gormedim videolarda en yakisani ve duzgunu saf beyaz sanirim. Renkleri bile insani itiyor kendisinden. Sarı desen değil yeşil desen degıl, kirmizisi kirmizi gibi degil turuncu gibi degil ne kadar tuhaf bir arac olmus, vw bence mk8  bir araci alinir yapan adı mi yoksa kalitesi ve sundukları mi diye bir deneme yapiyor olabilir. Zira mk8 golf adı ile değilde auris yada i30 adı ile çıksaydı inanilmaz elestiri alirdi en azindan dış tasarım olarak, ki zaten bir Asya tarzı HB olmus tasarımı.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
4 saat önce, Musaaksoy yazdı:

@ZITIPAŞA amortisörlü kaputu da kaldırdılar, hava atıyorduk amortisörlü kaput var diye

Sadece amortisörlü kaput olsa yine iyi, torpido halı kaplaması kalktı, eskiden midline araçlar bile 8 hoparlör ile gelirdir., şimdi highline'da alsan, r-line 'da alsan 6 hoparlör ile geliyor, direksiyon tuş takımında direksiyon ısıtma tuşu bile var, tüm opsyonları da ekletsek direksiyon tuş takımında (işlevsiz 3 tane boş tuş) var ama aynı tuş takımına (telefon arama tuşu) koymayan zihniyet..

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@forzaGilles dediğiniz gibiyse kapı içindeki kaplama da kalkmıştır. Araç alırken, araç bakarken dikkat ettiğim noktalardan birisiydi buralar. Cidden araç Leon olmuş, Leon da egea olmuştur. Ama cidden yazık kaç euroysa koy fiyat ona göre olsun. C sınıfı standartlarını belirleyen araç bu şekilde ise diğer üreticiler ne yapacak? Birisi arkadan itişi kaldırır diğeri kaliteyi vasata çeker bilmem ne. Akülü arabaya binelim öyleyse

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eskiden bindiğimiz araç kasa yenilediğinde bir heyecan oluşur, bayiye gider inceler, beğenirsek de şartları zorlar değiştiririz mantığı var idi. Golf 7.5'dan sonra bu güncel Golf maalesef ki olmamış. Yeni Audi A3 heyecan yaratan tek otomobil şuan bu segmentte benim için.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
12 saat önce, Musaaksoy yazdı:

@forzaGilles dediğiniz gibiyse kapı içindeki kaplama da kalkmıştır. Araç alırken, araç bakarken dikkat ettiğim noktalardan birisiydi buralar. Cidden araç Leon olmuş, Leon da egea olmuştur. Ama cidden yazık kaç euroysa koy fiyat ona göre olsun. C sınıfı standartlarını belirleyen araç bu şekilde ise diğer üreticiler ne yapacak? Birisi arkadan itişi kaldırır diğeri kaliteyi vasata çeker bilmem ne. Akülü arabaya binelim öyleyse

Kapı ceplerindeki halıyı kaldırmadılar., ama torpido gözündeki halı kaplamayı kaldırdılar,

Anlamadığım şey nasıl bir zihniyettir ki tüm opsiyonları da alsan direksiyon tuş takımında işlevsiz 3 tane boş tuş var ama buna rağmen direksiyona telefon arama tuşu koymuyorsun,

Eskiden midline araçta bile standart olan 8 hoparlör, Mk8 'de Highline'da alsan, R-Line 'da alsan, GTI 'da alsan standart ses sistemi 6 hoparlör ile geliyor.,

Eskiden Golf Mk7 ve Mk7,5 sahibi olmuş bir kişi için C segmentinde (VAG grubunda alınabilecek) araç yeni Audi A3

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...