Golf Mk7,5 R-Line Aracıma Satış Fiyatı Belirleyelim :)

Öğrenciyim para biriktirdim bu kadar param var üzerini dua ederim ekleriz mesaja
Dua da olur içten ve samimi olsun yeter ki  :rolleyes:

@Ender hocam 3-5 bin lira anca eder. Hemen kapora gönderiyorum kalanını da senet yaparız 550 ay vadeli 😊 (250 ve üzeri bir fiyat yazmanızı öneririm.)
Teşekkür ederim Hocam.

Kapora Çek senet-arsa tarla vb Prensibim değil çok şükür. Paraya da dokunmam Banka Havalesi olmalı oda Türk Lirası   (y)

Bu dolulukta bir aracı satmak golf 7.5’dan vazgeçiş demektir. Yoksa golf 8 için bir hazırlık mı yapılıyor.  :sofor:
@ogzogz 

MK 8 Golf Düşünüyorum ama şuan bunun olması imkansız gibi :)  

Golf MK8 Muhtemelen Ülkemize 2021 ortalarına doğru gelebilir iyimser bir tablo ile. Şayet Dünya ve Ülke olarak bu pandemi Sürecini Hızlı atlatabilirsek inşallah bu süreç daha da öne çekilebilir diye düşünüyorum. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Araç gerçekten çok güzel, yalnız ekstra donanımlar çok meraklısını bulamazsanız sıfırdaki değerinden etmiyor ikinci elde, özellikle teknolojik donanımlar..

benim görüşüm 2017 highline 1.4tsi  dsg cam tavan boş hali = 200bin

• metalik renk : 0 tl
  • rline 10bin
  • spor süspansiyon v.s. 5bin
  • keyless 5bin
  • dyno 5bin
  • appconnect : 0
  • diğerleri 15bin tl desek.
240bin ederi var gibi.

259bin ilan fiyatı koyup, talep gelmezse aşağı düşülebilir. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ender hocam ciddi ciddi düşünürseniz ben aracınıza 250.000 liraya talibim sadece aracımı satmak için 1 hafta zaman lazım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@Ender Hocam para olsa alsak ama ben bunu alsam kıyıp binemem heralde ya 😂 Nasil cukurdan gecilirki bunla, yaglarim erir valla 😅

hesaplayamadım ama 250+ eder fakat değerinde satılamayacağı düşüncesindeyim.
bence de satmayın  :D  

Hayırlı satışlar hocam. Benim engelli durumundan satış sürem dolmuş olsaydı kesin alırdım. Çünkü renk, donanım istediğim gibi. İnşallah forumdan bir arkadaşımıza gider.

@Ender hocam ötv indirimi tüyosu mu aldınız  :)

Önce pretoria şimdi komple, yerine ne gelecek inşallah? 
Artık bu durum ihtimal dahilinde!

Ama başka bir konuda değindigim gibi

Devlet düşüreceği ötv nin kaybı derdinde değil.

Dağıtacağı  kredilerin döndüreceği piyasanın peşinde 

Kıl bir müşteri olarak, donanım ve özelliklerin fabrika çıkışlı olup olmadığına, yani faturada yazıp yazmadığına bakarak fiyat konusunda yorum yapabilirim, açıkçası orjinallik çok önemli.

Sizin araç tamamen fabrika çıkışlı ise değeri artacaktır, değil ise doğan görünümlü şahin hesabı olabilir.

Saygılar.

Geri
Üst Alt