Golf Mk7,5 R-Line Aracıma Satış Fiyatı Belirleyelim :)

@Savatage  kesinlikle hocam bir aracta en uste yazilacak opsiyondur bana gore. Ama hazir arac alinca denk gelmiyor maalesef
O zamanlar sipariş olayı fix di ! Ve 2016 aralığa kadar bu gelenek devam etti Bu nedenle ergo koltuklu araç icin sipariş gecmek farz ve mantıklı bir durum

Neden gelenekti ? 2 ay bekleyerek alacağın zam riski en tepesinden max 1500-2000 liraydı (yani 100 bin lik bu araçta 2 bin zam yemek %2 zam demek)

Bugün 2 ay sonraya siparis verelim

Yenecek zam riski 15 bin-20 bin ? Bulurmu bulur?

250 binlik aracta %6-8 zam yemek hemde 2 ayda ? Koyar tabi adama

Ender hocam aracın maşallahı var.

En sevdiğim renk. İstenilen özelliklerin çoğu var(şerit takip, acc ve discover pro hariç sanırım)

Böyle bir aracın karşısına stok leon fr, golf highline veya a3 prestij paketi falan koymam bile...

Hayırlısı olsun hakkınızda.
Teşekkür ederim hocam. 

Şerit takip ve acc takabilirdim ama pek kullanmadığımdan uygulamadık. Discovery Pro da bence gereksiz pahalı ama güzel cihaz. Lakin kendim forumda konusuda olan Tam Mirrolink ile Discovery den fazlasına sahip olduğumdan hiç düşünmedim takmayı  (y)

şimdi konu başlığındaki aracın benzer  dolulukta olanı  

2016 şubatta bu fiyatmış 

yine birkaç eksiği var tabi 

dynaudio 

alarm 

r line dış paket (sebringler ve spor süspansiyon bunla geliyor zaten) 

kablosuz şarj 

R line direksiyon 

majör eksikler bunlar  (tuşla esc / lastik kontrol ünitesi  minör detaylar)

sonuç ?  2016 da  midline / comfort / hatta saf higline alanlar ?  

bir aracı doldurmak bu kadar ucuzmuş ...  PARANIN DEĞERİ İŞTE AMA ? 

BU arada 2016 şubatta  ACC adaptif hız sabitleyici nmesela  1095 lira (ama vergiler hariç )

bunun vergiler dahil (%45 ötv +%18 kdv si) ni bulmak için kısa yoldan direk vergisiz fiyatı 1,7 ile çarparsanız  sizin saf highline aracınıza ekleyeceğiniz opsiyon  fiyatı çıkar . yani 1872  lira fiyatı 

aynı şekilde anahtarsız giriş ve çalıştırma 

vergiler hariç 640 lira 

vergiler dahil  1095 lira 

hepsi BEDAVA yaaa 

Ekli dosyayı görüntüle 34288
2016 da Altının Gramı 124-125 tl iken Bu gün Altının gramının düşmüş hali 381*382 tl civarında Tam 3 katından fazla yani.

o zamanki 100 tl olan olan araç bugün 300 tl değil en azından. (y)

Bence de 240-250 bin tl civarı ederi vardır Ender abi. Maviş için hayırlısı olsun :)

Bugün bu ilanı arkadaşımla gördük, zekai bey’in bir bildiği vardır dedik 😁  Arka bagajda metanol tankı var yalnız.
O araç 380k civarına satıldı hocam. Absürt ilan fiyatlarına aldanmamak lazım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bence de 240-250 bin tl civarı ederi vardır Ender abi. Maviş için hayırlısı olsun :)

O araç 380k civarına satıldı hocam. Absürt ilan fiyatlarına aldanmamak lazım.
Satılan araçlara yüksek fiyat yazarak en üstte görünmesini sağlayan ve reklam yapan durumlar  olsa da bu tip hareketler algı oluşturup kendilerince Piyasayı yukarı çekmeye çalışıyorlar.

@Ender Hocam pandemi'de bende çok sıkıldım , çok düşünmeye vaktim oldu , arabayı 2 kere sattım 3 kere geri aldım (hayali olarak) :)   yani çok elzem bir durum yoksa siz daha iyisini bilirsiniz ama bırakın dursun..

2016 da Altının Gramı 124-125 tl iken Bu gün Altının gramının düşmüş hali 381*382 tl civarında Tam 3 katından fazla yani.

o zamanki 100 tl olan olan araç bugün 300 tl değil en azından. (y)
usd ise 2,90 imiş

@Ender

Araçta resmen  3 katı hocam

93 binden  aracı vermişler

Bu gün benim ekledigim araç 

bayide 250 olan Saf 1,5 tsi dsg sunroof üzerine

Pla (paralel park)

Ergo parçalı derili ısıtmalı masajlı koltuk

Dinamik light asist

Sürüş profili

Acc

Keylesss

Geri görüş

(Güncel mk7,5 da led far geldiği icin bixenon uled i opsiyon olarak saymadım)

Bunlar faturada vergiler dahil 20 bin eden opsiyonlar.

250 + 20 

Bugün bu araç 270 bayide

3 katına çıkmış

@Ender Hocam pandemi'de bende çok sıkıldım , çok düşünmeye vaktim oldu , arabayı 2 kere sattım 3 kere geri aldım (hayali olarak) :)   yani çok elzem bir durum yoksa siz daha iyisini bilirsiniz ama bırakın dursun..
Teşekkürler Doğan Hocam. Kararım net değil zaten , Bir ev alma durumu vardı Kısmet olmadı bakalım kısmetimiz de varsa Ev Alma niyetimiz var ama Şuan inen faizli kredilerden dolayı Ev fiyatlarına maşallah bindirdikçe bindirdi ev sahipleri. Dolayısıyla Acele etmek de istemiyorum İçime sinen bir Ev Bulduğumda Aracımı o zaman Anlamlı bir işi için satışa koyarım diye düşünmüştüm.Konusunu da ön hazırlık olarak açmıştım ve Fikirleriniz, Yorumlarınız da beni  bu konuda olumlu etkiledi beklediğim gibi. Her şeyin Hayırlısı olsun diyorum inşallah.

Keyifli Forumlar (y)

@Ender

Araçta resmen  3 katı hocam

93 binden  aracı vermişler

Bu gün benim ekledigim araç 

bayide 250 olan Saf 1,5 tsi dsg sunroof üzerine

Pla (paralel park)

Ergo parçalı derili ısıtmalı masajlı koltuk

Dinamik light asist

Sürüş profili

Acc

Keylesss

Geri görüş

(Güncel mk7,5 da led far geldiği icin bixenon uled i opsiyon olarak saymadım)

Bunlar faturada vergiler dahil 20 bin eden opsiyonlar.

250 + 20 

Bugün bu araç 270 bayide

3 katına çıkmış
Bayiide varsa bu opsiyonlarda araç 270 e alınır kesinlikle hocam :)  

Ama Sanırım %60 vergi dilimine  girecektir .Sizin örnekte %45  ÖTV orayı atlamamak lazım bence. ortalama 25-30 da oradan eklense 300 -310 bandında olurdu

@Ender Ender Hocam, aracınız maşallah çok güzel, aracın durumunu ve özelliklerini göz önüne aldığımızda 255-265 bin arası eder diye düşünüyorum, şimdiden hayırlı satışlar diliyorum. 

@Ender Ender Hocam, aracınız maşallah çok güzel, aracın durumunu ve özelliklerini göz önüne aldığımızda 255-265 bin arası eder diye düşünüyorum, şimdiden hayırlı satışlar diliyorum. 
Teşekkür ederim Hocam. Bakalım hayırlısı olsun her şeyin.

Hayırlısı ile Ilanimizi koyduk bakalım. Kismetten öte bişey yoktur.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt