Golf 7.5 ile gelen multimediayı Golf 7 için almak istiyorum

@39AKN039 bu RCD 330 yani Çin’den gelen ürün. Ben bundan bahsetmiyorum. İlk paylaşımı açıp incelerseniz bu ürün benim dediğimden çok farklı.

@Bugracan Hocam yanlışın var senin. MK 7.5 Comfortline üzerinden gelen CD çalar destekli orjinal ünite ile çinli aynı görüntüde zaten.  Çinli ünite CD çalar desteklemez bu destekler. Çinlide APP Connect var bunda yok. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Bugracan Aynen @Aliiii hocam'in dedigi gibi. Gorunumleri tamamen ayni ama altta usb ve sd kart girisi olan Çin'den gelen, bu ise TR Comfort araclarda cikan.

Ama @Bugracan tercihini net söylemiş zaten, o cihazla bunun arasinda gorsel olarak da ozellik olarak da baya fark var.

@Bugracan İstediğin cihaz gayet güzel gercekten, umarim yakin zamanda bulursun :)

Kİmse satmaz diye düşünüyoruım, alana pahalı satana ucuz gelir devamlı. ben de elimdekini satıp pro mib 2,5 alayım diyorum, bakıyorum rakamlara çok komik vaz geçiyorum satmaktan, pro mib 2,5 alsam bile satmam. elimde tutarım aracı satacağım zaman orjinalini takıp öyle satarım. mib 2,5 olanı da ekstra satarım. 

@Culture33 bir arkadaş Facebook grubunda paylaşmış. İsteyene yardımcı olurum diyor. Ben karar veremedim hangi cihazdan taktırsam diye. 

26506BB2-E4BE-4FE6-AB84-67E7E16CA6BE.png

Hocam ben bunu yaklaşık 2 hafta önce 7,5 comfortlinem için servise sordum. Pro olanı 35bin normali 18-20 bin gibi bir fiyat verdiler yok artık dedim. Almanya'ya gidip oradan temin etmek gerek artık bileşen problemini de çözen arkadaş mutlaka bulunur. Yani gerçekten istiyorsanız biraz pahalı forumda diğer arkadaşların yazdığı gibi rcd 330 artık son çare

Galiba bu gidişle en son RCD 330 taktıracağım gibi görünüyor :(

@romeo68 zaten kafayı yemişler o fiyatlara alınmaz asla. zaten anladığım kadarıyla almayalım diye yapıyorlar

Geri
Üst Alt