Golf 7.5 ile gelen multimediayı Golf 7 için almak istiyorum

[mention=14292]Bugracan[/mention] imkansiz degil ama zor, cok ugrastirir, dolandirilma ihtimalinizde cok yüksek, bazi cikmacilar dogus otonun bozuk ürünlerini alip, tamir edip satiyor, sonra tekrar bozuluyor
Forumda bir arkadas taktirmisti ismini hatirlamiyorum

3. Kez ekrani degistirecekti sanirim istanbul da bir yere yaptirmisti

@HONEY kücükcekemece'deki vagci

@Bugracan sizin icin optimal cözüm benim bilgime göre rcd330 plus, yalniz bunlarda@Acar  dedigi gibi ses kalitesi düsük oluyormus

Arkadaşlar olmaz diyor 
Olmaz diye birsey yok golf 7 ve 7.5 da

Oluyor taktiran ustadlar var

Para konuşur

@Bugracan golf 7.5 dan cikan ekrani temin edip taktirmanizi oneririm tabiki son karar merci sizlersiniz ancak bilesen kaldirma ve montaj icin cok fazla seceneginiz de olmuyor benim bildigim istanbulda sadece ender elektronik yapiyor 

@HONEY kesinlikle para konusuyor ben golf 7 highline teyp i conforrline olan aracima taktirsim ses kalitesi mukemmel bir arkadasimda da piyasa da satilan ama kodunu bilmedigim bir cihaz taktirdi kalite arasina agri dagi var :)  

@HONEY sahsim highline teypin montaji ve bilesen kaldirmaya 1400 tl vermistim 

[mention=11839]HONEY[/mention] kesinlikle para konusuyor ben golf 7 highline teyp i conforrline olan aracima taktirsim ses kalitesi mukemmel bir arkadasimda da piyasa da satilan ama kodunu bilmedigim bir cihaz taktirdi kalite arasina agri dagi var [emoji4] 
Hayirli olsun hocam

Kaç a nerede taktirdiniz

@HONEY bir is icin Ankara ya gittigimde arkadasimin tanisigi bir yere taktirmistim sasmaz sanayi de 

Olur olmaz değil.Ama sağlam olsun garanti olsun derseniz ankara ve istanbulda bunu yapanlar var.Fiyatı en az 6-7 bin diyorum ben.

@ogzdrk fiyat çok abartılı değil mi? Hayırlısı bakalım olmazsa başka bir çare düşüneceğiz artık😊

O ekranla beraber torpidoya bi ünite geliyor.Yani ikisi beraber + kablolama işçilik bileşen koruma kaldırma vs derken en az 6-7 tutar.

Gördüğüm kadarı ile biraz bilgi karmaşası var: 

@Bugracan istediğiniz ürünün yaklaşık fiyatı daha önce de söylendiği gibi 2500-3000 TL arasıdır. 840 kodlu ünitesi vardır APP connect destekler AMA App Connect açık gelmez. Montajı aracınızda yer alan üniteye göre fiyatlandırılır. Eğer torpido da üniteniz yok ise ekstra torpido ve kablo demeti almanız gerekir. Eğer var ise o zaman montajını kendiniz bile yapabilirsiniz (youtube'da bir çok video var ve çok zor bir işlem değil). 

Bileşen koruma kaldırmak için 300-400 TL fiyat biçiyorlar genelde. APP Connect açtırmak isterseniz +750 lira daha eklemeniz gerekiyor ki size geleceği APP Connect açık bir şekilde 3550-4150 TL arası (kablo demeti ve torpido hariç) gelecektir. Bu şekilde bulabilirsiniz. Birçok VAG işi yapanlarda da bu cihazlar mevcut. Torpido 250-300 TL arası ve Kablo demeti de 300 TL bandında diye hatırlıyorum. Dolayısı ile bunlara da ihtiyaç duyacaksanız maliyeti size +600 TL daha olacaktır. 

-------------------------

Alternatif olarak Çin OEM dedikleri 6.5 inç CD çalar desteklemeyen App Connect aktive cihazlara yönelebilirsiniz. Ses kalitesi konusunda Radyo dinlemiyorsanız eğer ciddi bir fark olmadığı tüm forum üyeleri tarafından ortak kanıdır. Ayrıca APP Connect üzerinden Deezer HD gibi bir program ile desteklerseniz ses kalitesinde bir fark olmadığını ve gayet güzel çaldığını duyacaksınız. Bir dönem 1500 TL furyası çok döndü fakat malum kurlardan dolayı fiyatı artmıştır. Montaj dahil 1700-2000 TL arası çözebileceğinizi düşünüyorum.

Bütçe sizin, tercih sizin. Çin OEM denilen "ben takmak istemiyorum" dediğiniz cihaz ile ilgili çok fazla post var forumda aratabilirsiniz. Ses kalitesine siz karar vermediğiniz sürece subjektif kalacaktır tüm yorumlar. 

Geri
Üst Alt