Çok mu kötü olmuş ? Baska ne renk olabilir ?

Çok kötü durmuyor ama ne diyim içime sinmedi. Bendede aynı renkten var. Kaliper kapakları gri yaptım ayna kapaklarını da gri takım oldular 
Profilde fistik yeşili var :)  gri kapak takmamda gri yapicam gibi gorunuyor eyvallah

Konu açacağım zaten Golf 7 Highline Dsg Serit takip tabela okuma uzun far asistani cam tavan u led den sonra neye gecebilirim diye 😁 manuel comfortline a gecmek istiyorum Ama uzulurmuyum bilemiyorum 
İnsanoğlu bir şeye alıştığı zaman daha aşağısı, olduğundan daha kötü geliyor. 

Allah muhtaç etmesin, zaruret durumlarında yapacak bir şey yok tabi ama sizinki böyle bir durum değil anladığım kadarı ile. Alışmak diye de bir özelliğimiz var, pek farkında değiliz ama alışmak da ilaç olabiliyor bazen. :)  Olayı hikayeye dönüştürüp damardan bir aşk cümlesi ile bitirmeyeceğim tamam. :D

Ben, söylediğiniz gibi bir değişiklik yapmazdım açıkçası.

En azından model değiştirebilirsiniz, manuel A3'e geçebilirsiniz mesela.

İnsanoğlu bir şeye alıştığı zaman daha aşağısı, olduğundan daha kötü geliyor. 

Allah muhtaç etmesin, zaruret durumlarında yapacak bir şey yok tabi ama sizinki böyle bir durum değil anladığım kadarı ile. Alışmak diye de bir özelliğimiz var, pek farkında değiliz ama alışmak da ilaç olabiliyor bazen. :)  Olayı hikayeye dönüştürüp damardan bir aşk cümlesi ile bitirmeyeceğim tamam. :D

Ben, söylediğiniz gibi bir değişiklik yapmazdım açıkçası.

En azından model değiştirebilirsiniz, manuel A3'e geçebilirsiniz mesela.
Aslinda dsg bahane olacak ben arabadan cikardigim uc bes kurusla bedelli parasını tamamliycam ama ortalikta virus varken de gitmek istemiyorum o yuzden daha yukarisi olmaz ama aşağısı olacak gibi  :'(

Bir usta binse baksa sorunu var mi yok mu soylese vallahi satmiycam ama usta bulamadim forumada yazdim konum var
Hergun bu korkuyla yasanilmaz bin keyfini sur hersey olacağına varir

Usta binip kontrol etse bile bu isin garantisi yok debriyaj kaciriyor mu bunu anlayabilir

Mekatronik kart için bugün sorun olmayabilir ama bir gun sonra sorun olabilir sonucta elektronik bir kart

Aslinda dsg bahane olacak ben arabadan cikardigim uc bes kurusla bedelli parasını tamamliycam ama ortalikta virus varken de gitmek istemiyorum o yuzden daha yukarisi olmaz ama aşağısı olacak gibi  :'(
Hayırlısı olsun hocam.

Araba neticede bu; biri gider, biri gelir. Çok takılmayın.

Daha iyileri de nasip olsun inşallah.

@oguzkaanvolkan illa ki bi boya yapacaksanız dijon da olsa maviden iyi durur hocam. Boğmaz ve hareket katar. Ben tercihimi kırmızıdan yana kullanırdım. 

Merhaba hocam;

Her ne kadar zevk renk olsada En azından maviye boyanıcaksa Gövde rengi PAsifik mavi yapmanızı öneririm yada güzel bir kırmızı fena olmaz. Gri pek göstermez sanırım. 

Kaliper boyanacaksa Kırmızı olmali bence de, Mavi olmamış. Arac beyaz siyah yada gri olsa kesin kirmizi yakışıyor ama mavi olunca gri daha iyi durur sanki, belli belirsiz ağır durur. Kirmizi yine biraz apachi durabilir Mavi'de  :)

@Ender 1- Hocam saf beyaz araç rengi için hangisi daha şık olur? Benim de paslanma başladı.

2- Kaliper kapağı mı tavsiye edilir yoksa boya mı?

@Nfk @Ender @CemK yarin kirmizi yapayim olmadi diger gun griye dönerim artik 😁 3 tekeri söktüm boyadım,cikarmisken guzelce icini sabunla fircayla yikadim. 4. Tekeri lastikci oyle bir şıkmış ki bijon anahtarinin ustunde ziplaya ziplaya acamadim yine lastikciye gittim mecburen :D  

Geri
Üst Alt