Çok mu kötü olmuş ? Baska ne renk olabilir ?

@Ender 1- Hocam saf beyaz araç rengi için hangisi daha şık olur? Benim de paslanma başladı.

2- Kaliper kapağı mı tavsiye edilir yoksa boya mı?
1 beyaz için bir çok seçenek olabilir. Ben kırmızı ,yada güzel bir mavi önerebilirim.

2- Kaliper kapaklarını biraz kaliteli olandan ısıya dayanıklı ve birebir uyacak şekilde montajı olanlardan seçmek faydalıdır. özellikle balata değişimi sonrası takılması mantıklıdır sonradan değişim yapılırken sök tak olmaması adına.

1 beyaz için bir çok seçenek olabilir. Ben kırmızı ,yada güzel bir mavi önerebilirim.

2- Kaliper kapaklarını biraz kaliteli olandan ısıya dayanıklı ve birebir uyacak şekilde montajı olanlardan seçmek faydalıdır. özellikle balata değişimi sonrası takılması mantıklıdır sonradan değişim yapılırken sök tak olmaması adına.
Valla hocam kaliperle ugrasmak istemiyorum acikcasi. Boyama sebebimde modifiye degildi . Porya ve diskin kenarlari paslanmisti o goruntu gitsin diye yaptim ama bu olmadi yani. Yarinda kirmizi denerim oda olmadi arabanin boyasindan yapar fircayla boyarim :)  sagolun oneriniz icin

pasifik mavi araca sarı ve kırmızı kaliper şık duruyor kendi aracımda sarı kullanıyorum gayet uyumlu olduğunu düşünüyorum.

Dijonla gitmemiş ustadim

Dover takarsan daha güzel durabilir

Hehehe
Dijona ihtiyacınız var sanırım :D  

Renk oner hocam ozaman :)  
Araç renginde (verniği dahil) olsa daha farklı olabilir. Çünkü pasifik mavi değişken bir renk. 

Disk etrafı eski renginde olmalı. 

Açıkçası pasifik mavi yeterince gösterişli bir renk. Sadelik ve orjinallik yakışıyor. Yine de insan kendinden birşeyler katmak istiyor. Kolay gelsin.

@oguzkaanvolkan  Bİr önceki resim yeni boyattım kapaklar şuanda gri eklerim resmimi en yakın zamanda çekip :)  

Ben kendi adıma sarı düşünüyorum.

golf 7.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim aracımda pasific mavi yaparsam kırmızı veya sarı iyi olacağını dusunuyorum

Güncel fotoğrafı bu şekilde. Gri ye gri düşündüm sonra değiştirebilirim.

IMG-6786.JPG

Valla hocam cok orjinal duruyor hicbirsey yapmasaniz bile fabrika cikisi gibi :)  jantla ayni renk galiba cok yakin. Neyle boyadiniz bende yapicam aynisindan :)  

@oguzkaanvolkan BOyacıdan grti renkte sprey boya alıp boyamıstık. Kötü mü değil ama benim genede içime sinmedi.

Geri
Üst Alt