Golf 8 Türkiye Satış Tarihi Belli Oldu

@aydancan almayı düşünen var mıydı:) 7.5 üretimleri devam mı bu arada?

Türkiye için üretilen sınırlı sayıda Golf 7.5 gelecek ve satılacakmış.

Onlar bitince 48. hafta üretime girecek olan Golf 8 'e kadar Golf satışı olmayacak imiş.

Bu dönemde Golf yerine Passat'a yükleneceklerini söyledi.Passat 'ta tedarik sorunu olmayacak dedi.

Hayırlısı olsun. Ülkemizde ötv dilimlerinin düzenlenmesi şart. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Türkiye de bu yıl en az 5 ay golf satılmayacak söylemine 7.5'ler de dahil ise vay benim ikinci el piyasama o zaman... 

Ben bu sene golf 8 gelmeyecegini aylar önce yazdim buraya, 2021 basinda da türkiyeye gelmez, en erken 2021 yazin gelir, belki yilbasinda piyasa yapmak ve tanitmak icin az miktarda gelebilir, 2022'de makyajlanir

MK8'in cok ciddi sorunlari var, örtbas etmeye calisiyor VW, Leon-A3 ne olucak onu merak ediyorum, bunlarin da sorunlu oldugu yaziliyor yabanci sitelerde

ikinci el piyasasının düşüceğini hiç tahmin etmiyorum çünkü ekonomik veriler öyle gösteriyor :(  

ikinci el piyasasının düşüceğini hiç tahmin etmiyorum çünkü ekonomik veriler öyle gösteriyor :(  
İkinci el otomobil bir kenara dursun, hangi mal ve hizmetin fiyatı düşecek ki hocam. 

Sektörler bir açılsın hele, 3 aydır yazdıkları zararları mal ve hizmetlerden çıkartacaklar. 

Batan geminin malları hesabı imkanı olan mala, mülke yatırsın, hatta imkanı olmayan kredi çeksin yine de yatırsın gibi bir durum var. (Kredi faizleri bile reel enflasyonun altında, çekilen kredinin aylık ödemesi 2 yıla kalmadan pul değerinde olacak.) 

Memleketin gidişatında düşecek tek şeyin alım gücü olduğunu düşünüyorum. 

Edit: Konu içerisinde kalalım, mk8 öyle kötü zamanda çıktı ve üstüne bir takım problemleriyle beraber geldi ki, daha biz erteleme haberleri duyarız. Artık ne zamanki Türkiye lansmanı yapılır, o zaman da zaten orta sınıfta alacak güç kalmaz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@tiesay emin olun 1 milyon tl bile olsa fiyatı bayilerde yine 3-4 ay sıra bekleme durumu olur.

7.5 lar gayet güzeldi, bence hiç getirmeyin 8'leri, bol bol 7.5 satın. hem de 1.6 TDi olanını.

Geri
Üst Alt