Golf 7 Kapı Yalıtım Uygulaması

@onurmat hocam ne marka ve ne tür ürün aldınız paylaşır msınz?

@onurmat hocam ben saç için yalıtım malzemesi sanmıştım..kolay gelsin.

Selamlar. Ben kapıları bitirdim iç dış ctk yaptım bagaja başliyacağım benim konudan resimler atarım..  İşler çok yoğun akşamları 2 saat kadar vakit oldukça yapıyorum. 

20200609_201737_HDR.jpg

20200530_130650.jpg

@Kingslayer hocam güzel bilgilendirme olmuş forumda sizler gibi ilgili ve bilgili ve de paylaşımcı arkadşlar olmasına seviniyorum açıkçası ben de uygulama sonuçlarınızı bekliyorum tabi diğer arkadaşlardan da zira ben de bu işe girişmeyi düşnüüyorum...saygılar

@Kingslayer hocam sizde burayı düz yapıştırmamışsınız, buranın işaretli yerden yapıştırılması gerektiğini belirtmemiş miydiniz? 

4F688C90-864F-46FD-86BA-EEACD1ACA569.jpeg

[mention=19224]Kingslayer[/mention] hocam sizde burayı düz yapıştırmamışsınız, buranın işaretli yerden yapıştırılması gerektiğini belirtmemiş miydiniz? 
/monthly_2020_06/4F688C90-864F-46FD-86BA-EEACD1ACA569.thumb.jpeg.0f5237283820caa04d01e1ebba1e53cc.jpeg
Ben sonra duzelttim orayi cizdigm sekilde yapistirdim söküp

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@mustik hım yani doğru olanı hangisi hocam? İşaretlendiği yerden mi? Ben yanlış anlamışım.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Golftdi Ben o kısım icin turuncu şekilde yapılması taraftarıyım. Yoksa kapı gövdesine basmıyor ha ben o şekilde yapmadım. Nedeni ise orijinal görüntü olsun diye o şekilde uyguladım. Su an gayet memnunum araba daha tok bir hal aldı yol sesi azaldı diyebilirim. Hafta içi yoğun olduğumdan dB ölçümü karşılaştırması icin çok zaman bulamadım. 

@mustik hocam kapı kasma işi nasıl sizde bende azaldı ama eskisi (uygulama öncesi) gibi değil cozum olarak bir öneriniz var mi (silikon spreyden başka)? Yanı kesinlikle fitili yumuşatmamız gerekli diye düşünüyorum. Bu aralar yumuşatma icin neler yapılabilir onları araştırıyorum. 

@rager007 CTK ürünlerini nereden temin ettiniz, Adeself, Bütüself vb arasında sizce ne kadar bir fark var. Aradaki fiyat farkına değer mi?

[mention=9630]Golftdi[/mention] Ben o kısım icin turuncu şekilde yapılması taraftarıyım. Yoksa kapı gövdesine basmıyor ha ben o şekilde yapmadım. Nedeni ise orijinal görüntü olsun diye o şekilde uyguladım. Su an gayet memnunum araba daha tok bir hal aldı yol sesi azaldı diyebilirim. Hafta içi yoğun olduğumdan dB ölçümü karşılaştırması icin çok zaman bulamadım. 
[mention=3715]mustik[/mention] hocam kapı kasma işi nasıl sizde bende azaldı ama eskisi (uygulama öncesi) gibi değil cozum olarak bir öneriniz var mi (silikon spreyden başka)? Yanı kesinlikle fitili yumuşatmamız gerekli diye düşünüyorum. Bu aralar yumuşatma icin neler yapılabilir onları araştırıyorum. 
2 hafta gecti uzerinden. 3 er gun arayla silikon sprey surdum ve suan orjinal fitilsiz haline neredeyse geldi . bence 1 haftaya falan super olacak cunku fitil eskiye gore inanilmaz yumusadi . orjinal uzerindeki fitilin yumusakligina neredeyse geldi ve kasma isi bitti diyebilirim . Baska bi sey surmeyi dusunmuyorum o yuzden . tok bi sekilde kapaniyo suan kapilar . iyiki yapmisim diyorum cunku kapinin kapanis sesi ve dis gurultuyu azaltmasi sagladi bu fitiller. audi a4 gibi kapaniyo kapi. resmen premium arac kapisi halini aldi golfun kapilar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt