Jump to content

Golftdi

Üye
 • İçerik sayısı

  612
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Golftdi Hakkında

 • Derece
  Paylaşımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Bayrak
 • Yaşadığım Yer
  Siirt

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Sizin dediğiniz de olabilir, takarken dikkat edeceğim.
 2. Yeni aküde iki kutuptada kapak var hocam, foto çekerken çıkarmıştım.
 3. @forzaGilles teşekkürler hocam sağolun. Akü güzel ambalajlanmıştı, kutu üzerine de dik taşıyın lütfen yazılmıştı. Çatlak kırık ezik yok. Ama hep dik mi taşındı bilemem hocam.
 4. @ogzogz teşekkürler, seri no fotosunun burda olması bir sıkıntı yaratmaz dimi?
 5. @forzaGilles özelden foto atılıyor mu hocam
 6. @forzaGilles evet bir zarf içinde fatura ve kart var ama bakmadım hocam.
 7. Golftdi

  Kapı aydınlatma lambaları

  @Ugurk arka kapıya takacağınız ledlere sürekli akım gidiyor bilginiz olsun, araç kapalıyken karanlıkta bakarsanız çok düşük akımda yandığını göreceksiniz ledlerin. Buda aküyü yük demek. Arka kapı ledinin elektiriğini artık ön kapı gibi bir yerden çekeceksiniz ki akım gitmesin... daha iyi bilen biri cevaplayabilir.
 8. @forzaGilles peki hocam 2013 model ama 72 bin km deyim benimde değişmem gerekir mi trigeri?
 9. @forzaGilles internetten aldığım akü bugün geldi fakat eksi kutup başında tarih yok, acaba orginal değil mi akü, yada tarih nerede acaba?
 10. @Recep Gül @gturedi kapaklı taktım, tam tamına dişleri geçmedi sanki ama yerine oturdu sayılır. Kalite ve görüntü iyi, Fotolar bunlar.
 11. Golftdi

  golf orjinal fren balataları

  Arkadaşlar benim araçta golf 7 2013 1,6 tdi dsg ön arka balata ve diskler hangi marka hangi model almalıyım, konunun hakimi arkadaşlar cevaplarsa sevinirim. Servis dışında değiştireceğim için.
 12. Aliexpresten aldığım piano black ayna kapaklarım geldi, henüz takmadım ama güzel ve kaliteli buldum, abs plastikten. Takınca da foto koyarım. 94 liradan indirimle 82 liraya aldım artı 15 lirada vergi ödedim. En uygun fiyatlı kapaklardan biriydi bakalım takınca nasıl duracak. TRY 93.99 20% İndirim | 2 adet VW Golf 7 için MK7 7.5 GTD R GTI Touran L E-GOLF Yan kanat ayna kapağı Caps Parlak Siyah dikiz aynası kılıf Kapak https://s.click.aliexpress.com/e/O5y8YwBRl
 13. Golftdi

  Seramik kaplama

  Fikrimi söylüyorum bence kesinlikle gerekli, kalitesi iyi olursa daha iyi. Fakat ne yaparsak yapalım aracı uygun şekilde koruyup yıkamadıkça seramikte fayda değil, çünkü her uygulamanın bir süresi ömrü var.
 14. @Makine7 kürdan değil bu ürün, haznesi var dolduruyorsun, her dokunduğunda çok küçük miktarı bırakıyor çukura, bir kaç defa uygulayarak çukuru dolduruyorsunuz etrafa taşmadan bulaşmadan. Daha iyi sonuç almak içinde kuruduktan sonra sulu zımpara ile yüzey eşitlenip sonrasında pasta cila yapıyorsun. En kusursuz onarım şekli budur taş izlerinin.
×
×
 • Yeni Oluştur...