Jump to content

Golftdi

Üye
 • İçerik sayısı

  867
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

1 Takipçi

Golftdi Hakkında

 • Derece
  Paylaşımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Bayrak
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Golftdi

  RCD 330 Desay Video Formatı

  @Kysr038 videoları nasıl izliyorsunuz, flash bellek ile usb den mi? Birde yazılımı nereye yaptırdınız, sizin cihaz bumu tam olarak.
 2. Golftdi

  RCD 330 Desay Video Formatı

  @bcaksk o teyp te video oynatma varmıydı acaba bende oynatmıyor da.
 3. Golftdi

  Golf 7 Akü Değişim Önerisi

  @erty Çok iyi olur hocam, beykozdayım müsait olduğunuz bir zaman gelirim. Eğer sizde aynı opsiyonları taktırıp sorun yaşamadıysanız o halde opsiyonlarla alakası yok. Aküden de değil sorun çünkü apaydılar bayi sırf müşteri memnuniyeti için sıfır aküyü değişti tekrar yeni akü yolladı. Ama kodlama olsa bazı kullanıcılar kodlamadan da startstop çalışıyor diyorlar, buda ilginç değil mi!
 4. Golftdi

  Golf 7 Akü Değişim Önerisi

  @forzaGilles Aynen hocam ön ve arka kapılara yapmıştım, arkaların kapalıyken bile akım çektiğini, çok kısık olarak hep yandığını farkettim tesadüfen, bende arka kapıdaki ledlerin fişini çektim, ama akımı keser mi bu kesmez mi bilmiyorum.
 5. Bu cihazları türkçe yapan var mı acaba arkadaşlar?
 6. Golftdi

  GOLF 7 Marşpiyel Tavsiyesi ( YARDIM )

  Bu siyah gti marşpiyelden alan memnun olan var mı? Nereden bulabiliriz?
 7. Golftdi

  Golf 7 Akü Değişim Önerisi

  @erty Voltaj sınırlaması var mı önceden bilmiyorum, varta agm akü taktırmama rağmen çalışmadı hiç. Benim aklıma gelen tek olay sonradan taktırdığım opsiyonlar, far yağmur sensörü, multimedya, kapı altı ışıklar, ön arka park sensörleri, geri görüş kamerası, baya bir opsiyon ekledim bunlar enerji ihtiyacını arttırmış olabilir ve bu yüzden startstopu çalıştırmıyor olabilir diye düşünüyorum ben.
 8. Golftdi

  Golf 7 Akü Değişim Önerisi

  @erty @erty Bende yaklaşık iki yıl önce varta agm akü alıp taktırmama rağmen start stop devreye girmemişti, burada konuda açmıştım, farklı akü kodlamasından anlayan pek kimse yok, çünkü kimse ne çözüm buldu nede sorunu bulmuştu. Yaklaşık İki yıl oldu hala starstop çalışmıyor, bir yere de kodlatmıştım ama yapabildi mi yapamadı mı pek emin değilim. Ayrıca araca sonradan eklenen bir çok opsiyon var belki de bu yüzden devreye girmiyordur, ama yeni akü de 70 a gücünde, eskisi 68 di, kodlama başarılı olsa belki devreye girerdi ama yinede bilmiyorum artık uğraşmadım bende. Servis bile kodlayamamıştı.
 9. Güle güle kullanın maşallah, jealbreak nasıl yaptınız anlatabilir misiniz acaba?
 10. Golftdi

  2021 NEW Volkswagen Tiguan

  @serkan_kala @hakanb aynen bende çok takılıyorum bu konuya, ne ilginçtir lüks marka araçların hemen hemen hepsinde o bölüm yüksekte ve geniş tutuluyor, bunu yapmak çok mu zor anlamıyorum, ya da artısı eksisi mi düşünülüp böyle yapılıyor, veya bu mühendisler kör mü? Araçta en çok kullanılan alan bu bölüm, orası ne kadar ergonomik ne kadar geniş olursa o kadar iyidir.
 11. Golftdi

  Konya'dan Hakan

  Hoşgeldiniz hocam, yazılım değilde iphone icloud bilginiz var mı acaba
 12. Golftdi

  Satılık karcher k2

  450 yaptım fiyatı satılsın
 13. Golftdi

  Satılık karcher k2

  @coskun023 yok hocam hediye bu, bimden alındığını sanmıyorum, kaldı ki bimden alınmasının sakıncası nedir?
 14. Ürün Adı: karcher k2 basınçlı yıkama Detaylar: sıfır kutuda Konum: istanbul Fiyat: 500 Fotoğraf:
 15. Golftdi

  Akü, Triger Değişimi ve Genel Bakım

  @e2e Kodlamanızda fayda var hocam, araç akü beyni yeni aküyü eski akü değerlerine göre kullanacaktır. @forzaGilles hocam daha iyi anlatır eğer hatam var ise.
×
×
 • Yeni Oluştur...