Jump to content

Golftdi

Üye
 • İçerik sayısı

  708
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Golftdi Hakkında

 • Derece
  Paylaşımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Bayrak
 • Yaşadığım Yer
  Siirt

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. @ogzogz bu olay arkadaşın sorununa çözüm değil, bu dışarıdan matlaşan sararan farlar için bir çözüm. Arkadaşın farları yapısal olarak bozulmuş düzelmez artık.
 2. Ürün Adı: golf 7 ön tampon Detaylar: boya istiyor, harici sağlam Konum: diyarbakır Fiyat: 250 Fotoğraf:
 3. Hocam bu toz değil, far camının yapısı bozulmuş malesef, kronik sorun bu, temizlenmesi düzeltilmesi imkansız, iki yolu var sadece ya far camı alıp değişeceksiniz yada yeni far alacaksınız. Ben yeni far aldım. Dediğim gibi düzelmesi imkansız hiç denemeyin.
 4. Golftdi

  İphone 5 Ve Benzeri

  Jealbreak basitmi nasıl yapılıyor
 5. @Savatage evet sıfır yeni aldığım akü değişti, yerine gelen akü startstopu sorunsuz çalıştırdı. Başka hiç birşey yapmadım.
 6. Valla doğru dedin hocam 🙂🙂, ama zaten benim sorun akü değişimiyle çözüldü. Ama tabi yinede kodlamayı yapacağım.
 7. Kodu henüz almadım hocam, ama sanırım akü üzerindeki kodun başına bir kod ekletiyorlar o da standart bir kod diye biliyorum.
 8. @Kysr038 ben daha kodlamadım hocam ama verdikleri kodla ile oluyormuş. Siz kodlarsanız bilgi verin.
 9. Golftdi

  piano black kaplama

  Vergi 15 lira sadece. Kaplatma kapak al bence. Kaplama ile kapak arasında inanılmaz görüntü farki var.
 10. Golftdi

  piano black kaplama

  Aynayı kaplatmak güzel ve orginal görünmüyor tavsiye etmem. Aliexpresten kapak alın bence. Bu ürünü tavsiye ederim ben aldım konusunda fotoları var. Kaplamadan daha güzel. TRY 96.97 20% İndirim | 2 adet VW Golf 7 için MK7 7.5 GTD R GTI Touran L E-GOLF Yan kanat ayna kapağı Caps Parlak Siyah dikiz aynası kılıf Kapak https://a.aliexpress.com/eBf6kebXl
 11. @forzaGilles Evet servis geçen aküde yapamamıştı ama sonrada olsa yaparız dediler zaten, kodu öğrenip en kısa zamanda Batman’a gidip serviste kodlayacağım.
 12. @forzaGilles hocam doğru söylüyorsunuz tamam da burada kodlama yapacak yapan anlayan kimse yok bunu unutuyorsunuz.🙂 Servis bile 1,5 saat uzakta bana.
 13. @bf417 aküyü varta bayisi apaydınlar oto dan aldım, n11 de mağazasıda var. 11.11 indirimde almıştım 840 civarına varta agm silverstar 70 ah 780 mah, piyasanın en iyi aküsü bu. Aküde sorun var mıydı açıkcası bilemiyorum ama durumda ortada, onlarında bilmediği bir durum. Olaydan sonra aküyü incelemeye göndereceklerini bana da dönüş yapacaklarını söylediler. İlgi alaka çok iyidi bunu tekrar söylüyorum.
 14. Konu canlanınca son durumu yazayım bende, yeni aldığım akü startstopu bir ay kullanmama rağmen devreye sokmayınca aküyü söküp eski akümü tekrar taktım ve bir iki gün sonra startstop çalışınca varta müşteri hizmetlerini arayıp aküyü en yakın bayiye gönderdim. Akünün kotrolleri ölçümleri yapıldı ve bir sorun olmadığı söylendi. Fakat müşteri memnuniyeti için yinede aküyü yenisi ile değişeceğiz dediler ve yeni akünün aynısından gönderdiler. (Müşteri hizmetleri ve bayii sorunu en başından sonuna kadar takip edip ilginlendirler.) Yeni aküyü araca taktım hatta kendim taktım birinin yardımıyla, yine kodlamadım ayrıca. Ve 100 metre ilerde ilk ışıklarda startstop çalıştı arkadaşlar. İnanamadım bende ama çalıştı. Demekki diğer akü sorunluydu ama sorun neydi kimse bilmiyor. Ölçümlerde sorun yoktu, çatlak kırıkta yoktu aküde, eğer müşteri hizmetleri ilginlenmeseydi belkide böyle kabullenecektim durumu. Agm aküler çok kaliteli akü ama aynı zamanda böyle sıkıntılarda yaşatabiliyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...