Jump to content

Golftdi

Üye
 • İçerik sayısı

  489
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Golftdi Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Bayrak
 • Yaşadığım Yer
  Siirt

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Golftdi

  Golf 7 Pandizot İp Klipsi

  @serkan_kala aynı durum bende var kırılıp düşmüş, vida taktım oraya idare ediyor. Çıkma parça bulursam alırım.
 2. Golftdi

  Yeni alınan araba hakkında yardım

  Foto atın bir görelim ayrıca.
 3. Golftdi

  Bende yeni geldim yardıma ihtiyacım var

  @driven TRY 333.87 5% İndirim | Oto farı Sensörü Yağmur Sensörleri Için Far Anahtarı GOLF MK7 7 VII 5GG941431D https://s.click.aliexpress.com/e/bjrN2DKIX
 4. Golftdi

  Bende yeni geldim yardıma ihtiyacım var

  Hoşgeldiniz, aliexpresten uygun fiyata alıp kodlama yapan biriyle takabilirsin. Ben öyle yaptım.
 5. @tolgaakkay hocam filmin rengi görüntüsü o, yapacak bişey yok. Bu film kalitesiz anlamına gelmiyor. Benim film çok iyi ısı kesiyor test ettim, ama görüntü bu... yapan yer söktü itiraz bile etmedi, ama sökerken bu film böyle dedi. İstersen daha ucuz başka seriden takayım dedi Okdr güzel ısı kesiyor ki yine aynısı taktırdım.
 6. Hangi marka film yapıldı? Geçen ay bende de aynı durum oldu. Kaliteli ısı kontrollü filmdi üstelik. Tekrar söküp yenilediler bulanıklık aynı...fotoyu koyuyorum bak yan cam ile ön cam görüntü farkına. Yan camda önceden yapılmış film var. Sonuç olarak o filmin rengi görüntüsü bu malesef. Benim film oracal nt serisi
 7. Golftdi

  Orjinal Ön ve Arka Far Yenileme

  Arka stoplarınızı satarsanız alabilirim
 8. @metinkar far yıkamasız tampon farklı far yıkamalı tampon farklı hocam ondan öyle yazıldı. Sensörlü olursa da sensörde mi dahil olacak sisler ızgara sıfır alacağınız tamponda da olmuyor, sonuçta buda çıkma böyle çıkma, bu şekilde çıkma.
 9. Golftdi

  Kapıdaki çizik ve Altındaki ezilme

  @SinanSuveren boya kaporta işlerinde fiyatlar birbirini tutmaz normaldir, ustadan ustaya işçilikten işçiliğe değişiyor hep, ama bu çok para iyi iş anlamına gelmiyor tabi.
 10. Golftdi

  Yeni Aracımız “BEN386”

  Güzel olmuş herşey hayırlı olsun, discovery mib 1 neden arıyorsunuz 8 inç ekran almışsınız.
 11. Golftdi

  Kapıdaki çizik ve Altındaki ezilme

  Kapı göçük düzeltme ile düzelir ve rötüşla kapanır, marşpiyel de kanaklı çekilerek düzelip boyanır, alt kısımdan çekerlerse üst kısma boya vurmaya gerek olmaz, alt kısımın boyası kalın pütürlü olduğu için boyalı denmez arabaya.
 12. Defalarca kendim yıkadım motoru, boşuna para vermeyin, alın bir würth sprey, sıkın, bir boya fırcası ile elinizin girdiği her yeri fırçalayın, biraz uzaktan basınçlı suyu vurun, hiç birşey olmuyor. Aynı yere çok tutmayacaksını birde sokete benzer olan yerlere daha uzaktan tutacaksınız. Hava tabancası varsa onla atın fazla suyu, yoksada bırakın öylece. Sonra motor mis. Ben her iki üç ayda bir yapıyorum.
 13. Golftdi

  Bagaj su alma sorunu

  Bagaja özelliklede stepnenin oraya bagaj iç hava basınç tahliye kanalından giriyor su. Fotodaki parçadan yani. Etrafının su sızmazlık özelliği zamanla kayboluyor. Golflerde kronik sorun bu. Çözümü basit, tampon sökülüp, kanalın etrafına silikon sıkarak suyun girmesi engellenir. Forumda bu konu var araştırın.
×
×
 • Yeni Oluştur...