Jump to content

Golftdi

Üye
 • İçerik sayısı

  838
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

285

1 Takipçi

Golftdi Hakkında

 • Derece
  Paylaşımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Bayrak
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Golftdi

  Motor arızası ikazı neden yanar?

  @yer_ucagi_34 şuan bir sebep yok gibi yanması için aküde yeni.
 2. Golftdi

  Motor arızası ikazı neden yanar?

  @seferhasdemir başka uyarı yok sadece bu ikaz yandı, fotoda gaza basma yok, o foto temsili, devir normalde yani.
 3. Arkadaşlar dün bu ikaz yandı, sanayiye götürmeden sizlere sormak isterim, bu ikazın yanma sebepleri neler olabilir? Araç 85 bin km de. Çekiştede herhangi bir düşüş yok.
 4. Golftdi

  Sağ arka koltuk önü su alıyor

  @Alp677 o halde kapıyı açıp cam üzerine bolca su döküp alltan kontrol edeyim, su gelmiyorsa içeride kalıyor demektir değil mi?
 5. Araç bulunamaması raporla alakalı bir durum değil, engelliden engelliye ikinci el satılık araçlar ilanlarda da mevcut, ama bence bu hakkınızı sıfır araçtan yana kullanın. Ve bu hakkınızı alabilinecek en pahalı araçtan yana kullanın çünkü ne kadar pahalı ise o kadar çok indirim almış oluyorsun. Ayrıca ben olsan golf 8 i beklerim yada bmw 1, ya da yeni a3 gibi araçlar alırım.
 6. Golftdi

  Sağ arka koltuk önü su alıyor

  @Alp677 kapı su tahliye değili tam olarak nerede işaretli foto koyabilir misiniz?
 7. Golftdi

  Sağ arka koltuk önü su alıyor

  @HONEY hocam bagaj kuru kontrol ettim. Zaten geçen kış bagaj havalandırma kanallarını izalasyon yapmıştım.
 8. Arkadaşlar başlıktan da anlaşılacağı üzere sağ arka paspas altı komple ıslak oluyor bir süredir. İlk aklıma gelen klima suyu tahliyesi, klima suyu nereden tahliye oluyor bilmiyorum ama. Sizce bu su nereden geliyor?
 9. @Berkay48 berkay hocam eğer parça bulunmaz veya yapan şahıs zararı karşılamaz ise sizden sol aynayı alabilirim. Bir iki gün bekleyelim.
 10. @furkanmk7 muhtemelen bir müdahale olmuştur sizin aynaya
 11. @coskun023 dün ayna üzerine çalışan bir tamirciye gösterdim aynayı, ayna gövdesi yamulmuş düzeltme olmaz değişim dedi, gövdeye tutan yerde de yamulma vardır ama orası kolay düzelir dedi. Silecek ise zaten sök tak birşey. Parçalar orjinal alınıp takılacak artık.
 12. Golftdi

  Orjinal 7.5 highline stop hk.

  Ben bu holojen stopları nedense daha çok beğeniyorum.
 13. Golftdi

  start-stop, auto hold sorunu

  Büyük ihtimalle akünüz zayıf ama lakin aracınıza sonradan donanım eklediyseniz (kapı aydınlatmaları, geri vites kamerası, sensör, ekran vb) bunlarda startstop çalışmama sebebi oluyor (benim fikrim), bazısı araç kapalıyken bile akım çekiyor bazısıda aracın akım gücünü etkiliyor. Bilgisi olanlar düzeltebilir ama benim fikrim bu. Başıma geldiği için yazdım, sıfır aküyü tekrar değişmeme üzerine kodlama bile yaptırmama rağmen ss hala çalışmıyor, çünkü sonradan eklediğim bir sürü şey var.
 14. @Musaaksoy @frknyldrm @Culture33 Arkadaşlar sorun yok büyütmedim olayı, evet evin girişine park etmiştim, telefonda bırakmıştım adam o kadar sinirlenmiş ki numarayı görmemiş. Bende hatalıyım ama onun yaptığı şiddettir. Polise tutanağa gerek duyulmadı adam zararı karşılarım dedi durdu zaten. Büyütmedim bende. Şimdi bu ayna kırılmadıysa neden yukarı çıkık duruyor acaba alttan tutan yerler mi yamuldu, yamulduysa o nasıl düzelecek?
×
×
 • Yeni Oluştur...