Jump to content

Musaaksoy

Ön Cam Filmi

Recommended Posts

Arkadaşlar, yaz geldi malum. Diğer camlarda film var ama ön cama gece görüşü engellemesi için film yaptırmamıştım. Ön cama şeffaf film yaptıran var mı? Güneşin etkilerinden korunmak amacıyla? Ne önerirsiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim ön camda var,bir kaç sezondur da kullanıyorum..

şöyle diyeyim, neden daha önce yaptırmamışım..

aracımı güneşe park ettiğim zaman güneş ışığını kesmekte çok işe yarıyor

ve

araç içinde yer yer güneş gözlüğü takma ihtiyacı bile kalmayabiliyor.

fakat tek ve en önemli nokta, en kalitelisinden yaptırmak..

yoksa gece giderken gözler kör'den farksız olacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@doganersin hocam nerede hangi seriyi yaptırdınız birde fiyat bilgisi alabilir miyiz sizden 😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@doganersin Bende herkese öneriyorum, üzerine sizinde yazmanı süper olmuş. 

İlla ben şeffaf yaptırmak istiyorum diyen hassas forum üyelerimiz için LLumar AIR80 yaptırabilirsiniz. Selefinin en iyisidir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende geçen yıl yaptırmıştım llumar at 50 dedi yapan yer tek ön cam 150 tl di 1 numara gibi gözüküyor çevirmelerde sıkıntı olmadı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bende bu aralar düşünmekteyim aracın içinin çırıl çıplak gözükmesin istiyorum ama çokta sıkıntı yaratmasını istemiyorum görüş açısından. Hangi seri önerirsiniz? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

benim ön cam hariç ATR 20

ön cam ATR 35

arka ve yan camlar kendinden karartılmış olduğu için ön cam kapılar ve arkaya doğru bir kararma var ki, bu çok hoş oluyor

gece sürüşünde ön cam için AİR 50 kullanabilirsiniz.

güncel fiyatı değişmekle birlikte tüm camlar 1400 diye duymuştum Hatay için..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Şeffaf olan lumar air80 en iyi ön cam filmi, camda film olduğu belli bile olmuyor, çevirmede sıkıntı yaratmıyor, muayenede  sorun olmuyor, ısı kesmeside çok iyi, biraz pahalı doğal olarak. Ama ne yaptırırsanız yaptırın ısı kesme testi yapıp öyle taktırın, bir de bu ön cam filminin görüntü tonu önemli, benim başıma geldi, kaliteli ve yüzde 70 ısı kesen film yaptırmıştım, araca ilk bindiğimde dışarısı canlı net değilde mat ve puslu bir görüntü ile karşılaştım, çok moralim bozulmuştu, hatta hata vardır diye söktürüp yeniden yapmaya zorladım ama yine aynıydı. Bu da aklınızda olsun.

tarihinde Golftdi tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Selamlar,

Aynı istek bende de var.. Lakin görünümü göremeden kestiremiyorum. LLumar AIR80 yaptıran var ise görsel paylaşabilir mi ? ATR 35 için de mümkünse ?..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Cuma yaptırıcam, Yanlara ATR35 Ön Cama Air80 olacak muhtemelen. Gece görüşü etkilemesin diye acaba yanlara da ATR50 mi olsa diye düşünüyorum açıkcası, ne dersiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@CemK Kullanmadığım için bi tecrübem yok fakat değerleri gösteren bi tablo mevcut 10 değer geriye atmış 50 yi. Bu Bronze nasıl acaba yaptıran var mıdır?

image.png.74eaff9b01b8a70e6dec29972e2d017a.png

tarihinde Franquaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Air 80 Ankara için en uygun bulabildiğim dby de nakit 600 tl. çocuk olduktan sonra daha bir hassaslaştım klimayı mümkün derece az açabilmek için ön camdan gelen ısıyı kesmem lazım. gece problem yaşamamak içinde en ideali sanırım air 80. pp serileri biraz daha koyu oluyor sanki o yüzden seçeneklerimin arasında yok  diğer serilerin optiği nasıldır bilemiyorm ama air sırf ön cam için yapılmış bir film diye biliyorum ne yapıp edip ondan yaptırmak lazım gibi geliyor. ankara için önerebileceğiniz daha uygun yer var mıdır dostlar?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Musaaksoy Kendimi yalnız hissetmiyorum :) Ben uygulatmayı planlıyorum şahsen. Sunroof perdesinin Antalya güneşine pek dayanacağını zannetmmiyorum.. Camlara olduğu gibi sunrool bölmesinede Güneşlik arayışına girdim bulamadım :) Sektörde yenilik olabilir.. Direk ışığı aldığı için ATR 20 uygulatmayı planlıyorum.. Merak ettiğim içeriden görünüm nasıl olacak.. Belkide en koyu filmi uygulatmak daha mantıklıdır, araştırıyorum.. @mehmetmert  de deneyimlerini paylaşırsa sevinirim...

tarihinde Franquaz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

ön cam için AİR80 çok pahalı ve ben biraz da dıştan görsellik olsun istiyorum o nedenle ATR50 düşünüyorum. Kullanan bazı arkadaşlarla da konuşmuştum memnunlar ön camda ATR serilerinden sıkıntı yaşayan pek duymadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Franquaz  güncel fiyatları bilmiyorum maalesef llumar bayilerine sormak lazım. benim bulunudğum ilde yok o nedenle sakaryada yaptıracağım. henüz sormadım. yasaklar olduğu için gidemiyorum il dışına.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@omurkadir ama gece sıkıntı yapar mı hocam acaba, bende 2 numara var yanlarda gece onlar bile sıkıntı yapıyor bazen park yaparken

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eski aracımın ön camına Air80 yaptırmıştım; içeriden hiç belli olmuyor, dışardan da çok hafif bir maviliği var. Güneş vurunca da gökkuşağı yansımaları oluyor dışardan. Çok hoş gözüküyor, bu arabaya yaptırmak nasip olmadı henüz ama aklımda. :) 

P_20181020_152923.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@frknyldrm güzelmiş cidden, kaça yaptırmıştınız o zaman? Birde gece görüşü etkiliyor muydu?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Musaaksoy yazdı:

@frknyldrm güzelmiş cidden, kaça yaptırmıştınız o zaman? Birde gece görüşü etkiliyor muydu?

2018 yazında 450 TL

İçerden belli olmuyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Şimdi, Musaaksoy yazdı:

@frknyldrm 4 cama bedelmiş fiyatı maşallah

5 camı 400 TL'ye, sırf ön camı 450 TL'ye yaptırmıştım 2 sene önce. :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...