GOLF 1.5 HİGHLİNE VS AUDİ A3 1.5 SPORT (HANGİSİNİ ALMALI)

2019 model araclar icin 5-15 bin km farki onemli degil, kesinlikle a3

Atlanan bir detayı belirteyim. 

Audi de uzatılmış garanti var diyorsunuz, sadece bunun fiyatı eğer sıfır alındığında yaptırıldıysa bile yaklaşık 4000tl idi.

Şuanda alacağınız golf için yaptırmak isterseniz de 5800tl (araç sıfır alındığından itibaren 2 ay geçtiyse) ödeme yapmanız gerekir. 

Eğer uzatılmış garantiye önem veriyorsanız bunu da göz önüne alınız. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugün arkadaş Golf'te karar kıldı. Audiye de bindik Golf'ü zaten benim araçtan biliyordu ama Audi pek içine sinmedi Golf'ün kılıfları bile üzerinde olunca :) şimdi kafadaki soru Beyaz Highline Golf'ün Dijon jantları siyaha boyanırsa nasıl durur 😊

@Inter61 Bu çıkan boyalardan bir denesek mi diyorum ama pek randımanlı olacağını da zannetmiyorum hocam

Bugün arkadaş Golf'te karar kıldı. Audiye de bindik Golf'ü zaten benim araçtan biliyordu ama Audi pek içine sinmedi Golf'ün kılıfları bile üzerinde olunca
şimdi kafadaki soru Beyaz Highline Golf'ün Dijon jantları siyaha boyanırsa nasıl durur [emoji4]
Bence beyazda siyah çok boğuyor ve göstermiyor aracı. Gunmetal daha güzel durur. Veya madrid vb. jantda güzel durur.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@sergentunc kazasız belasız güzel günlerde kullanmak nasip etsin. Bende golf diyenlerdendim. Audi a3 bende bir ara bakmıştım. Benim boyum uzun olduğu için (1.90 cm)golfe göre audi biraz daha küçük gelmişti. Sizce iki araç arasında iç tasarım olarak nasıl. Banamı öğle bir hissiyat oldu.

@aydin Eyvallah dostum. İç hacimleri boyut olarak nasıl ben de rakamsal olarak bilmiyorum ama hissiyat olarak kesinlikle Golf derim. Saklama alanlarından mı veya başka şeylerden mi bilmiyorum bize bunu hissettiren ama daha ferah hissettiriyor. Ayrıca bizim Golf'lerde var olan kapı ceplerindeki kaplama Audi'nin kapı ceplerinde yoktu, gözlük çekmecesi yok, arka kol dayama yok, iç malzeme kalitesi başka şeylerde belki bir tık iyidir bilemiyorum ama kardeşim sen bu arabayı C premium diye adlandırıyorsan bunları bu arabaya koymak zorundasın. Kaldı ki ben malzeme kalitesi olarak da (kendi adıma konuşuyorum) hiçbir fark hissetmedim. Ayrıca Golf daha teknolojik idi. Audi isen kısmayacaksın bazı şeylerden çünkü iş satmaya geldiğinde fiyattan hiç kısmıyorsun 😊

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt