Hangi Expertiz Firmasını Önerirsiniz?

Mersin de Şahin expertiz var. Evveliyatı yabancı araç tamircisliğinden gelme diye biliyorum. Ayrıca hemen hemen her marka yetkili ve özel servisler de expertiz departmanı açmışlar.

@Ender hocam bu arada Tarcanlar , Kayseri de yeni şube açtı.(Kendileri yayınladı.(1-2 gün önce)

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Savatage tarcanların işini hakkıyla yapmasının sebebi sami ustanın 30 yıllık kaporta ustası olmasından kaynaklanıyor adam zaten araç nerden eklenir onden arkadan yandan kaza yapınca neresi zarar görür ve NASIL DÜZELTİLİR onu biliyor, şimdiki gibi emekli memurların ikramiyesini teminat olarak verip açtığı oto rapor şubelerine benzemez, çiğ köfte ve lokma işinde ışık göremeyen ve borsa ve dolardan umudunu kesen insanlar ekspertiz işine girdiler, oto rapora gideceğime çiğ köfteciye aracımı gösteririm daha iyi en azından iki porsiyon parasına ekspertiz yapar, sami tarcanın oto rapor hakkındaki videolarını bir izleseniz mahallenizde dahi barındırmazsınız, neyse işin özü istanbul bursa kocaeli Düzce sakarya bolu taraflarında olanların çok şükür tarcanlar onay ve yeşil ekspertiz gibi gidecek yerleri var diğer şehirlerden araç alanlar şans eseri araç satın alıyorlar gibi.

3kez gittim. d-ekspertten çok memnun kaldım.

...

İstanbul/ümraniye oto rapor kesinlikle işini çok titiz yapıyor. Memnun kaldım. 

İstanbul'da kendi aracımı alırken Oto Rapor'dan çok memnun kalmıştım. Kayınpederime Polo alırken Pilot Garage'dan da memnun kalmıştık. Ama aynı ücrete Oto Rapor daha detaylı bir hizmet sunuyor idi.

Kullandığımız ve memnun kaldığımız Ekspertizler.

Pilot Garage Maslak Oto Sanayi

Oto Rapor Haramidere Sanayi Sitesi

Bursa

- OTORAPOR-KÜÇÜK SANAYİİ ŞUBESİ / NİLÜFER

-DYNAMOSS - BEŞYOL / OSMANGAZİ

BURSA / İNEGÖL

PİLOT GARAJ

-ANKARA 

-DYNAMOSS İSKİTLER

-İZMİR

DYNAMOSS GAZİEMİR İZMİR

Alım-Satım esnalarında sorun yaşamadığım firmalar

Youtube’da gezinirken denk geldim, Tarcanlar Kayseri ve İstanbul Kadosan’a şube açmışlar. Paylaşımlarındaki bilgilendirmeler kısıtlı olduğu için adres veya fiyat bilgisi göremedim. 

Youtube’da gezinirken denk geldim, Tarcanlar Kayseri ve İstanbul Kadosan’a şube açmışlar. Paylaşımlarındaki bilgilendirmeler kısıtlı olduğu için adres veya fiyat bilgisi göremedim. 
Aynen. 

Tarcanlar Kayseri yi bende gördüm reklamını. Gidip deneyimleyen yoktur sanırım forumda, çünkü Kayseriden aktif üye sayısı bir elin parmaklarını geçmez sanırım.

Benim genel endişem şu oluyor ekspertizlerde: airbag kontrolü akıllara pek gelmiyor, araçta boya değişen olmayınca...

Evet alıcının şüphesiyle bir çok kez yakalıyorlar ama onda da , satın aldıktan sonra araç sahibi huylanıyor da getiriyor.

Satarken airbagleri ve döşemeleri sökülmesine aracını satan razı gelir mi ? 

Araçta boya olmasa bile göçük düzeltme ile kurtarılabilecek minik hasarlarda airbag açmış olabilir mi ?

Açıkcası sağ iki kapının altında boyasız göçük düzeltme işlemi var aracımın, ne zamandır kafamı kurcalayan birşey bu. Bir ara söküp kontrol etmeyi planlıyorum...

Aynen. 
Tarcanlar Kayseri yi bende gördüm reklamını. Gidip deneyimleyen yoktur sanırım forumda, çünkü Kayseriden aktif üye sayısı bir elin parmaklarını geçmez sanırım.
Benim genel endişem şu oluyor ekspertizlerde: airbag kontrolü akıllara pek gelmiyor, araçta boya değişen olmayınca...
Evet alıcının şüphesiyle bir çok kez yakalıyorlar ama onda da , satın aldıktan sonra araç sahibi huylanıyor da getiriyor.
Satarken airbagleri ve döşemeleri sökülmesine aracını satan razı gelir mi ? 
Araçta boya olmasa bile göçük düzeltme ile kurtarılabilecek minik hasarlarda airbag açmış olabilir mi ?
Açıkcası sağ iki kapının altında boyasız göçük düzeltme işlemi var aracımın, ne zamandır kafamı kurcalayan birşey bu. Bir ara söküp kontrol etmeyi planlıyorum...
Boyasız göçük düzeltme işlemi olan aracın bu sebepten Airbag açması bence milyonda bir ihtimaldir.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt