Jump to content

Ender

Hangi Expertiz Firmasını Önerirsiniz?

Recommended Posts

Merhaba Değerli forum Sakini Dostları;

2 . El Araç alışverişlerinin olmazsa olmazı haline gelen  ve bu konuda birçok firmanın bayiisi olarak yada bireysel olarak pek çok Oto Ekspertiz işletmeleri bulunmakta. Konumuzun amacı Ekspertiz yaptırdığınız ve memnun kalıp kalmadığınız durumları kısaca nedenleri ile paylaşarak bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılarımıza fayda sağlaması adına Değerli paylaşımlarınızı ve yorumlarınız almak istiyorum.

2..El Otomobil Alışveriş için Ekspertiz arayışı içinde olacak dostlarımızın faydalanacağına inanıyorum.

Birkaç örnek vererek  başlamak gerekirse ; Kendi aracımı alırken Ankara Oto Rapor dan  Ekspertiz yaptırmıştım, ayrıca eski araçlarımı sattığımda da ise Alanya  Pilot Garage den hizmet almıştık. Genel olarak memnun kaldığımı ifade etmek isterim. Lakin Son zamanlarda neredeyse Mantar gibi çoğalan ve İşinin Hakkını veremeyen bilgisiz tecrübesiz ve Şark kurnazı işletmelerden uzak kalmanızı tavsiye ederim. Özellikle Belli bir çizgisi ve Kurumsallığı olan Firmalara yönelmekte fayda olduğunu düşünmekle birlikte İşini son derece iyi yapan Örneğin Kocaeli TARCANLAR   ve Onay  Ekspertiz gibi Şubesi olmayan bireysel işletmeleri de tavsiye edebilirim. En azında şimdilik durumlar böyle ilerleyen süreçte neler olur Yasal olarak bir gelişme vs olabilir yada daha farklı senaryolar yaşanabilirse de bu konu başlığı altında paylaşımlarımız ile Güncel tutarız.

Herkese Kazasız belasız sürüşler, Araç Alışverişinizde Hayırlı işler ve Keyifli Forumlar dilerim.

cf53cb27d191ae6490d9d58449318ffe.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bursa için söylüyorum dynomoss , otorapor tüm şubeleri onun dışında diğer firmalar yaramaz diyebilirim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, Ender yazdı:

Merhaba Değerli forum Sakini Dostları;

2 . El Araç alışverişlerinin olmazsa olmazı haline gelen  ve bu konuda birçok firmanın bayiisi olarak yada bireysel olarak pek çok Oto Ekspertiz işletmeleri bulunmakta. Konumuzun amacı Ekspertiz yaptırdığınız ve memnun kalıp kalmadığınız durumları kısaca nedenleri ile paylaşarak bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen kullanıcılarımıza fayda sağlaması adına Değerli paylaşımlarınızı ve yorumlarınız almak istiyorum. Olası bir Alışveriş için Ekspertiz arayışı içinde olacak dostlarımızın faydalanacağına inanıyorum.

Birkaç örnek vererek  başlamak gerekirse ; Kendi aracımı alırken Ankara Computest ten Ekspertiz yaptırmıştım, ayrıca eski araçlarımı sattığımda da ise Alanya  Pilot Garage den hizmet almıştık. Genel olarak memnun kaldığımı ifade etmek isterim. Lakin Son zamanlarda neredeyse Mantar gibi çoğalan ve İşinin Hakkını veremeyen bilgisiz tecrübesiz ve Şark kurnazı işletmelerden uzak kalmanızı tavsiye ederim. Özellikle Belli bir çizgisi ve Kurumsallığı olan Firmalara yönelmekte fayda olduğunu düşünmekle birlikte İşini son derece iyi yapan Örneğin Kocaeli TARCANLAR   ve Onay  Ekspertiz gibi Şubesi olmayan bireysel işletmeleri de tavsiye edebilirim. En azında şimdilik durumlar böyle ilerleyen süreçte neler olur Yasal olarak bir gelişme vs olabilir yada daha farklı senaryolar yaşanabilirse de bu konu başlığı altında paylaşımlarımız ile Güncel tutarız.

Herkese Kazasız belasız sürüşler, Araç Alışverişinizde Hayırlı işler ve Keyifli Forumlar dilerim.

Faydalı bir konu olacağını düşünüyorum ben de, vesile olduğunuz için teşekkür ederiz @Ender Hocam.

Memnuniyetler de memnuniyetsizlikler de umarım forum üyeleri için yol gösterici olur.

Kendilerine araç götürmedim lakin youtube videolarından gördüğüm kadarıyla Yeşil Oto Ekspertiz firması da işinin ehli gibi gözüküyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ankara da Erciyes İşmerkezi Bosch car service, eskiden çok memnun kalmıştım lakin en son 5 yıl oldu. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender Hocam faydalı bir başlık olmuş. Bizim şirket kurumsal aynı zamanda global olması sebebiyle SGS ile çalışıyor. Bireysel hizmetleri var mı yok mu bilgi sahibi değilim. Aynı zamanda bieksper ile de çalışıyoruz. Yurt genelinde bir çok bayiisi var. Dediğiniz gibi her yerde ekspertiz işletmesi türedi. Bildiğiniz çiğ köfteci mevzusuna döndü.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Trabzonda Otorapor Ekspertiz kesinlikle tavsiye ediyorum.Profesyonellik kelimesinin hakkını tam anlamıyla veriyor.

İşe sadece ticari gözle bakmıyorlar, size yardımcıda oluyor ve en iyi bilgilendirmeyi size sağlıyorlar. Kısaca işin ehli bir yer, 7/24 işini temiz yapıyorlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Konu expertiz olunca, araçlarınızı (özellikle dsg de varsa) satarken dyno ya sokuyor musunuz veya alıcı talep ederse sokar mısınız? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 dakika önce, tiesay yazdı:

Konu expertiz olunca, araçlarınızı (özellikle dsg de varsa) satarken dyno ya sokuyor musunuz veya alıcı talep ederse sokar mısınız? 

Ben alışverişlerimde yaptırmıştım Dyno testi :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstanbul' da Yeşil Oto' dan hizmet almıştım. Çakmaklığın çalışmadığı ve  akünün durumuna kadar öğrendim. Kaportayı 3 kişi incelediler, onlar incelerken ben sıkıldım yani o kadar uzun sürdü. DSG' yi soğukken ve ısınmışken test ettiler, fazlasıyla memnun kaldım. Reklam gibi olacak ancak araç alırken sırf Yeşil Oto' dan dolayı İstanbul' dan bakmak önceliğim olabilir.  Ankara' da Erciyes iş merkezindeki Bosch Car' dan hizmet almıştık zamanında ( Hyundai Elantra) 1 ay sonra subapların erimiş olduğunu öğrendik, dolayısıyla memnun olmadığımı söyleyebilirim.

Bu konuyla Ankara' da güvenilir yerleri de öğrenmek isterim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tarcanlar  kendi işlerini iyi yapıyorlar kabul  fakat  işin film/belgesel  tarafını youtuber  tarz da iyi lanse ediyorlar oradan Ünlü oldular  .  usta alemleri  genelde  ben okumuycam deyip kendini çocuk yaşta sanayi ortamlarında bulurlar. Tarcanların youtube reytinginin başarısının altında  adamın  full klas diksiyonu yatıyor . zannedersin  Sinema Televiziyon iletişim mezunu  cnn türk muhabiri 

şimdi ankara da ekspertiz işleri için  xxxxx ustam var ,  adamı youtub da konuştursan  kimse bişey anlamaz ,  laf dolanır ağzında heyecan yapar . Kim İzler ? 

Tarcanların  organize dolandırıcık / sahtecilik / olay yeri inceleme   teknikleri  mesleki sır olsa zaten alenen yayınlamazlar . 

bu işlerden anlayan  bi Dünya usta var alemde 

Tabi 3-4 yıldır  BU İŞLERDEN ANLAMAYAN 2 DÜNYA sözde usta   var o da ayrı konu 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 dakika önce, Savatage yazdı:

tarcanlar  kendi işlerini iyi yapıyorlar kabul  fakat  işin film/belgesel  tarafını youtuber  tarz da iyi lanse ediyorlar oradan Ünlü oldular  .  usta alemleri  genelde  ben okumuycam deyip kendini çocuk yaşta sanayi ortamlarında bulurlar. Tarcanların youtube reytinginin başarısının altında  adamın  full klas diksiyonu yatıyor . zannedersin  Sinema Televiziyon iletişim mezunu  cnn türk muhabiri 

şimdi ankara da ekspertiz işleri için  xxxxx ustam var ,  adamı youtub da konuştursan  kimse bişey anlamaz ,  laf dolanır ağzında heyecan yapar . Kim İzler ? 

Tarcanların  organize dolandırıcık / sahtecilik / olay yeri inceleme   teknikleri  mesleki sır olsa zaten alenen yayınlamazlar . 

bu işlerden anlayan  bi Dünya usta var alemde 

Tabi 3-4 yıldır  BU İŞLERDEN ANLAMAYAN 2 DÜNYA sözde usta   var o da ayrı konu 

Bence çok da iyi yapıyorlar. Şark kurnazlarının foyalarını ortaya çıkarmaları ve İnsanları bilgilendirmeleri Takdir edilecek bir durum. Her kim bunu yaparsa alkışlarım ben.

işini hakkıyla ve dürüst yapan herkes için aynı sözlerimi kullanırım.

Ankara için var mı öneriniz hocam. Malum Ankara dan çokça üyemiz var:like:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
2 saat önce, gn461 yazdı:

İstanbul' da Yeşil Oto' dan hizmet almıştım. Çakmaklığın çalışmadığı ve  akünün durumuna kadar öğrendim. Kaportayı 3 kişi incelediler, onlar incelerken ben sıkıldım yani o kadar uzun sürdü. DSG' yi soğukken ve ısınmışken test ettiler, fazlasıyla memnun kaldım. Reklam gibi olacak ancak araç alırken sırf Yeşil Oto' dan dolayı İstanbul' dan bakmak önceliğim olabilir.  Ankara' da Erciyes iş merkezindeki Bosch Car' dan hizmet almıştık zamanında ( Hyundai Elantra) 1 ay sonra subapların erimiş olduğunu öğrendik, dolayısıyla memnun olmadığımı söyleyebilirim.

Bu konuyla Ankara' da güvenilir yerleri de öğrenmek isterim.

Yeşil oto ekpertizi çok duymamıştım aslında ama forumdan irkaç kişi daha sizinle olumlu görüş bildirince iyi olabileceğini düşünüyorum artık. Başka tecrübesi olan dostlarda yazacaktır illaki. Önemli olan Bulunduğumuz bölgede en iyisinden hizmet alabilmek. Sonuçta bir bedel ödüyoruz karşılığında.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eskişehir'de var mı şöyle hava yastığı emniyet kemerine kadar bakan 😀

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
15 saat önce, bf417 yazdı:

Eskişehir'de var mı şöyle hava yastığı emniyet kemerine kadar bakan 😀

Sanırım Paketler içerisinde olarak bu hizmetler veriliyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
54 dakika önce, Ender yazdı:

Sanırım Paketler içerisinde olarak bu hizmetler veriliyor.

Aracımla ilgili şüphelerim var yasak kalksın kocaeli tarcanlar yapmayı düşünüyorum. İnş youtube a videomuz düşmez 😀 bakalım hayırlısı, gelişmeleri burdan yazarım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba,konu çok yararlı olmuş. Benimde araç satışında yaşadığım bir tecrübeyi paylaşmak istedim.Audi A3 aracımı satarken alıcı arkadaş Ataşehir Otorapor şubesine gösterdi aracı araç 1.500 km.de sıfır sayılır herşey normal giderken final de araca bindim ve direksiyon tuşlarının hiç biri çalışmıyordu.Tahminim beyine bağlandıkların da oldu . Cevap tabiki biz yanlış bir şey yapmadık.En son akü kablosunu sök tak yaparak düzeldi.Alıcı arkadaş da hiç yoktan yere kuşkuya düşmüştü.O yüzden bence aracı kaporta boya dışında çok elletmemek lazım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
1 saat önce, Optimus yazdı:

Merhaba,konu çok yararlı olmuş. Benimde araç satışında yaşadığım bir tecrübeyi paylaşmak istedim.Audi A3 aracımı satarken alıcı arkadaş Ataşehir Otorapor şubesine gösterdi aracı araç 1.500 km.de sıfır sayılır herşey normal giderken final de araca bindim ve direksiyon tuşlarının hiç biri çalışmıyordu.Tahminim beyine bağlandıkların da oldu . Cevap tabiki biz yanlış bir şey yapmadık.En son akü kablosunu sök tak yaparak düzeldi.Alıcı arkadaş da hiç yoktan yere kuşkuya düşmüştü.O yüzden bence aracı kaporta boya dışında çok elletmemek lazım.

Çoğunluk kaporta ve Genel kontrol ettirmekte . Bu yaşadığınız Elektronik olan araçlarımız için güzel bir bilgi oldu Teşekkürler Hocam.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bu TR  expertizlerdeki  dyno testlerinin güvenlik önlemleri nasıl acaba ? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yaklaşık 5 yıldır aldığım araçları ankara ostim de dynomoss test merkezinde expertiz yaptırıyorum. Gördüğüm kadarıyla işini layıkıyla yapan TüvTürk sertifikalı bir firma.
En son sıfır aldığım tiguanida bayiye yakın olan gimat taki pilot garage firmasında kaporta/boya expertizi yaptırdım. Memnun kaldım. Bu iki firmaninda değişik yerlerde bayileri var. Diğer bayileri hakkında bilgim yok.
Dsg olan araçların hiçbirinde dyno motor testi yaptirmadim, satarkende yaptirtmam. Zaten firmaların çoğuda bu konuda uyarıyor gelenleri. Riskli olduğundan sorumluluk almak istemiyorlar.
Bu arada expertiz işlemleri kategorilere ayrılmış ve fiyatları farklı.
Standart expertiz
Kaporta/boya expertiz
Full expertiz vs.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yakın zaman da hiç Expertiz yaptıranımız oldu mu acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 5/10/2020 at 11:21 PM, ft19 yazdı:

Yaklaşık 5 yıldır aldığım araçları ankara ostim de dynomoss test merkezinde expertiz yaptırıyorum. Gördüğüm kadarıyla işini layıkıyla yapan TüvTürk sertifikalı bir firma.
En son sıfır aldığım tiguanida bayiye yakın olan gimat taki pilot garage firmasında kaporta/boya expertizi yaptırdım. Memnun kaldım. Bu iki firmaninda değişik yerlerde bayileri var. Diğer bayileri hakkında bilgim yok.
Dsg olan araçların hiçbirinde dyno motor testi yaptirmadim, satarkende yaptirtmam. Zaten firmaların çoğuda bu konuda uyarıyor gelenleri. Riskli olduğundan sorumluluk almak istemiyorlar.
Bu arada expertiz işlemleri kategorilere ayrılmış ve fiyatları farklı.
Standart expertiz
Kaporta/boya expertiz
Full expertiz vs.

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Iste tarcanlar bir videoda ekspertizde kategorizasyon olmayacagini cok guzel anlatti. Bence haklilar da. Bunun canakkale versiyonu gumus, altin, platin seklinde...saka gibi, millet el mecbur gidiyor. Tarcanlar tum bu populariteye ragmen bu tarife uygulamasini yapmiyor, ne ise onu ortaya cikariyor.

Ankarada tarcanlar ayarinda bir ekspertiz firmasi aramaktayim ben de, onerilere acigim 👍

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İstanbul için Oto Rapor ve Ümran Ekspertizi tavsiye ederim. Şubeleri franchise olsa da çalışanların profesyonelliği, titizliği, aracın detaylı incelenmesi ve raporlanması güven veriyor. İkisi de kurumsal mantıkla çalışıyor. En azından sonuçları dökümana kalemle ya da kaşeyle yazmıyorlar. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Son dakika !

Aynı  durumda dellenen birinin tarcanlara S400 füze sallaması lazım

(Doğruyu söylemek suçsa? Tabi)

IMG_20200522_191108.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
28 dakika önce, Savatage yazdı:

Son dakika !

Aynı  durumda dellenen birinin tarcanlara S400 füze sallaması lazım

(Doğruyu söylemek suçsa? Tabi)

IMG_20200522_191108.png

Ankara nın Polatlı'sı gibi, Gaziantep' in de Şehitkamil'i meşhurdur araba konusunda... (başka konularda Polatlı ya da Şehitkamil'e de laf yok!) 

İşini dürüst yapmaya hipokrat yemini etmiş expertiz, sanıyorum müşteri portföyünün bu semtten olduğunu unutmuş olacak ki başına bunlar gelmiş diye düşünüyorum. 

Allah rahmet eylesin. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Ender
      Ürün Adı:  Pretoria 19 inç Jant&Lastik Takımı 
      Detaylar:  Kendim Severek Kullandığım Çoğunuzun da bildiği Arıcıoğlu Jant Özel  siparişi  Pretoria Jant ve Kumho Marka Lastik Takımı Ürünümüzdür. Lastikler Yeni olarak takılmıştır Jantlarda Küçük ve hafif çizikler mevcut Gun Metal Rengindedir. Görsel ve Kondisyonu Son derece Temiz ve Sağlamdır Kırık kaynak vs işlem  yoktur.
      Forum Dostlarımıza fiyatta ikramım olacaktır   Ayrıca yanında 20 adet takım halinde Bijonları ve Olası Sürtmelere karşın Rütuş Boyasıda verilecektir.Üzerinde VW göbek amblemleri zaten olup Extra Çelik Sbopludur.
      Malum sarı site linki alttadır.
      https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-jant-lastik-19-pretoria-jant-lastik-takimi-818441082/detay/
      Fiyat:  5000 TL 
      Fotoğraf:  

Ürün Adı:  Adaptif Hız Sabitlemeli Direksiyon Tuş .Takımı ( ACC ve Wiev Tuşlu) 
      Detaylar:   VW Grubu araçlara ait Direksiyon Kontrol Ünitesidir. Sıfır ürün Temiz ve Sorunsuzdur 
                         Parça Kodu 5G0.959442.AE 
      Fiyat:  600 TL 
      https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-yedek-parca-vw-acc-li-direksiyon-tus-takimi-5g0.959.442.ae-818627155/detay/
      Fotoğraf:  

Değerli Golftutkusu Forum Dostlarımız;
                Kuruluşumuz 2015 Yılından bugüne Forum sayfamız olarak bilindiği üzere, değerli üye ve takipçilerimize Özellikle Volkswagen Golf Araçlarımız hakkında Her konuda  Bilgi ve Tecrübelerimizin paylaşıldığı ,Aile Ortamında Sıcak samimi ve Güvenilir bir hizmet ortamı vermeye çalışmaktayız. Tüm bunları gerçekleştirebilmek adına Forum Yönetimi olarak ; Çokça zaman ayırıp uğraş vermekteyiz. Bu Çalışma bir Ekip işi olduğundan Bugüne kadar tüm sorunları aşarak Forum sayfamızın sürekliliğini ve  İşlevini devam etmesini sağladık çok şükür. Bu konularda Ekibimize Katkı Yapacağına inandığımız yeni arkadaşlarımızın da yine Golftutkusu Forum sayfamızdan olsun istedik her zaman. Söz konusu durum adına , forum sayfamız olarak Emeği, bilgi paylaşımı, forum üslubu,gayretleri ve Kaliteli Kişiliği ile çoğumuzun da  tanıdığı  forzaGilles nickli Ali Hocamızın Golftutkusucom Yönetim Ekibimize dahil Olduğunu  mutluluk içerisinde Sizlerle Paylaşmak isteriz. Kendisine Yeni Yönetim Görevinde Başarılar diliyor, Forumumuz adına @forzaGilles Hayırlı Olmasını Temenni ediyorum.
      Forum sayfamız da  daha nice uzun  yıllar Birlikte Aile Ortamında Olabilmek Adına Herkese Keyifli Forumlar Dilerim.
      VW Golf ' e Dair Ne Varsa...
      Golftutkusucom Yönetimi
      Herkese Merhaba Sevgili Golftutkunu Dostları;
      Rabbim Gönlüme Göre yeni aracımı Nasip Eyledi. Şükürler olsun ki  Golf Tutkum ve  Sevdam  kaldığı yerden devam ediyor... Aracımı  6 ay önce satmıştım ve bizler gibi golf sevdası olan bir arkadaşımıza nasip oldu.  Aracımı satmak kolay olmada elbette ; ondan ayrılmak üzerindeki  emeklerim yaşadığımız onca serüven ve en önemlisi Tutku ile bir bütünlük kurmuş olmamdan dolayı ciddi anlamda satıldıktan sonra birkaç gün içimde kocaman bir boşluk oluşmadı değil. Kendime Şöyle Söz vermiştim ;  Yeni Golf 8 çıkana dek araç almayacağım bekleyeceğim diye... Ama en fazla 6 ay dayanabildim Golf'süz duramadım desem yeridir. Artık Golf bakıyordum internette ,forum sayfamızda ( konusunu açmıştım düşündüğüm özellikler vs aracı), malum sitelerden ve yüzlerce tanıdığım araçlarını bildiğim Golf severler den geniş bir arama tarama sonrasında oluşan Hasret Sonrasında,  VW Golf Tutkumun Kaldığı yerden devam edeceği belliydi. Her şey Nasip Kısmet ;10-12 araç ile direk irtibat kurdum çoğu ile samimi dostluklar kuruldu alışveriş gerçekleşmese dahi en güzeli de bir çok satıcı ile konuştuğumda Bizim sayfamızdan Golftutkusu'ndan haberdar olmaları ve   Çok olumlu  dönütler almam, bizleri onurlandırdı. Sonuç olarak Kendimi Yılın son Günü 31 aralık  Soğuk bir Kış Günü Ankara da  buldum. Yarış mavisi R line Aracımı satın almak üzere...  Mehmet Bey adında son derece Otomobil tutkusu olan VAG grubu araçlardan ve Golf konusunda çok bilgili olan ilgili ve Bilinçli bir Golf severden aracımı alıyor olmak ayrıca Hoş muhabbetler ve Güzel anılar bırakmak adına alışverişimizin Dostane ve Güven içerisinde geçmesi son derece keyifli idi. Ayrıca Bu alışverişin gerçekleşmesi adına çok katkısı olan Ankara da yaşayan Değerli Arkadaşım Güzel insan Ahmet Hocama da çok Teşekkür ederim. Bu süreçte yanımda olan görüş ve önerileri ile daha doğru zamanda  içime sinen Böylesi Güzel bir Araç almamda yardımlarını esirgemeyen ; Golftutkusu Yönetimimize , VW  Yetkili satıcısı Avek Otomotivden Cihan Sahil Beyfendiye, VW voskar Bayiinden İsmail beye, ve Tüm Dostlarıma da ayrıca teşekkür ederim. [emoji4] 
      Allahım daha güzellerini sizlere nasip eylesin Golftutkunu Dostları. Rabbim utandırmasın Kazasız belasız Günlerimiz olsun inşallah.
      Aracımız  2017 model 1.4 TSI Highline  DSG 125 PS ( Aralık 2017 Çıkışlı) 
      Opsiyon olarak ise:
      *Yarış Mavisi ( benim için en önemli opsiyon [emoji4]  ) 
      *R-Line dış paket ( Body Kit)
      *Cam Tavan 
      *Geri görüş kamerası
      *Keyless Anahtarsız Giriş&Çalıştırma
      *Dynaudio 400w ses sistemi
      * App Connect (Android Auto-Mirrorlink)
      *18 Sebring Jantlar & Spor Süspansiyon
      *Çift USB Girişi (Ön Kol dayama içi)
      * Kablosuz Şarj özelliği
      *Isıtmalı ön koltuklar 

Herkese Saygı ve Selamlarımı Sunar Iyi Forumlar dilerim[emoji120][emoji870]

• Yeni Oluştur...