Coronadan dolayı aküm bitmiş ne yapmam gerekir?

profesor

Üye
İsim
Ahmet
Selamlar arkadaşlar,

Uzun süredir aracı çalıştırmıyordum, bugün denedim çalışmadı. Akü bitmiş. Takviye işimi görür mü? yeni akü almak gerekir mi? Yeni akü almak gerekirse hangi akü alınmalı?

Teşekkürler.  

Merhaba, akü değişmek gerekiyor. VW araçları için VARTA' dan başka akü olmaz. Dilerseniz uygun fiyata yardımcı olabilirim.

@profesor ilk önce takviye yapin, büyük ihtimalle calisir, calismazsa vw yol yardimi arayin, takviye icinde yol yardimi arayabilirsiniz

@UnirellYedekParca Akünün degismesi gerektigini hemen nasil anladiniz?

Niye vartadan baska akü olmaz? benim fabrika cikisli Varta degil

Varta olması şartı yok benim de aküm fabrika çıkışlı değil. Akünüz bitmiş olabilir belki sarj ile düzelebilir ama muhtemelen kısa bir süre sonra yine aynı şeyi tekrarlama ihtimali var, akü değiştirmeniz sağlıklı olacaktır diye düşünüyorum ama ondan önce bir ölçtürmekte fayda var

@krym   Çok zor bişe değil yeni nesil akülerde sık karşılaşıyoruz bu olayla. VARTA'dan başka olmaz bu bir yorumdur burası forum sitesi olduğuna göre yorum yapıyorum haliyle ayrıca deneyimlerimize göre VARTA dışındaki aküler kullanan müşterilerimiz şikayetçi burada deneyimlerimizi aktarıyoruz fikirlerimiz bunlar.

@UnirellYedekParca bizde cok sik karsilasiyoruz, 2 gün önce komsunun arabasina takviye yaptim, sorunsuz calisti, kullanmaya devam ediyor, her akü bosaldiginda akü mü degistrilir,

20 yillik VW kullanicisiyim, sadece 2 defa varta aküm oldu,  hic akü sorunu yasamadim, coguda fabrika cikisli noname kore maliydi

Takdir sizin. Ben değişmesi gerekiyor dedim diye değiştirmek zorunda değil kimse tabi ki önce araştırılır takviye ile kurtarıyorsa teşke kurtarsın he baktınız kurtarmıyor ben de diyorum ki o gibi bir durumla karşılaşırsanız yardımcı olurum diyorum bu sizin için iyi bir şey bunu kullanıp kullanmamak değerli forum üyelerine kalmış.

Abi aynı dert bende de var VARTA akü aldım daha senesi dolmadı 3. gün akü zayıf 4.gün akü boşaldı. bilgisi olan varsa yardım lütfen. Akşam takviye yapacağım çalışması için.

Yarında elektrikçiye götürmeyi düşünüyorum aldığım ustayı aradım aracında kaçak olabilir dedi. İlk kez başıma geliyor böyle bişi

@krym Kardeşim siz çok farklı sulardan dem vuruyorsunuz bunu beni anlamadınız diye yorumluyorum. Daha fazla uzatıp arkadaşımızın konusunu kirletmeye gerek yok işi çözülsün diğer arkadaşlarımız da yorum yapsın. Herkes bildiği işi yapsın.

Selamlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt