Golf 7 Krom Kapı Eşiği

Bizim araclarin kapı aralığı ne kadar acaba.

Aşağı yukarı o kadar heralde o da

@frknyldrm geçmiş olsun. Saçmalık gerçekten can sıkıcı. Ben de alacaktım Firma ürünü düzeltmeden satın almama taraftarıyım yok önleri ayrı satarsa rakamda indirim yapıp düşünülebilir. 

Krom kısım biraz daha yüksek kalıyor, o 3 mm plastiğin yüksekliği muhtemelen

@frknyldrm geçmiş olsun. Saçmalık gerçekten can sıkıcı. Ben de alacaktım Firma ürünü düzeltmeden satın almama taraftarıyım yok önleri ayrı satarsa rakamda indirim yapıp düşünülebilir. 
Mantıklı hocam, sırf önleri daha düşük bir fiyattan satarlarsa alın.

Ürünü düzelteceklerini de zannetmiyorum. Belki de 100 tane arabada sıkıntısız uyuyordur, golfte sürtüyor diye ölçüyü değiştir, kalıp hazırla vs. vs. uğraşmayabilirler.

Tepkilere de bağlı tabi bu, çok duyulursa mecbur düzeltecekler.

Az önce mailimi attım.

Ürünleri araçlar üzerinde denemeden mi piyasaya sürüyorsunuz, deniyorsanız nasıl böyle bir sorun oluyor dedim.

Ürününüzü çevreme tavsiye etmiştim, bu sebeple sipariş vermekten vazgeçenler var dedim.

Son olarak bizi yerli üretim ürünlerden soğutmayın dedim özetle.

Daha önce s dizaynın krom cam çıtalarından da almıştım, ayna tarafında kaldığı için çok önemsemiyordum ama boyları çok az kısa ve kesimin açısı hatalı. Yazmışken onu da yazıp fotoğraflarını gönderdim.

Bakalım nasıl bir yanıt gelecek, merak ediyorum.

Yanıtı ben de merak ediyorum bakalım ne diyecekler

@frknyldrm Furkan hocam bende buna benzer şeyler yazdım maile irtibat numarası istediler arayacaklar bakalım umarım bir çözüm sunabilirler. geri isterlerler golf fontunda yazı da yazsalar çok şahane olur

@frknyldrm Furkan hocam bende buna benzer şeyler yazdım maile irtibat numarası istediler arayacaklar bakalım umarım bir çözüm sunabilirler. geri isterlerler golf fontunda yazı da yazsalar çok şahane olur
Çizilen boya geri gelmeyecek maalesef ama nasıl bir çözüm üreteceklerini ben de merak ediyorum. Mailimde telefon numaramı da yazdım, bakalım beni de arayacaklar mı.

@frknyldrm haklısınız can sıkıcı ama en azından görünen yerde değil.bir de yeni araçta aşırı titiz oluyor insan siz o dönemdesiniz sanırım

Moderatör tarafında düzenlendi:
@frknyldrm haklısınız can sıkıcı ama en azından görünen yerde değil.bir yeni araçta aşırı titiz oluyor insan siz o dönemdesiniz sanırım
Benimki araçtan bağımsız hocam, huyum bu. Kendimi bildim bileli o dönemdeyim yani. :)

Binbir emek verip alıyoruz araçlarımızı, böyle bir sebepten zarar görmesi can sıkıyor ister istemez. Dediğiniz gibi Allah'tan görünür yerde değil, ama ileride paslanma konusunda zayıf nokta oluşturmamak için rötuş yapmayı düşünüyorum bir fırsat bulunca.

@frknyldrm tabi rötüşu yapmakta fayda var. ben de sizin gibiydim iki kere duran araca çarptılar eskisi gibi manyaklığım kalmadı  :/

@frknyldrm tabi rötüşu yapmakta fayda var. ben de sizin gibiydim iki kere duran araca çarptılar eskisi gibi manyaklığım kalmadı  :/
Geçmiş olsun hocam, Allah hepimizi kazadan, beladan korusun.

Ben kaza da yaptım, duran aracıma da çok çarpıp kaçtılar. Önceki aracımda bir ara 2 haftada bir plakalık değiştiriyordum. Bir kere sis farımı, çerçevesini dağıtıp basıp gitmiş birisi.

Mümkün olduğu kadar korumaya çalışıyorum işte, n'apalım...

@frknyldrm Sağolun hocam Türkiye şartlarında ve büyük şehirlerde ne kadar koruyabilirsek artık bazen aracı bir noktaya park ederken bütün olumsuz olasılıkları hesaplamaktan beyni yakacak kıvama geliyorum

@caglar_61 @omurkadir @Musaaksoy @Acemi @metinkar

Yarım saat kadar önce S Dizayn'dan Mahmut Bey tarafından arandım, söylediklerini yazıyorum.

MB: Mailinizi aldım, konuyu üretim kısmı ve teknik ekip ile görüştüm.

Ürünlerimiz üretildikten sonra bir araçta deneniyor, problemsiz uyduğu görüldükten sonra seri üretime başlanıyor.

Şikayetiniz ile alakalı olarak bir araç bulunup üzerinde tekrar inceleme yapılacak.

Bu sorunda bizim dışımızda olan bir konu da var; araçların hepsinde ölçüler aynı olmayabiliyor.

MB: Passat B8.5 cam çerçeve ürünümüzde bir sorun yaşadık. Bir passat ile diğerinin ölçüleri tutmuyor. Kalıp aldığımız araca çok güzel oturuyor, diğerine uymuyor.

Bu araçlar fabrikasyon üretim tabi ama adam arabayı sıfır diye alıyor, bir bakıyor yıllar sonra arabada boya var, değişen var vs.

Bu cam çerçevelerini satışa sunduktan sonra kalıpta tekrar bir revizyon yaptık.

MB: Şöyle bir çözüm önerisi geldi aklımıza, keşke böyle bir olaya sebebiyet vermeseydi bu ürün ama...

Bandı inceltme şansımız olabilir, aracın üzerinde tekrar denenecek.

Bunun üzerine ben de siyah plastiği saca sıfır oturduğunu, onun da törpülenmesi gerektiğini söyledim. Onlar da o şekilde yapacaklarını söylediler.

MB: Tekrar bir hata olmaması adına burada bir araçta test edelim. Ücretsiz değişim veya aklınızda başka bir öneri varsa yapalım. Ürünümüzün arkasındayız, sorumluluktan kaçmıyoruz.
Talebiniz ne ise onu yerine getirmek istiyoruz.

Ben ürünü çok şık bulduğumu, ön kapılarda sorunsuz kullandığımı, sorun çözülürse arka kapılarda da kullanmak istediğimi söyledim.

MB: Gerekli revizyonları yapacağız, hatayı gidermeye çalışacağız. Bize biraz zaman vermenizi istiyoruz.

Yeni üretilecek ürünü bedelsiz olarak gönderelim, kullanmaya devam edin.

Cam çıtası fotoğraflarınızı da arkadaşlarımız gördü, onda da bir revizyona gidiyorlar. Üretildiği gibi, talep ederseniz ondan da gönderip o surunu da çözebiliriz.

İlk etapta eşik problemini çözüp size gönderelim.

Cam çıtanızı da isterseniz değiştiririz.

Biz olur da atlarsak 10-15 gün sonra zahmet olmazsa mail atarsınız dönüş yaparız size.

Moderatör tarafında düzenlendi:

[mention=3416]caglar_61[/mention] [mention=9662]omurkadir[/mention] [mention=15541]Musaaksoy[/mention] [mention=16935]Acemi[/mention] [mention=2662]metinkar[/mention]
Yarım saat kadar önce S Dizayn'dan Mahmut Bey tarafından arandım, söylediklerini yazıyorum.

MB: Mailinizi aldım, konuyu üretim kısmı ve teknik ekip ile görüştüm.
Ürünlerimiz üretildikten sonra bir araçta deneniyor, problemsiz uyduğu görüldükten sonra seri üretime başlanıyor.
Şikayetiniz ile alakalı olarak bir araç bulunup üzerinde tekrar inceleme yapılacak.
Bu sorunda bizim dışımızda olan bir konu da var; araçların hepsinde ölçüler aynı olmayabiliyor.

MB: Passat B8.5 cam çerçeve ürünümüzde bir sorun yaşadık. Bir passat ile diğerinin ölçüleri tutmuyor. Kalıp aldığımız araca çok güzel oturuyor, diğerine uymuyor.
Bu araçlar fabrikasyon üretim tabi ama adam arabayı sıfır diye alıyor, bir bakıyor yıllar sonra arabada boya var, değişen var vs.
Bu cam çerçevelerini satışa sunduktan sonra kalıpta tekrar bir revizyon yaptık.

MB: Şöyle bir çözüm önerisi geldi aklımıza, keşke böyle bir olaya sebebiyet vermeseydi bu ürün ama...
Bandı inceltme şansımız olabilir, aracın üzerinde tekrar denenecek.

Bunun üzerine ben de siyah plastiği saca sıfır oturduğunu, onun da törpülenmesi gerektiğini söyledim. Onlar da o şekilde yapacaklarını söylediler.

MB: Tekrar bir hata olmaması adına burada bir araçta test edelim. Ücretsiz değişim veya aklınızda başka bir öneri varsa yapalım. Ürünümüzün arkasındayız, sorumluluktan kaçmıyoruz.
Talebiniz ne ise onu yerine getirmek istiyoruz.

Ben ürünü çok şık bulduğumu, ön kapılarda sorunsuz kullandığımı, sorun çözülürse arka kapılarda da kullanmak istediğimi söyledim.

MB: Gerekli revizyonları yapacağız, hatayı gidermeye çalışacağız. Bize biraz zaman vermenizi istiyoruz.
Yeni üretilecek ürünü bedelsiz olarak gönderelim, kullanmaya devam edin.
Cam çıtası fotoğraflarınızı da arkadaşlarımız gördü, onda da bir revizyona gidiyorlar. Üretildiği gibi, talep ederseniz ondan da gönderip o surunu da çözebiliriz.
İlk etapta eşik problemini çözüp size gönderelim.
Cam çıtanızı da isterseniz değiştiririz.
Biz olur da atlarsak 10-15 gün sonra zahmet olmazsa mail atarsınız dönüş yaparız size.
Çözüm arayan malinin arkasinda duran saticilari taktir ediyorum ve destekliyorum

Geri
Üst Alt