Golf 7 Krom Kapı Eşiği

Maalesef sürtüyor, canım çok sıkıldı akşam akşam.  @Acemi @Musaaksoy @cevboz @omurkadir

Boyayı almış baya, kapıyı kapatırken ses falan da gelmedi hiç. Milimetrik bir mevzu demek ki. 

Sökerken de bir plastik levyeyi feda ettim, ne kadar güçlü yapışmış yahu kıvrandım sökecem diye.

Şeffaf silikon tipi çift taraflı yapışkanı arabanın üstünde kaldı, onu da müsait bir vakitte sökücem.

Elimizi de kestik eşiği sökelim derken. Kan çıktı yani, s dizaynın alacağı olsun...

Fotoğrafta eşiğin izi belli oluyor az çok, boyanın soyulduğu yerler kabak gibi ortada zaten. Çok geçmeden rötuş yapayım diyorum oralara. Islak kalan bir yer, pas yapmasın.

P_20200505_215513.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

geçmiş olsun test yapmadan nasıl piyasaya sürüyorlar anlam veremiyorum böyle işlere...

@frknyldrm geçmiş olsun hocam, başka model bakacağız öyleyse, ama@metinkar hocamın da söylediği gibi nasıl test etmeden piyasaya sürülüyor anlamış değilim. Birde kaliteli bir marka aslında. Can sıkıcı bir durum

geçmiş olsun test yapmadan nasıl piyasaya sürüyorlar anlam veremiyorum böyle işlere...
Teşekkürler Metin Abi, ya bunlar bir iki arabada ölçü alıyorlar. Ona göre basıp geçiyorlar muhtemelen, universal parça zaten. Hepsine uyumlu diye satıyorlar. S dizayn tavsiye ediyordum ama vallahi canım sıkıldı. Önler çok güzel, arkalar da kullandığım değil de neticede takım, bütünlük olsun diye yapıştırdım, nerden aklıma gelir sürteceği. Kromda çizikler oluşmuştu, onları da ayak geliyor herhalde diye yorumladım. Geç farketmem de benim kabahatim, basiretim bağlandı herhalde. :/

@frknyldrm geçmiş olsun hocam, başka model bakacağız öyleyse, ama@metinkar hocamın da söylediği gibi nasıl test etmeden piyasaya sürülüyor anlamış değilim. Birde kaliteli bir marka aslında. Can sıkıcı bir durum
Bu yine alınabilir ama o parayı 2 tane eşiğe veriyorum diye düşüneceksiniz, arkaları kullanmayacaksınız.

@metinkar benim elime ulastı. Guzel gorunuyor ve kaliteli. Ancak tek sorun arkalar yuksek oldu ve kapının altına hafif dokundu. Bu sebeple iptal ettim onlari sadece on kapilar için kullanıyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 31474

Ekli dosyayı görüntüle 31475

Ekli dosyayı görüntüle 31476

Ekli dosyayı görüntüle 31477

Ekli dosyayı görüntüle 31478
Hocam s dizayna mail atmayı düşünüyorum ben. Siz de atarsanız tek şikayetçinin ben olmadığımı anlayıp aksiyon alırlar belki.

Gecmis olsun ustadım. Ben erken fark ettigim icin bu sorunu yasamadim. Gercekten can sıkıcı. Onlerde sizin de sorun yok saniyorum sadece arkalarda yasaniyor. Ortadaki metal bolumler yuksekte kaliyor. Bi ara gidip konusacagim s dizynla. 

@frknyldrm dediğiniz mantıklı mail atalım gerekirse hatalarını düzeltsinler. Çünkü ürün kaliteli aslında ama hesaplama hatası var gibi

Gecmis olsun ustadım. Ben erken fark ettigim icin bu sorunu yasamadim. Gercekten can sıkıcı. Onlerde sizin de sorun yok saniyorum sadece arkalarda yasaniyor. Ortadaki metal bolumler yuksekte kaliyor. Bi ara gidip konusacagim s dizynla. 
He siz Bursa'daydınız değil mi, daha iyi. Bir arkadaşım daha aynı sorunu yaşadı, boyası kalktı vs. diyebilir misiniz? Hatta bu fotoğrafı da gösterin, tepkilerini merak ediyorum.

@Acemi siz nasıl sorun yaşamadınız? Arkaları hiç takmadınız mı?

@Musaaksoy evet konunun ilk sayfalarindaki fotolar benden geldi. Arkalar icin surttugunu fark ettigimde yazmistim. Ayni sorun bende de var.

gittigimde sizin attiginiz fotoyuda gosterecegim @frknyldrm

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Acemi hocam görüşmeden sonra bilgilendirme yapar mısınız. Ben de ona göre sipariş geçmeyi bekliyorum

siparişi de vermiştim artık neyse önleri  kullanırım belki arkaları ufak bi elden geçirirsek sürtmeyebilir

@Musaaksoy tabiki yazarım ama furkanın da belirttigi gibi sadece onleri kullanmak maksadiyla alirsaniz kafanız rahat olur. Hemen duzeltip yeni urun basacaklarını sanmıyorum. Son durumu bilgi veririm 👍🏻

Geri
Üst Alt