Golf 7 Krom Kapı Eşiği

@Furkan96 bence de, iyice kontrol edin bi hocsm, Furkan hocam tatsız bir olay yaşadı. Eğer sorun yoksa belirtirseniz tekrar, bende sipariş vereceğim

@frknyldrm  @Musaaksoy dostlar araba suan bende degil  aksam gelince  iyice kontrol ettikten sonra tekrar sizleri bilgilendirecegim.🙂
Sesi duyulacak derecede bir sürtme yok fakat o kadarı bile aracın boyasını soymaya yetiyor. Kapıyı birkaç defa açıp kapatarak, önce kapı eşiğinin krom kısmında bir çizilme var mı diye bakmanızı tavsiye ederim. Tabi kapı altına da. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@frknyldrm @Musaaksoy  sadece bize gönderilenlerde mi sorun oldu acaba? Ben Hala gidemedim bu arada mail attım, resim istediler resim gönderdim ancak ses yok :)  bakalım Bursa' da mekana gidip bir görüşme gerçekleştireceğim haftaya netleşir durum.

@frknyldrm @Musaaksoy  sadece bize gönderilenlerde mi sorun oldu acaba? Ben Hala gidemedim bu arada mail attım, resim istediler resim gönderdim ancak ses yok :)  bakalım Bursa' da mekana gidip bir görüşme gerçekleştireceğim haftaya netleşir durum.
Hocam bana dönüş yaptılar ve forumdan şikayette bulunanları da bilgilendirmemi rica ettiler.

Bir önceki sayfada paylaştım gelen cevabı, sizi de etiketlemiştim.

Durum şu an net, ürün bir araçta daha denenip revize edilecek. 

@frknyldrm aynen o cevabı gördüm. Ürünlerinin arkasında durmaları taktir edilesi. Ancak bizim gibi başka mailler atanlara da cevap yazmalarını beklerdim. Ayrıca orada sizin şahsınıza özel bir telafi belirtmişler sanırım hocam. Aynı durumu yaşayan herkesin mağduriyeti giderilir mi bilemedim. Hayırlısı bekleyelim bakalım :)  

@frknyldrm aynen o cevabı gördüm. Ürünlerinin arkasında durmaları taktir edilesi. Ancak bizim gibi başka mailler atanlara da cevap yazmalarını beklerdim. Ayrıca orada sizin şahsınıza özel bir telafi belirtmişler sanırım hocam. Aynı durumu yaşayan herkesin mağduriyeti giderilir mi bilemedim. Hayırlısı bekleyelim bakalım :)  
Şahsıma özel bir telafi değil hocam, öyle olsa ürünü revize etmekle uğraşmayıp para iadesi yapıp geçerlerdi.

Ürünümüzün arkasındayız, ürünü revize edip mağduriyeti gidereceğiz dediler.

Aynı sorundan muzdarip olanlar, kanıtları ile başvurdukları takdirde yeni üretilecek ürünlerden ücretsiz bir şekilde temin edebileceklerdir diye düşünüyorum.

Bir hafta sonra tekrar görüşüp ne aşamada olduklarını soracağım.

@Furkan96 hocam ben de sipariş geçiyorum o zaman. Kendi sitesinden mi aldınız hangi siteden sipariş vermiştiniz?

@Musaaksoy kendi sitesinden aldım ben. İsterseniz bir kaç gün daha bekleyin belki farklı bir açıklama gelir. Ayrıca sokağa çıkma yasağı v.b durumlar sebebi ile süreç şuan uzayabilir. Yinede sizlerin tercihi.

@Acemi siparişi verdim, 1 saat dolmadan kargoya verdiler. Bayağı hızlılar

@metinkar hocam link var mı? Bu ürünü bende gördüm ama daha pahalıydı. Sdizaynıda aldım duruyor bakalım ama asıl bundaydı gözüm

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt