Golf 7 Krom Kapı Eşiği

Önemli Duyuru: Merhaba arkadaşlar, bayramdan önce S Dizayn'a yazmıştım fakat araya tatil girince anca bugün dönüş yapabildiler.

Üründe 1 - 1.5 mm alçalma sağladıklarını söylediler. Yarın yalnızca arkaları kargo yapacaklar bana.

Ben "forumdan haber bekliyorlar, sürtme problemi yaşayan diğer kullanıcılara siz dönüş yaptınız mı?" diye sordum, cevap bekliyorum.

Problem yaşayanların kendilerini hatırlatmalarında fayda var bence.

@tiesay hocam siz de haber bekliyordunuz benden, etiketleyeyim sizi.
@typhoons hocam siz sorun yaşadınız mı?

sdizaynları ben de kullanıyorum, arkalar çizik içinde. ayakla sürtmeden kaynaklı diye düşünmüştüm ama bu konuyu göründe bende de sürtme problemi olduğunu düşünüyorum. Çizik oranı çok yüksek çünkü, şuan sökmeyi planlıyorum, kapı altına zarar vermemiştir umarım.

Yeni ürün alan arkadaşlarda arkalar da sürtme devem ediyor mu ?

@frknyldrm ben yazmıştım cevap gelmemişti. Hatırlatayım kendimi bari :)  Gerçi ben dün dayanamayıp arkalara bir işlem yapıp kullanmaya başladım ama olsun çıkartır yenilerini takarız zaten tam içime sinmedi son halleri :)  

@golfiano anladığım kadarıyla golf 7.5 larda bu sorun mevcut, zira golf 7 aracımda sürtme olmadı

@frknyldrm ben yazmıştım cevap gelmemişti. Hatırlatayım kendimi bari :)  Gerçi ben dün dayanamayıp arkalara bir işlem yapıp kullanmaya başladım ama olsun çıkartır yenilerini takarız zaten tam içime sinmedi son halleri :)  
Ben son hali gelince deneyeyim, sorun olmazsa size de ondan göndersinler. Onlar da o şekilde söylediler.

sdizaynları ben de kullanıyorum, arkalar çizik içinde. ayakla sürtmeden kaynaklı diye düşünmüştüm ama bu konuyu göründe bende de sürtme problemi olduğunu düşünüyorum. Çizik oranı çok yüksek çünkü, şuan sökmeyi planlıyorum, kapı altına zarar vermemiştir umarım.
Muhtemelen sizinki de sürtüyor hocam.

Geri
Üst Alt