Golf 7 Krom Kapı Eşiği

bugün kontrol ettim de kapı altına baya zarar vermis, sdizayna da durumu bildirdim. Müsait bir zamanda ısıtıp çıkartmaya çalışacağım. Kalıntı bırakmazsa önleri de sökerim, farklı bir ürün alırım artık.A4 aracımda fabrikasyon bunlardan vardı, hoşuma gidiyordu o nedenle tercih etmiştim ama ciddi üzdü kapı altındaki boyanın kazınmaya baslamasi :(

bugün kontrol ettim de kapı altına baya zarar vermis, sdizayna da durumu bildirdim. Müsait bir zamanda ısıtıp çıkartmaya çalışacağım. Kalıntı bırakmazsa önleri de sökerim, farklı bir ürün alırım artık.A4 aracımda fabrikasyon bunlardan vardı, hoşuma gidiyordu o nedenle tercih etmiştim ama ciddi üzdü kapı altındaki boyanın kazınmaya baslamasi :(
Geçmiş olsun hocam. Aynısı benim de başıma geldi ama ben sizin kadar sabırlı olamadım, sürttüğünü görünce soğukken giriştim söktüm. Araca zarar vermedim ama bir tarafın bandı üzerinde kaldı, eşik aniden kendini bırakınca da parmağımı kesti. :(

Konuyu tam okudunuz mu bilmiyorum ama firma ürünü revize etti, arka eşikleri 1-1.5mm alçaltmışlar. Bana göndereceklerini söylediler, gelsin buradan paylaşacağım.

Umarım bu sefer sorunsuz olur.

Bende bu ürünü sipariş ettim geçen gün, sürtme olayını yazdığınız iyi olmuş bende bi kontrol ederim.. 

Fakat benim ikinci bi korkum, bunları yapıştırdıktan sonra uzun süre kalacağından umarım o yapışkanlar boyada iz bırakmaz. 

Bundan önce bagaj için yapıştırdığım kauçuğu çıkardığımda sarımtrak bi iz bırakmıştı, zamanla sile sile çıkarmıştım. Bunda da öyle bir problem olur mu acaba?  Uzun süre kullanan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim. 

Screenshot_20200528-211648_AliExpress.jpg

@frknyldrm Konuda revize ettiklerini görünce ben de iletişime geçme ihtiyacı duydum yoksa çıkartıp geçecektim, teşekkürler bilgi için.  Hemen geri dönüş yapmışlar, özür dileyip iletişime geçeceklerini belirtmişler, bakalım ben de beklemedeyim.

Merhaba;

Ürünle ilgili 1-1.5 milim civarında bir alçalma çalışması yapılmıştır. Furkan Bey'e güncellenen ürünü göndererek denemesini rica ettik. Kendisinden alacağımız cevaba göre önümüzdeki süreçte size de yardımcı olabiliriz. 

Bana bu şekilde dönüş yapmışlar, üstelik isim vermeme rağmen @frknyldrm demişler :)  Bu arada benim önlerde de sürtme başladı. Hepsini çıkartacağım sanırım.

Merhaba;

Ürünle ilgili 1-1.5 milim civarında bir alçalma çalışması yapılmıştır. Furkan Bey'e güncellenen ürünü göndererek denemesini rica ettik. Kendisinden alacağımız cevaba göre önümüzdeki süreçte size de yardımcı olabiliriz. 

Bana bu şekilde dönüş yapmışlar, üstelik isim vermeme rağmen @frknyldrm demişler :)  Bu arada benim önlerde de sürtme başladı. Hepsini çıkartacağım sanırım.

Paylaşacağım hocam, umarım bu sefer sorun çıkmaz.  (y)

Firma en son şöyle dedi: "Size ürünü gönderelim, uygulayın. Bir problem yaşamazsanız forumdaki diğer arkadaşlarınız da bize ulaşırlarsa onlara da yardımcı oluruz."
Evet bana öyle söylediler ama önlerde de sürtme olması işi iyice karıştırdı şimdi, nereden sürtüyor fotoğraf paylaşabilir misiniz?

@frknyldrm uygunlukta paylaşayım hocam. Arka kapılar gibi değil boyaya şuan zarar vermemiş ama krom aksam üzerinde ince çizikler oluşuyor. bir kaç defa kapıyı açıp kapattıkça yenilerinin oluştuğunu gördüm. Ben vazgeçtim hocam çok beğenmiştim ama @Musaaksoy hocamın da dediği gibi Golf 7.5 kasa da mm lik farklar var demek ki uymuyor :)  

@frknyldrm uygunlukta paylaşayım hocam. Arka kapılar gibi değil boyaya şuan zarar vermemiş ama krom aksam üzerinde ince çizikler oluşuyor. bir kaç defa kapıyı açıp kapattıkça yenilerinin oluştuğunu gördüm. Ben vazgeçtim hocam çok beğenmiştim ama @Musaaksoy hocamın da dediği gibi Golf 7.5 kasa da mm lik farklar var demek ki uymuyor :)  
Ben de fırsat bulunca önlere detaylı bakayım hocam, inşallah sorun yoktur. 

Aracın ilk sahibi yan sanayi bir şeyler taktırmıştı.Uydurma şeyleri sevmediğimden  :) onları söküp ön  kapılara orijinal takmıştım.Arka kapılarada orjinal bulamadığım için şeffaf folyo yapıştıracaktım ama bir türlü elim değmedi.Eskileri sökerken misine kullanıp biraz kestikten sonrada plastik bir spatulayı altına sokup kaplamayı kaldırdım.Çok rahat çıktı.Kalan çift taraflı bantlarıda etiket çıkartıcı spreyi basıp 5 bak bekleyince hiç zorlanmadan çıkardım.Ne bir iz kaldı nede başka bie şey.

IMG_4249.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Acemi bu kendinde de olabilir ayaktan olmuşta olabilir, çünkü çok hafif bir şey hocam bu

Ben de sürtmeden kaynaklı olmayabilir diye düşünüyorum. Çünkü ortada kesik kesik çizikler var, ortadan bir noktadan sürtmesi pek mümkün değil gibi geliyor bana ama bilemedim. Kapı altında hasar var mı?

Kromun üstüne çok ince bir bant yapıştırıp sürtme testi yapılabilir aslında. 

Aracın ilk sahibi yan sanayi bir şeyler taktırmıştı.Uydurma şeyleri sevmediğimden  :) onları söküp ön  kapılara orijinal takmıştım.Arka kapılarada orjinal bulamadığım için şeffaf folyo yapıştıracaktım ama bir türlü elim değmedi.Eskileri sökerken misine kullanıp biraz kestikten sonrada plastik bir spatulayı altına sokup kaplamayı kaldırdım.Çok rahat çıktı.Kalan çift taraflı bantlarıda etiket çıkartıcı spreyi basıp 5 bak bekleyince hiç zorlanmadan çıkardım.Ne bir iz kaldı nede başka bie şey.

Ekli dosyayı görüntüle 33235
Hocam ürünü ne kadara aldınız

Geri
Üst Alt