Günbatımı kırmızısı highline ile kavusma :)

ansolak

Katılımcı Üye

İsim
Ahmet
Arkadaşlar

Aracımın siparişinden itibaren bekleme, bilgi paylaşma, sabırsızlanma, 2015 e yetişecekmi soruları derken.

bugün itibari ile aracımı teslim almış bulunmaktayım.

Kontrolleri boya makinesi ile vs yaptık  1-2 saat sürdü.  ACC yi dönüşte kullanma imkanı buldum gerçekten mükemmel bir özellik yanınızda oturan insan aracın fren yaptığını anlamıyor resmen dozlaması müthiş.

Neyse Çok uzatmadan 1-2 resim paylaşayım ve @maniax  hocamın istediği app- connect resminide unutmuyorum.  :'(

Herkese bu duygunun nasip olması dileği ile. vag-com kablomuzuda bekliyoruz Ankara için. Nice Paylaşımlara...
nm67ja.jpg

v82EXD.jpg

1DWyVb.jpg

LgzaZz.jpg

r8kQ6z.jpg

P6Wqnb.png

@ansolak

hocam hayırlı uğurlu olsun maşallah. ben bu rengi çok seviyorum çok yakışıyor bence ama az tercih ediliyor. ankara yollarında size denk gelirsem selam vericem. :)

app-connect'i denediniz mi hiç peki? bizde açılabilecek mi acaba?

hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.

Hayırlı olsun..Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Neden gün batımı ? Babam da bu bu rengi önerdi bana ama ben tornadoyu seçtim :)

@ansolak hocam hayırlı olsun allah kaza bela vermesin güle güle binin boya işini biz istersek servis bakıyormu siz nasıl yaptırdınız

@brt06

St ile aram iyiydi bu isteklerimi teslim almadan önce ilettim sağolsun hepsi hazır halde bekliyordu. Boya ölçümünü beraber yaptık. Kendine sipariş ettiği golf te ocakta gelecekmiş yine 2015 model onun teslimindede gelirmisin diye rica etti mühendis gözüyle baya ayrıntılı inceliyorsun dedi.  &:

@ansolak yeniden hayırlı olsun peki ekran grafikleri yenilenmişmi bir değişiklik varmı

brt06 dedi:
@ansolak yeniden hayırlı olsun peki ekran grafikleri yenilenmişmi bir değişiklik varmı
beklediğim özellik app-connect gelmiş. Şuan açık değil ama servis açtığında 3 tane alt menüsü geliyor.

Apple Carplay - Android Auto - Mirrorlink.

Zaten videoları da var telefonunuzu navigasyon gibi kullanabiliyorsunuz hareket halinde bile.

apple ve google bu hizmeti şuan Türkiye ye sunmadı galiba.

yeni astralarda da var bu özellik ekrana görüntü geliyor ve uygulamalar kullanılabiliyor(tune in-spotify) gibi. fakat haritalar daha açılmadı 2016 ocak ta açılacağını düşünüyorum.

şu linkte ayrıntılı anlatmış buyrun;

@ansolak

içimde bu özellik için ücret istenecek gibi bir his var.  s=fkr

donanımsal bir değişiklik var mı acaba 6,5' ekranlar arasında. bi ufak modül vs gibi birşey? yoksa olay sadece yazılım mı? bu soruları st'ye sorsak öyle bakar gerçi de. yabancı forumlara baktım az önce 100 pound falan istenmiş app-connect üyeliği için. update ile çözenler var 2015 araçlarında.

şu an kapalı kutu sanırım bu da mirrorlink gibi

@maniax

ilk sorduğumda ne kadar diye 700-800 arası bir ücretle açılacak dediler app-connect ve sesli komut sistemi beraber açılıyormuş. Siri de araçla entegre oluyor o zaman. s=s15 . harita desteğini google-android Ülkemize verir vermez ben serviste soluğu alırım. Navigasyon opsiyonunu 700 liraya aldığınızı düşünün bir nebze teselli buluyor insan. :-

ansolak dedi:
@maniax

ilk sorduğumda ne kadar diye 700-800 arası bir ücretle açılacak dediler app-connect ve sesli komut sistemi beraber açılıyormuş. Siri de araçla entegre oluyor o zaman. s=s15 . harita desteğini google-android Ülkemize verir vermez ben serviste soluğu alırım. Navigasyon opsiyonunu 700 liraya aldığınızı düşünün bir nebze teselli buluyor insan. :-
ya hocam bu vag-com'la olacak bişey değil midir ki? sadece yetkili servislere gönderilen bir kod şeklinde mi acaba?

@maniax

Sanmıyorum. Şöyle düşünün: yazılım için lisans alıyorsunuz gibi(lisans kodu satın alınıp aktivasyon yapılması gerekiyor serviste). VW bu özellikleri eklemek için apple ve google a para ödüyordur. Gerçi Opel para talep etmiyor kullandığı sistemden ama VW ediyor bakalım gelişmeleri takip ediyorum sizlerle de paylaşırım.

ansolak dedi:
@maniax

Sanmıyorum. Şöyle düşünün: yazılım için lisans alıyorsunuz gibi(lisans kodu satın alınıp aktivasyon yapılması gerekiyor serviste). VW bu özellikleri eklemek için apple ve google a para ödüyordur. Gerçi Opel para talep etmiyor kullandığı sistemden ama VW ediyor bakalım gelişmeleri takip ediyorum.
hocam bu konudaki öncümüz sizsiniz. 6,5' ekran sorununu ilk yaşayanlardandım. daha 1 ay önce çözüldü yazılım ile. gelişmeleri bekliyoruz.  :'(

Geri
Üst Alt