Günbatımı kırmızısı highline ile kavusma :)

tugican dedi:
@tugican

Tesekur ederim darısı aracini bekleyen sizin gibi arkadaslarin basina.

Bu arada sizin arac ne zaman geliyor?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Valla bizim araçlar gümrükte bende haber beklemedeyim. Şuan kullandığım aracı satmadığım için pekte acele etmiyorum açıkçası. Gelince sizin aracın yanında bir pasifik görürseniz bilin ki benim araç :)

Bu arada kışlık lastik tercihiniz - nereden aldığınız ve fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz hocam rica etsem.
Nokian wrd4. Gayet sessiz ve yumusak.350tl yenimahalle tarafinda bir nokian bayisinden aldim. Sok tak ve ilk donem lastik oteli ucreti almadi.

Lastigin etiketi soyle C-A

@ansolak Peki hocam Ankara Doğuş İstanbula göre katı davranıyor da ondan dolayı sordum :) Herhalde opsiyonlardan olsa gerek katılıklarını delmişler :)

berreday dedi:
@ansolak Peki hocam Ankara Doğuş İstanbula göre katı davranıyor da ondan dolayı sordum :) Herhalde opsiyonlardan olsa gerek katılıklarını delmişler :)
Hala katilar. Hediye olarak hicbirsey vermediler. 2 metal 2 deri anahtarlik 2 ruhsat kabi. Boyle bir indirim orani cok verilmiyor dediler artik bende birsey diyemedim[emoji2]

Maşallah opsiyonları ve rengi ile muhteşem ve göz alıcı bir araç. Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

MSE dedi:
@ansolak Hocam hayırlı olsun güzel günlerde kullanın inşallah.

Bu arada5.8 ekranlılara araba sattırır bu özellik :)

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dostum 5" olanlar ne yapsın, :( :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ansolak dedi:
@tugican

Tesekur ederim darısı aracini bekleyen sizin gibi arkadaslarin basina.

Bu arada sizin arac ne zaman geliyor?

Valla bizim araçlar gümrükte bende haber beklemedeyim. Şuan kullandığım aracı satmadığım için pekte acele etmiyorum açıkçası. Gelince sizin aracın yanında bir pasifik görürseniz bilin ki benim araç :)

Bu arada kışlık lastik tercihiniz - nereden aldığınız ve fiyat konusunda bilgi verebilir misiniz hocam rica etsem.
Nokian wrd4. Gayet sessiz ve yumusak.350tl yenimahalle tarafinda bir nokian bayisinden aldim. Sok tak ve ilk donem lastik oteli ucreti almadi.

Lastigin etiketi soyle C-A

hocam valla çok iyi almışsınız nokianları. telefonda bana hiç hoş fiyatlar vermemişlerdi. güle güle kullanın. gerçi şu ana kadar hankook'lardan son derece memnunum.

ansolak dedi:
Hocam hayırlı uğurlu olsun, Allah nazardan saklasın, bakımı zor ama görüntüsü kesinlikle güzel bir renk, iyi günlerde kullanın inşallah.

Bu arada Ankara Doğuş yüzde kaç indirim yaptı eğer özel değilse öğrenebilir miyim ?
Hocam %9 diyim aracta cok opsiyon var. Gerisini siz sormamis olun.[emoji6]

Tornado kirmiziya benzeyen bir leonla beraber.

17938fb010f7f1e9dcd338ff492b1ffb.jpg

3af65a2d991c6c480fe8439498a60f8f.jpg

88f1baf1ab07685f1a619b0ebf27e02b.jpg

@ansolak hayırlı olsun, güle güle kullan. Buluşmada da görmek isteriz

Değerli Hocam;

Hayırlı olsun tekrar

O ne kadar donanım öyle?

Golf'ten çıkmış evrimini tamamlayıp  Uzay gemisi olmuş sizinkisi mübarek.. &:

Maşallah.

Fiyatını cidden merak ettim siz gizleyince...

ansolak dedi:
Hocam hayırlı uğurlu olsun, Allah nazardan saklasın, bakımı zor ama görüntüsü kesinlikle güzel bir renk, iyi günlerde kullanın inşallah.

Bu arada Ankara Doğuş yüzde kaç indirim yaptı eğer özel değilse öğrenebilir miyim ?
Hocam %9 diyim aracta cok opsiyon var. Gerisini siz sormamis olun.[emoji6]

Tornado kirmiziya benzeyen bir leonla beraber.

17938fb010f7f1e9dcd338ff492b1ffb.jpg

3af65a2d991c6c480fe8439498a60f8f.jpg

88f1baf1ab07685f1a619b0ebf27e02b.jpg

@ansolak hayırlı olsun, güle güle kullan. Buluşmada da görmek isteriz

hocam işte günbatımı kırmızısını bu yüzden seviyorum.

tornado kırmızısı araca sahip forumdaşları hariç tutarak konuşacak olursam; leon ne kadar cırt, çiğ ve gergin duruyorsa, golf o kadar huzurlu, klas ve asil duruyo.

muhteşem bi poz olmuş.  :'(

@enpisagor @silvershadow

tesekkurler. Donanım eh biraz var iste. Fiyatı soyleyemiyorum soz verdiğim için fakat olurda bol opsiyonlu araç bulursanız. extra 12-15k arası opsiyonu olan. Pazarlık kriterleriniz daha da yükseliyor. yeni alacaklara tavsiye niteliğinde olsun.

@ansolak sizin bu araca kesinlikle ve kesinlike bi durban jant  lazım ben sizin arabanın renginin aynısının durban jantlısını  ankara etimesgutta vw bayinde görmüştüm tabiri caizse insan bu aracı görünce dibi düşüyo ve araç bildiğin nazar makinesine dönüyor

Geri
Üst Alt