Golf 7 Multimedya

Şifre icin wolfsburg mafiasına  2000 vermek yerine 

Herşey dahil 900 liraya cihazı taktırmak 

800 liraya da  elimdeki cihazı alacağını söyleyen 10 yıldır honda medya  tunining ses aksesuar işi yapan bir arkadaşın teklifi bu (yıllardır aliexpressle çalışıyor )

Yani  cepten 100 lira verip china 6,5 a geçecek kadar sinir bozan bir şey bu aktivasyon parası

Ben 350 liraya açacakları günü bekliyorum aslında ....(şifre yaa bu emek yok alın teri yok)
Bir de şu açıdan düşün; tuningçi olan o kişi 1 taşla 2 kuş vurmuş olucak., 

Sana taktığı cihazı çinden taş çatlasa 50 dolara mal ediyordur., bu cihazların büyük çopunluğu kaçak yolla getiriyorlar.,

Senden 100 lirayı alıcak 

Senden bedavaya aldığı orjinal 8” chazı comfort aracı olan birine 3-4 misli fiyata çakacak., 

Sıfıra yakın maliyetle cebine parasını koyacak., miss lokum

Bu tuningçi tayfaların tefecilerden farkı yok..

@forzaGilles 

Zaten o yüzden  sazanlama atlayamıyorum ya ?

Çekicez bu karın ağrısını!

7-8 yıla app connect denen şey  siyah beyaz tv teknolojisi olur ..belki o zamana damping hatta bedava olur..bekleyelim

[mention=11839]HONEY[/mention] hayırlı olsun kazasız belasız kullan aracını.
Tesekkur ederim ustam

Ellerine sağlık

Ben android taktırdım ama pişmanım tek avantajı bana göre içine hat taktım internetim var 

belki hoşuna gider bak istersen 

ava araba akıllandırma sistemlerinden aldım

https://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/volkswagen-golf-75-carplay-oem-ekranli-teyip-teyp-radio-bluetoot-P332661314?gclid=CjwKCAjwvtX0BRAFEiwAGWJyZHqwOIcRLex6tHFasaifBBV1oaySsdDiJJOWG8LevaG6SOy-v05gQhoCqDYQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds 

ürün bu değil mi konuşmalarınızdan yanlış anlamadıysam . Tak çalıştır ayrıca anladığım kadarı ile herkes memnun . 1200 tl gösteriyor fiyatı normal mi  ?

bir de bu oemleri var

https://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/volkswagen-golf-7-mk7-oem-ekranli-teyip-radio-bluetoot-usb-aux-P328638238

açıklama kısmında video felan çalıştırmış

Moderatör tarafında düzenlendi:
https://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/volkswagen-golf-75-carplay-oem-ekranli-teyip-teyp-radio-bluetoot-P332661314?gclid=CjwKCAjwvtX0BRAFEiwAGWJyZHqwOIcRLex6tHFasaifBBV1oaySsdDiJJOWG8LevaG6SOy-v05gQhoCqDYQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds 

ürün bu değil mi konuşmalarınızdan yanlış anlamadıysam . Tak çalıştır ayrıca anladığım kadarı ile herkes memnun . 1200 tl gösteriyor fiyatı normal mi  ?

bir de bu oemleri var

https://urun.n11.com/teyp-cd-dvd-mp3-calar/volkswagen-golf-7-mk7-oem-ekranli-teyip-radio-bluetoot-usb-aux-P328638238

açıklama kısmında video felan çalıştırmış
Evet ürün üstteki linkte olan, bir de çerçeve almanız gerekecek.Yeni çerçeveye oturacak bu cihaz.Var olan çerçevenize oturmayabilir aracınız comfortline ise

Bir de telefonunuz iphone değilde başka bir şey ise fiyatı biraz az olup birebir aynı işlemleri (carplay yok sadece) yapabileceğiniz mirrorlinkli cihazı da alabilirsiniz.
@zulalyol abide ondan vardı sanırım. Onu alınca bi iyi yanı ise çerçeve almanız gerekmeyecektir büyük ihtimalle. Bu yüzden hem teybi uyguna getirebilir hem çerçeve almayacağınız için toplam masrafınız düşük olmuş olur.Iphone kullanmıyorsam öyle yapardım ben, kullanan için ise kesinlikle carplayli 6,5 bu teypten başka bir şey düşünülmemeli bence. Her şeyi yapıyor.Mirrorlink ile Netflix’e girmişliğim dizi izlemişliğim var...HIMYM 

@forzaGilles 

Zaten o yüzden  sazanlama atlayamıyorum ya ?

Çekicez bu karın ağrısını!

7-8 yıla app connect denen şey  siyah beyaz tv teknolojisi olur ..belki o zamana damping hatta bedava olur..bekleyelim
Hocam sizdeki ekranın fotoğrafını paylaşabilir misiniz acaba? 😊

Desay 6.5" carplay tavsiye ederim parasına göre çok çok iyi. Carplay ve geri görüş desteği olması süper. Radyoda ses kalitesi biraz kötü, Bluetooth ve carplay de seste sıkıntı yok. Zaten carplay olduktan sonra radyo hiç kullanmıyorum desem yeridir, spotify albümlerini listeleri albüm kapaklarını vs. göstermesi cezbediyor. Power App den de sevdiğim power radyolarını dinleyebiliyorum. Jailbreak yapıp youtube netflix vs izleyebilirsiniz ben yapmadım. Navigasyon da rahatça kullanılabiliyor daha ne olsun. Üstelik ios güncellemeleri geldikçe carplay e de ekstra uygulamalar farklı görünümler gelebilir belki zamanla.

@HONEY abi hayırlı olsun çok iyi yapmışsın.

@HONEY Hocamdan ilk kullanım değerlendirmelerini bekliyoruz, radyo olsun radyo isimleri olsun ses kalitesi vs 😊

[mention=11839]HONEY[/mention] Ustadım 6.5" carplay cihaz ve plaka geri gorus kamera ne kadar tuttu?

Hocam bende 6,5" için cerceve vardi

Fiyat yazmam yanlış olur çünkü tek ürün almadim

Sadece teyp unitesi + plaka kamera + on kapi alti aydinlatma ödemesi toplu yaptirdim hangisi ne kadar tutarı bilmiyorum
@zulalyol hocam da epey çeşit ve fiyatlarda urun var kredi kart ödeme kolaylığı da sağlıyor

Kendisi ile görüşürseniz size her konuda yardımcı olur

Geri
Üst Alt