Golf 7 Multimedya

[mention=11839]HONEY[/mention] Hocamdan ilk kullanım değerlendirmelerini bekliyoruz, radyo olsun radyo isimleri olsun ses kalitesi vs [emoji4]
Hocam taktirdim hemen eve kactim

Kurcalayacak vakit olmadi uygun zamanda kurcalamayi düşünüyorum

Birde tipini beğendiğim için bunu aldim benim tel huawei carplay özelliğini kullanmayacagim diger model de vardi bunu tercih ettim kisaca benim testtim çok sağlıklı bir sonuç vermez

Ya da destekliyor da tam kurcalayamadim

@biycash iyigünler bu programı telefonumuza yüklettiğimiz zaman carplayda tamamen özgürlük demek oluyor Benim telefonda 13.3.1  

@biycash iyigünler bu programı telefonumuza yüklettiğimiz zaman carplayda tamamen özgürlük demek oluyor Benim telefonda 13.3.1  
hocam program değil telefonunuzu önce jailbreak yapmanız lazım eğer telefonunuz iphone X ve altı bir model ise ( X, 8, 8+, 7, 7+, 6, 6s, 6s+, 5, 5S, 5C, SE...) ios sürümünden bağımsız (12,4 üzeri ) checkra1n jb aracı ile alt sürümler için unc0ver jb aracı ile jailbreak yapabilirsiniz. fakat telefonunuz iphone x üzeri ise (XS, XS MAX, 11, 11PRO, 11PROMAX ...) sürümünüzün 13.3 ve altı olması gerekiyor Unc0ver JB aracı ile jailbreak yapabilirsiniz.

Telefonunuzu jailbreak yaptıktan sonra Carbridge tweak (uygulama) sını yükleyerek carplay ile istediğiniz uygulamayı ekrana yansıtabilirsiniz.

jailbreak nasıl yapılır tweak nedir vs hiçbir bilginiz yok ise önce nasıl yapıldığı netten araştırarak öğrenebilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
android kullanmak araç için epey can sıkıcı oluyor. 

Ben de katılıyorum androidden uzak durulmalı bence de , ben carplayli teyp taktım @zulalyol abiden aldım. birlikte taktık.

Telefonunuz android ise ekranı yansıtabiliyorsunuz, iphone ise carplay kullanabiliyorsunuz.yani eksik kalır bir yanı olmuyor ama androidler verimli çalışmaz diye düşünüyorum... taktığım cihazın fotoğrafını da ekliyorum hocam 

Ekli dosyayı görüntüle 30396

Ekli dosyayı görüntüle 30397

Ekli dosyayı görüntüle 30398
@muhammedakgunes hocam Ben 2015 Golf 7 Midline Plus sahibiyim. İlk aracım, 29 Kasım’da aldım. Şimdi bir kaç değişiklik yapmak istiyorum o yüzden sizlerden destek alabilmek içiN üye oldum. Yorumları okuyunca da heyecanlandım bayağı faydalı oldu ama 1-2 sorum olacak. Öncelikle ürünü araştırmak veya bulabilmek için markası nedir veya ararken ne diye aratmam gerekir :)  Bir de Golf 7 uyum sıkıntısı olmaz dimi? Mesela aldıktan sonra taktırmak için ekstra bir şey yapabiliyor muyuz? Bilmediğim için çok soru sordum kusura bakmayın. 

@muhammedakgunes hocam Ben 2015 Golf 7 Midline Plus sahibiyim. İlk aracım, 29 Kasım’da aldım. Şimdi bir kaç değişiklik yapmak istiyorum o yüzden sizlerden destek alabilmek içiN üye oldum. Yorumları okuyunca da heyecanlandım bayağı faydalı oldu ama 1-2 sorum olacak. Öncelikle ürünü araştırmak veya bulabilmek için markası nedir veya ararken ne diye aratmam gerekir :)  Bir de Golf 7 uyum sıkıntısı olmaz dimi? Mesela aldıktan sonra taktırmak için ekstra bir şey yapabiliyor muyuz? Bilmediğim için çok soru sordum kusura bakmayın. 
Ürünün markası Desay diye biliyorum ama modeli tam olarak bilmiyorum. Çin carplayli teyp diyoruz biz 🤣 neden uyum sıkıntısı olsunki bu kadar insan taktık hepimiz.Uyum sıkıntısı olsa önermeyiz :)   aldıktan sonra geri görüş kamera takmayacaksanız direkt eskiyi çıkarıp yeniyi takıyorsunuz çerçeve ile birlikte. @zulalyol ile iletişime geçebilirsin.Onun elinde mevcut olabilr :)

Ürünün markası Desay diye biliyorum ama modeli tam olarak bilmiyorum. Çin carplayli teyp diyoruz biz 🤣 neden uyum sıkıntısı olsunki bu kadar insan taktık hepimiz.Uyum sıkıntısı olsa önermeyiz :)   aldıktan sonra geri görüş kamera takmayacaksanız direkt eskiyi çıkarıp yeniyi takıyorsunuz çerçeve ile birlikte. @zulalyol ile iletişime geçebilirsin.Onun elinde mevcut olabilr :)
Çok teşekkürler :)  İletişime geçtik. Biliyorum yardımlarınızı ya daha dün üye oldum ama bir çok konuda fikir sahibi oldum bile :)  Sadece çok bilgim olmadığı için tüm soruları sordum sıkıntı konusu da dahil :)  Teşekkürler tekrar. 

Geri
Üst Alt