Golf 7 Multimedya

@Salihcan

6,5 carplayli / muhammedakgüneşin taktığı cihaz tavsiyedir şahsımca

Bana göre 

Ekran çözünürlük

Ses kalite

Ekran menü geçiş hızı

Ve kendi şekil şemali 

Anlamında 

Hiçbir ofsayt yok kayıp yok

@Salihcan hocam android cihazlar tam randımanlı çalışmadığından dolayı hem performans açısından olsun hemde uyum açısından olsun sizi üzecektir. Yeni Jenerasyon CarPlay özellikli Multimedia teypleri tavsiye ederim 

@muhammedakgunes

Ben gerçi ankarada bir vagstorda (başka bir müşteri taktırıyordu)

Test ettim 4-5 dakika takıldıktan sonra

Sizce cihazın kendi ses çıkışında bir faul /kayıp/ kalite eksikliği var mı? Oem fabrikasyon olana göre?

Ben böyle bir fark hissetmedim ?

Sorayım dedim?

oem 8 inç high media yı söküp atıp bu 6,5 carplayli cihazı taktırasım var 
@muhammedakgunes Bu cihazın maliyeti ne kadar..?

bilmiyorum ama senin bu cihaza ihtiyacın yokki.?? 

Sende zaten 8” Highline ekranı var., bu cihaza yapacağın masrafla., onun yerine 1500-1600 liraya AppConnect yaptırsan zaten herşeye sahip olmuş oluyorsun.. 

Peki android kullanan olupta hiçmi memnun olmayan yok arkadaşlar 

@Salihcan Hocam 

@muhammedakgunes kardeşimin gaz vermesiyle bende taktırdım bu cihazı, android ile mukayese edilemez. Android cihaz araçtan kalite götürür bu carplay li cihaz kalite ekler. 

videooynatma konusunda ise iphone cihazına jailbreak yaptırabilirsen video da oynatırsın mesajda yazarsın, telefondaki herşeyi bu ekran üzerinden yaparsın. Jailbreak için de IOS sürümünün 13.1 den aşağı olması lazım. Benim ki 13.4 olduğu için jailbreak yapamadım henüz.

@biycash yani telefonuma bu özelliği yaptırabilirsem multimedya da video özelliği çalışır diyorsunuz 

@muhammedakgunes Bu cihazın maliyeti ne kadar..?

bilmiyorum ama senin bu cihaza ihtiyacın yokki.?? 

Sende zaten 8” Highline ekranı var., bu cihaza yapacağın masrafla., onun yerine 1500-1600 liraya AppConnect yaptırsan zaten herşeye sahip olmuş oluyorsun.. 
Şifre icin wolfsburg mafiasına  2000 vermek yerine 

Herşey dahil 900 liraya cihazı taktırmak 

800 liraya da  elimdeki cihazı alacağını söyleyen 10 yıldır honda medya  tunining ses aksesuar işi yapan bir arkadaşın teklifi bu (yıllardır aliexpressle çalışıyor )

Yani  cepten 100 lira verip china 6,5 a geçecek kadar sinir bozan bir şey bu aktivasyon parası

Ben 350 liraya açacakları günü bekliyorum aslında ....(şifre yaa bu emek yok alın teri yok)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende bugün@zulalyol ustada

6.5" carplay cihaz

Plaka geri görüş kamera

Ön kapilara kapi alti aydinlatma taktirdim

Cihaz hakkinda henüz yorum yapamam test edecek kurcalayacak pek vakit olmadı ama Zulal hocamin ince detaylı temiz iscilik için teşekkür ediyorum sabirla zarar ziyansız 10 numara iscilik yapti

Arada çıraklık yaptim en zor kismi bana yaptirdi bant ucu aç dedi kolay değil tabi

b778ea298544189b511700f36ab65e36.jpg
5547ff853ea65c095b1a2ae9fb977ad3.jpg
d9704423c383bec8ecbe9ddb61e92f8b.jpg
f97dc2f1e69ba2e88575bfb667ad5a83.jpg

Bu cihaz için radyo logoları daha sonradan eklenebiliyor mu?

Geri
Üst Alt