Jump to content

CemK

Vag Klon Kablo Yukseltme Destegi Verilir :)

Recommended Posts

Eve bağlandığımız şu günlerde forum'dan bir kaç arkadaşla iletişim kurup Çin Klon olan Kablolarının versiyon yükseltilmesine destek oldum.

Toplam 4 kablo denedik, 2'si uzaktan biri uzaktan olmadığı için mecburen bana gelerek güncellendi ve şu anda 20.4 versiyonunu kullanıyorlar :)

Diğer bir tanesi neden olmadı derseniz, uzaktan güncellenecek durumda olmadığı gibi içinde progralama pin'leri de olmadığı için arkadaşın elinde de daha eski olmasına rağmen uzaktan güncelleyebildiğimiz bir kablosu olduğu için uğraşmadık onunla, belki gelse onu da yapabilirdik.

Dolayısı ile kablosunu güncellemek isteyen arkadaşlara evde sıkılmak yerine destek olabilirim :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Benim 18.9 sürüm kabloyu 20.4 yaptı cem abi sağolsun. Kendisine yazarsanız yardımcı olacaktır tekrar teşekkürler cem abi :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, CemK yazdı:

Eve bağlandığımız şu günlerde forum'dan bir kaç arkadaşla iletişim kurup Çin Klon olan Kablolarının versiyon yükseltilmesine destek oldum.

Toplam 4 kablo denedik, 2'si uzaktan biri uzaktan olmadığı için mecburen bana gelerek güncellendi ve şu anda 20.4 versiyonunu kullanıyorlar :)

Diğer bir tanesi neden olmadı derseniz, uzaktan güncellenecek durumda olmadığı gibi içinde progralama pin'leri de olmadığı için arkadaşın elinde de daha eski olmasına rağmen uzaktan güncelleyebildiğimiz bir kablosu olduğu için uğraşmadık onunla, belki gelse onu da yapabilirdik.

Dolayısı ile kablosunu güncellemek isteyen arkadaşlara evde sıkılmak yerine destek olabilirim :)

Eline sağlık hocam. Başardığın iş Harika 😊

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ustadim kargo da yapamadim gelemedim yanina musait oldugunda uzaktan deneyebilir miyiz :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Evet arkadaşlar an itibariyle tüm özelliklerimi açtım Cem abim sayesinde. Kablomu kargoladım kendisine ve 17.x.x kablom 20.4 olmuş durumda. Emekleri için çok çok teşekkür ediyorum kendisine. Herkese sağlıklı günler dilerim. :like:

tarihinde Alperen099 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@HONEY Deneyelim hocam istediğin zaman boşum evde :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

4 kablodan 2 si benim güncel 18.9 kabloma maalesef bir şey yapamadık ne pin vardı nede bootloader kilidi açıktı . 18.2 kabloma uzaktan bağlantıyla sorunsuz şekilde @CemK güncelledi . 2020 araçlara bağlanamıyordum aliexte 20.x kablolar daha satışta değil .  Şuan eski kablo ile sorunsuzca tüm güncel arabalara bağlanabiliyorum . 

Cem abiye tekrardan teşekkür ediyorum . Böyle bir güncelleme işini daha önce ne duydum nede gördüm . Yaptığı iş muazzam .

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar konuya biraz uzak kaldım. 2015 yılında aldığım bir kablo vardı ve 19.6.2 ye kadar hep güncelleme alıyordu. Ama artık güncelleme çıkmıyor. Bende güncelleme gelmedi diye düşünüyordum. Anladığım kadari ile artık güncelleme alamayacakmiyiz.?

SM-G988B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dünyayı karşılıksız iyilik kurtaracak :) Elinize sağlık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Bizim kendi imkanlarımızla yapma durumumuz varmı. Yani sadece yazılımla yapılabilen birşeymi yoksa cihaz gerekiyormu. Eğer yazılım ise bir video çekip yardımcı olabilir misiniz?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla uzaktan yapılabiliyorsa neden olmasın, 19.8 sürüm kablom var, başınızı ağrıtmayacaksam bu akşam müsait olursanız benim kabloyuda yükseltebilir miyiz? 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Uzaktan yapılamayabiliyor hepsi, Bootlader açık olması lazım onun için. Sırayla destek olucam dont worry :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dindiridin dindiridin :)

Sirada bekleyen 7. kisisiniz

Dindiridin dindiridin :)

Ustad bugün çağrı merkezi gibi olmuşsunsunuzdur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kablo nereden temin edebilirim peki? Bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
3 dakika önce, Musaaksoy yazdı:
Kablo nereden temin edebilirim peki? Bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba?

@zulalyol ailemizin kablocusu :)

tarihinde HONEY tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ne kadar eskiyi güncelleyebiliyorsun mesela @CemK hocam? 12.12 var mesela bende. Güncellenebilir mi?

tarihinde Aliiii tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Valla hocam kabloya bağlı, bilinen tiplerden biriyse evet 12.12 de oluyor, arkadaşın ilk denemeleri yaptığım kablo 12.12 idi, bloke olmuştu, onu kurtarabilirmiyim diye girişip halletmiştim ilk :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@CemK abi şahanesin :) çok teşekkür ederim. benim kabloyu da yaptı ve sorunsuz çalışıyor :) eline koluna sağlık abi 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

emeğinize sağlık hocam :like:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...