GOLF 7.5 Highline araca R Line Direksiyon yakışır mı?

2500 lira çok düşük bir fiyat airbag dahil olan bir direksiyon için. Hadi hayırlısı.

@romeo68 Eyvallah dostum. Aynen öyle, bir kere basiretimiz bağlandı ya işte.

@sergentunc 

@HONEY 

Herikinizede Geçmiş olsun inşallah böyle şeyler tekrar yaşanmaz.

Sırf Forumumuzda Alım-Satım konularını bunlar yaşanmasın diye kurduk diyebilirim. Yinede Dikkatli olunmasında fayda var Dostlar.

Lakin Alım/Satım konularında da ara sıra olumsuz yada gereksiz bir takım yorumlar yazılmamış olsa Amaca hizmet edilse daha güzel olur  (y)

Bu zamanda  Alışveriş Güven kapsamında olanı makbuldür Haricinde  GET alışverişleri yada Ticari sayfası olan kurumsal satıcılardan alışveriş yapılmasını tavsiye ediyoruz. Herkese Keyifli Forumlar dileriz.

@sergentunc üzüldüm. Basiretiniz bağlanmış dediğiniz gibi. Böyle karaktersizler mevcut maalesef. Allah bildiği gibi yapsın. 

@Ender Eyvallah ender hocam bütçem tam o kadardı o yüzden dışarıya yöneldim. Yoksa gerekirse 1000 fazla olsun ama forumdan olsun mantığındayım ben de. Yeni bebeğim olacak çok zorlamasın diye böyle bir şey yapayım dedim o da çok daha zor duruma soktu beni ama napalım olacağı varmış. Haram para da değildi hâlbuki. @omurkadir eyvallah üstadim.

@Ender Eyvallah ender hocam bütçem tam o kadardı o yüzden dışarıya yöneldim. Yoksa gerekirse 1000 fazla olsun ama forumdan olsun mantığındayım ben de. Yeni bebeğim olacak çok zorlamasın diye böyle bir şey yapayım dedim o da çok daha zor duruma soktu beni ama napalım olacağı varmış. Haram para da değildi hâlbuki. @omurkadir eyvallah üstadim.
Tekrardan Çok geçmiş olsun,doğacak  Çocuğunuzun sadakası olarak görün bu olayı. Her işte bir Hayır vardır Kısmet değilmiş diyerek zor  Günlerden geçtiğimiz şu zamanlarda Moralinizi düşürmeyin. Herşey İnsan için değerli Hocam. Keyifli Forumlar

@sergentunc Aynı şekilde bende dolandırıldım geçen hafta.. özelden iletişime geçebilir miyiz? Sanırım aynı kişi Dikkatli olun arkadaşlar

Merhaba,

Konuyu yeni gördüm,sarı sitede o ilanı gördüm,hatta başka bir ilanda da aynı görsel vardı.İlan dün de dahil olmak üzere yayındaydı,az önce baktım kaldırılmış.Eğer konuyu o gün görseydim uyarırdım.Ben de T-ROC için epeydir araştırıyorum,o fiyata olması mümkün değildi.Çok geçmiş olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şüpheli ilanları paylasip birbirimizi uyarmak lazim

Bende daha önceden far ilani paylasmistim adam surekli il değiştirip cok cazip fiyat yaziyordu yeni uyelikle

[mention=16841]sergentunc[/mention] Aynı şekilde bende dolandırıldım geçen hafta.. özelden iletişime geçebilir miyiz? Sanırım aynı kişi Dikkatli olun arkadaşlar
Gecmis olsun hocam

Geçmiş olsun. Savcılığa gidin. Allah dermansız dert vermesin. Forum alışverişi her zaman baş tacıdır. (Ben şimdiye kadar olumsuzluk yaşamadım)

Forumdaki referanslar da faydalı oluyor. 

Geri
Üst Alt