GOLF 7.5 Highline araca R Line Direksiyon yakışır mı?

@Ender hocam hangi ülkeden aldınız direksiyonu? Fiyat olarak çok birşey farkettimi türkiyeyle karşılaştırınca

@Ender hocam hangi ülkeden aldınız direksiyonu? Fiyat olarak çok birşey farkettimi türkiyeyle karşılaştırınca
Hocam Polonyadan almıştık o dönemde. Tuş takımı CNL olan bulamadığımdan Extra Tuş takımına da ödeme yapmak zorunda kaldım. Vergisi 180 tl çıktı kendiside 2250 civarı idi yanılmıyorsam. Birde Airbag kapağı aldım oda 280-300 tl gibiydi sanırım. Total olarak 3000 tl denebilir . o dönem 3750-4500  TL civarındaydın TR de elinde olanlarda. Birde şahsım Retrofit yapmayı Parça Parça toplayıp birleştirmeyi seven bir yapıdayım Aynı fiyat olsa da toplamayı seviyorum :)  

Arkadaşlar merhaba. Bu direksiyon dolandırıcıları ilan vermeye devam ediyor. Yeni numaralar kullanıyorlar. Polis tanıdığı olan varsa bize yardımcı olabilirler mi? Telefondan yerleri tespit etme amaçlı. Şimdiden teşekkürler

Arkadaşlar bu dolandırıcı şerefsiz her dakika farklı ilânlar açarak farklı numaralarla insanları hâlâ dolandırmaya devam ediyor. Savcılîğa zaten şikâyette bulunduk lâkin aklıma şöyle bir şey geldi bir sonuç alabilir miyiz diye size de danışmak istedim. Malum sarı siteden yazsak farklı bir kullanıcı adı ile ve yeni numarasını alıp polise gitsek ve oradayken aratsak polis yer tespiti yapamaz mı? Her gün başka birilerinin canını yakıyorlar. Banka müdürü hesap dökümüne baktığında sizin gibi kaç kişi böyle para göndermiş, peşini bırakmayın diye daha dün bilgi verdi bana. Başka kimselerin canı yansın istemiyorum. Para kolay kazanılmıyor insanlar sokaktan bulmuyorlar.

@sergentunc Polis savcilik izni olmadan birsey yapamaz, savcilar bu kaosta bununla ne kadar ugrasir bilmiyorum ama bu veledi zina  ülkenin suanda kilit olmasindan faydalaniyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gözünüzle görmediğiniz elinizle tutmadığınız birşeye get haricinde ödeme yapmazsanız sıkıntı olmaz, ilanı gete çevir deyin bakalım ne diyecek, birde insanlar canının derdine düşmüşken bu tip aksesuarlara hala merak salan varmı? Yada 4000-4500 arasında bir fiyatı olan aksesuarı 3500 ün altında alabileceğini düşünmek ne kadar gerçekçi?

dikkat edin arkadaşlar... 4000₺ güncel rakamlar... bu rakamların altını bulanlar görmeden almasın...

Arkadaşlar bu dolandırıcı şerefsiz her dakika farklı ilânlar açarak farklı numaralarla insanları hâlâ dolandırmaya devam ediyor. Savcılîğa zaten şikâyette bulunduk lâkin aklıma şöyle bir şey geldi bir sonuç alabilir miyiz diye size de danışmak istedim. Malum sarı siteden yazsak farklı bir kullanıcı adı ile ve yeni numarasını alıp polise gitsek ve oradayken aratsak polis yer tespiti yapamaz mı? Her gün başka birilerinin canını yakıyorlar. Banka müdürü hesap dökümüne baktığında sizin gibi kaç kişi böyle para göndermiş, peşini bırakmayın diye daha dün bilgi verdi bana. Başka kimselerin canı yansın istemiyorum. Para kolay kazanılmıyor insanlar sokaktan bulmuyorlar.
@sergentunc Hocam sahibinden ile iletişime geçtiniz mi hiç?

Görüşmediyseniz bence onlarla da bir görüşün.

Banka ile görüştüm, birkaç kişi daha para göndermiş deyin.

Bu adam direksiyon ilanı veriyor, hesabı ticari hesap mı? Birkaç kişiye satış yapıyorsa ve havale/eft aldıysa bu işin ticaretini yapıyordur, hesabı ticari hesap değilse neden değil diye sorulabilir sahibindene.

Ticari hesap ise bu üründen elinde kaç tane var, stok bilgisini sahibinden ile paylaşması gerekiyor mu gerekmiyor mu? Ticari hesapların alışveriş bilgilerini sahibinden kontrol ediyor mu etmiyor mu? Satış istatistiği tutuluyor mu?

Etliye sütlüye karışmayız biz derlerse biraz gözünü korkutun bence, en azından şansınızı deneyin.

Deyin ki ben Ahmet'i Mehmet'i tanımam, sahibinden markası bana güven verdiği için sizin sitenizde ürün bakıyorum deyin. Nasıl adamların ilan verdiğiniz takip etmiyor musunuz? İlan verenlerin yarısı dolandırıcı olsa bunun sizin itibarınıza etkisi nasıl olur? diye sorun.

Benim muhatabım sizsiniz ve bu konuda bana nasıl yardımcı olacaksınız diye sorun. Böyle büyük firmalar için sizin 2500 liranız çerez parası, bakarsınız mağduriyetinizi onlar giderirler.

Kararlı konuşup gözlerini korkutabilirseniz imkansız değil bence, şansınızı bir deneyin derim.

muhtemelen bu yada bu da onlardan...

sadece airbag 1500₺ oda patlakmı sağlammı belli değil kanmasın kimse böyle tuzaklara... 

direksiyon ve boş kapk şuan 3600-4000 arasında airbag koy 5000-5500 yani kanmayın yanmayın...

6A62CB84-A04E-4F3C-9410-CD8B41352D07.jpeg

Mesaj attım son ne olur diye. Adam direk aradı beni direksiyon için falan diye. Dedim ben boludayım elden teslim alıcam. Oda tamam olur merkezdeyim ben, biyer söyledi oraya gelirseniz hallederiz dedi. Bende tamam ben biraz daha araştırayım dönerim size dedim. Yani bilemedim 😂 Bu değil gibi sanki. 

Mesaj attım son ne olur diye. Adam direk aradı beni direksiyon için falan diye. Dedim ben boludayım elden teslim alıcam. Oda tamam olur merkezdeyim ben, biyer söyledi oraya gelirseniz hallederiz dedi. Bende tamam ben biraz daha araştırayım dönerim size dedim. Yani bilemedim [emoji23] Bu değil gibi sanki. 
Bana sonu 38 ile biten bir cep telinden aramisti bu kisi ya da baskasi

Ayni tarz satici bu mesaj atani ariyor ama kendi telini ilanda gostermiyor

@frknyldrm Doğru diyorsun dostum bir de sahibindeni arayıp şikâyette bulunayım. Savcıya verdik ama ilgileniyor mu muamma haftaya gidip adliyeye soracağım. @Raban7 evet kardeşim bu da onlardan biridir her gün yeni hesap açıyor haysiyetsiz. Kimse de @metinkar hocamın dediği fiyatlardan aşağısına almaya niyetlenirse önce foruma danışsın sonra alsın. Bizim gibi başı ağrımasın kimsenin sonra.

Geri
Üst Alt