Golf 8 ince bir dokunuş...

Gayet güzel bence 
Hocam daha önce çekmedikleri bir açıdan fotoğraflamışlar, ben de beğendim ilk defa. 

Arabayı alırsak herkese bu açıdan görünecek şekilde sürelim bari. 

Hocam daha önce çekmedikleri bir açıdan fotoğraflamışlar, ben de beğendim ilk defa. 

Arabayı alırsak herkese bu açıdan görünecek şekilde sürelim bari. 
Bence her açıdan güzel. En boş golf7 de kötü bence 

Gayet güzel bence 
Göz algılarında anlık seçicilikler vardır.

Mesela mk8 e genelde önden baktığımda (gündüz far yanmazken)

Göz direk far dizaynındaki ağlamaklı trajik kederli dizayna odaklanıyor.

Ama buradaki gibi farlar yanıkken göz far geometrisinde bu perişanlığı algılamak yerine karnaval yeri/ lunapark ilüzyinlarına aldanıyor.

(Geldiğinde)Yani bu aracı akşam üstü kışın showroomda farlarını yakarak önden muayene eden !

Ben çok beğendim kaporamı verdim ay sonu teslim der tabi...(yok satar al-satçıya düşer 1 degil 4 ay sonraya teslim ederler o da ayrı konu

Olay mk4/mk5 iliskisi gibi 

mk7,5 / mk8 iliskisi de böyle

Bana göre boynuz kulağı gecer derler ama.

Mk 8 de boynuz kulağı geçmedi

Bu arada mk8 alan ön ızgaraki voltranın ışıklı kılıçı gibi yanan detayı da opsiyonsa alsın. (Aliexpressden sipariş etsin falan) bence kötü degil

Ama yeni leonda arkadaki yatay kırmızı aynı mimarideki boylu boyunca aydınlatma mümkünse sigortasından gevşetilmeli ...dandik (megane çakması gibi duruyor

Screenshot_20200618-135743.png

Bir aracin tasariminim begenilip begenilmemesi gorecelidir tabiki, ancak ben onceden de yazdim sahsim adina mk7 ciktiginda mk6 daha guzeldi demedim diyenide duymadim, bos paketleri elestirilmisti haklisini, ancak u ledli olanlar hayranlik uyandirmisti bir cok kiside. Mk8 de ise full olanda bos olanda bende aaa ne alimli ne guzel araba dedirtmedi hele bos olaninin jantlari falan facia derecesinde kotu geldi. Ilaveten aracin icinde ve disinda araklanan seylerdr gozume batti acikcasi.

Bakalim canli gelsin kaputunu acip demiri dayayip incelerken fiyatina degip degmedigine o zaman karar veririz ancak kaput demirli araca 300 isterlerse eyvallah deyip cikmaktan baska secenek yok bence. Hic bir rakininde kaldi mi acaba merak ediyorum kaput demiri.

Geri
Üst Alt