Golf 8 ince bir dokunuş...

Bi arabaya ne yaparsan yap, hâlâ çirkin kalabilir mi ya?? 

Merhabalar, Daha önce konusu geçtiği için tekrar konu hortlayacak... Resim veya video bulursam atarım demiştim, çokta gerekli bir video değil tabii ama sırf paylaşım amaçlı olduğu için atmak istedim, Allah'tan araçların arkasından giderken ön tarafını göremiyoruz yoksa katlanamazdım bu videoya... Video biraz uzun oldu üşengeçlikten kesip biçmedim, ileri sardırarak izleyebilirsiniz. BU arada müzik biraz yüksek sesli olmuş kısarak videoya başlarsanız kulaklarınız açısından sağlıklı olur.

Video'nun 1.dakikasından itibaren izleyin.
NOT: Bu arada bu videoyu kaydederken burda paylaşmak gibi bir düşüncem olmadığı için spontan bi olay oldu. Yoksa önümdeki araç hakkında biraz yorumlar falan yapardım. Müzik falan olmazdı. Tekrar k.bakmayın

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Recep Gülmüzik, gizli görevde gerilimli takip müziği gibi olmuş😁

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Recep Gülmüzik, gizli görevde gerilimli takip müziği gibi olmuş😁
Evet biraz öyle olmuş dikkatli izleyince :D   Ya dediğim gibi videoyu kaydetmiştim ama buraya atma fikri yoktu. Yoksa biraz dalga geçerdim konuşarak :D  içinde 3 kişi vardı genç yaşta =) Laf atardım illaki :D  

@Recep Gül ben beğendim müziği, ayrıca teşekkürler merakı giderdiğiniz için.

Arka stopları galiba IQ light değil gibi, galiba standart stop.

@Recep Gül ben beğendim müziği, ayrıca teşekkürler merakı giderdiğiniz için.

Arka stopları galiba IQ light değil gibi, galiba standart stop.
Evet standart, büyük ihtimalle deneme sürüşü yapıyorlardı. Daha öncede dediğim gibi henüz trafikte golf 8'in diğer modellerine rastlamadım. Hep style (Sanırım en düşük model buydu) gördüm.

.........................

Sıfır karizma .......

Geri
Üst Alt