Koronavirüs ve Alınması Gereken Tedbirler

Bu arada şöyle bir tablo hazırlamış sosyal medyadaki bir kullanıcı. Çok daha net neyin ne olduğu. 

image.png

Gittikçe kötüye gidiyor durum...
/monthly_2021_03/699CA086-3AA8-4FE5-8247-F15AD1205C6B.jpeg.74456f6615244136557e37c2f21ca6ea.jpeg
İmam ..... cemaat ...mış

Bugun haberlerde gördüm ak parti kongre toplantisi tiklim tiklimdi

Haftanin 6 gunu heryer full pazar yasak ne ise yariyorsa o 1 gunluk yasak

Asilama nufusun cogu tamamlanmadan bu isden kurtulmamiz cok zor

@HONEY Görünüse göre cin asisi ise yaramiyor

Vakalar artsa bile ölü sayilari paralel artmamaliydi, Israil'de vakalar artmasina ragmen bile ölü sayisi hep azaldi, riskli gruplar asilanmisti, hayirlisi

Bitsin artık şu Korona.

Güzel Ülkemiz ne hale geldi...

Virüs bahane kongreler şahane ama dimi. Dünyada bir tiyatrodur gidiyor bakalım. NBA'yi seyircisiz oynat, ama super bowl finalini fulle. Bunun gibi birçok örnek var. ABD seçimleri... Ne güzel yaa. Maske, sosyal mesafe, kısıtlama cezaları... eee sanayi, üretim, hizmet sektörü ne oldu...

Dünya nüfusunun %60'ının aptal olduğu istatistiğine gel de inanma şimdi🙂

Aşı olayları ile ilgili foruma yazmıştım (yeni yıl temennim olarak). Böyle olacağı belliydi, hepimize geçmiş olsun.

Sırada ne var taiwan aşısı mı. Neyse ki bu aşılar ücretsiz. Ya 25 kuruşluk poşetler gibi ücretli olsaydı...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yeni açıklanan tedbirler:

Ramazan ayında 81 ilde hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Ay içerisinde lokanta ve kafeler sadece paket servis yapacak.

Ramazan ayı boyunca ülke genelinde toplu iftar ve sahur gibi etkinliklere de müsaade edilmeyecek.

image.png

Güncel risk durumu:

image.png

ramazana kadar 50 binleri görürüz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çoçuklara dikkat edin. Çevremde covid olmuş çok çoçuklu aile var. Hepsi okuldan kapmış. Yeni salgın direk çoçuklarıda etkiliyor.

Geri
Üst Alt