Akaryakıt Zam ve İndirimleri [ANA KONU]

Depomuzu 5.43’ten fulledik. :)  

926EA7AE-96EB-4FF0-AA9A-07E8546900AC.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

meraklanmayın hükümet bunu da fırsat bilip ötv'yi artırrarak (ötv'nin kdv'sini de eklemek lazım) aradaki farkı jukka yapar. bu konuda sayısız referansları var. 

• Beğen
Tepkiler: SCC
umarız ki bi süre böyle kullanabiliriz...

anlık 33 dolar seviyesinde. yine indirim gelmeli.

Buradan şunu anlayınız! (Ötv kaybı/zararı??)

Sözde full elektrikli otomobile geçildiğinde (toggg - moggggggg) artık ne zamana bilinmez?

Aracın bataryasını bir full dolum 80 liraya halledecegini zanneden yanılır !

80 liranın üzerine ötv si kdv si  yine 230 a dolar 480 km götürür.....

Elektrik/su/süt /şıra neyle çalışırsa çalışsın...

Devlet yakıt satmıyor direk vergi alıyor...hammaddenin fiyatının hiç bir önemi yok ! 

Elektrikli araba ve çevre ?

Ben geçinme derdine nefes alamadıktan sonra ? 

Neyleyim  süper fresh full hijyen saf oksijen A kalite yayla havasını?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@radiation hocam bir indirim daha bekleniyor büyük ihtimalle indirimin içinden bir kısım ötv artışı olarak karşılanacaktır.

@radiation hocam bir indirim daha bekleniyor büyük ihtimalle indirimin içinden bir kısım ötv artışı olarak karşılanacaktır.
walla ben kendi adıma haram ediyorum, bu nedir ya arkadaş bir yandan kıt kanaat geçinen insanlar, bir yandan şatafatlı hayat, millet umursanmıyor. indir mazotu benzini İETT de ucuzlasın şehirler arası yolda. hem nereden biliyorlar ki vergi kaybı olacağını. belgi aracına binmeyen insanlar da artık binmeye başlayıp daha fazla vergi toplanacak. milletin sırtından geçinmesinler artık. bu nasıl politika nasıl siyasettir kardeşim.

Benzine ikinci indirim geldi. 
Bu gece yarısından itibaren 51 kuruş indirime gidilecek. 
Kaynak: TGRT HABER

#SONDAKİKA

Benzinde gece yarısından itibaren 51 kuruş indirim

EPGİS litre fiyatında 51 kuruş daha indirime gidileceğini duyurdu. İndirim bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.

benzin tarihte ikinci kez motorinden ucuz olacak  :)

Geri
Üst Alt