Nerede ne yenir? :)

@IBS6134

Ankaraya 1 örnekleme yapıp yegane lezzet gibi bir mevzuya gelmesin olay.

Ankara
1- zigana pide ???

Bir kere masaya oturup , menü fiyatına baktıktan sonra
Birde duvarda astıkları
Müessesemizde çatal/bıçak verilmemektedir lütfen ISRAR ETMEYİNİZ yazısını okuduktan sonra hiç utanıp sıkılmadan hadi bize güle güle deyip kalktık mekandan.
Kafalarına göre racon kesmisler çatal bıçak yasak ? Niye yasak

Bir pide 40 lira etmez ankarada.
İstanbulda 60 lira da eder 80 de eder orası istanbul. Acity erciyes oto sanayi girisinde hangi mekana ortama bu özgüven nedir? fiyat uçuk

Ortam sanayi kapısı önü
Lezzet hikaye
Fiyat gereksiz
Demokrasi hak özgürlük yok.(çatal bıçak)
Kavurmali pidesi efsane hocam. Çatal bıçak konusuna gelirsek öle bir kisitlama yok ya da ben hiç dikkat etmedim. Pide Ankara da 40 lira eder hocam çünkü iç malzemesi bol. Malzemenin tamami karadenizden geliyormus. Zaten kavurmanin Kg ne kadar ya da burger king de steak house menüsü 40 lira olmuşken pide de olsun 40 lira. Damak tadı göreceli tabi 🙂

@IBS6134 maşallah..
Gezerken mi yiyorsunuz , yemek için mi geziyorsunuz, hangisi? :)

Bu arada ne zaman yemek konusu geçse Trendyol, "acıktın mı?" diye bildirim gönderiyor.. çok tehlikeli..
Hocam iş için seyahat ediyorum Biyomedikal işi yapıyoruz. Haliyle Türkiye de girmedigimiz hastane nerdeyse kalmadi. O esnada da gittiğim yerlerin yemeklerini deniyorum. 😀 Malum Ülkemiz yemek cenneti.

Kavurmali pidesi efsane hocam. Çatal bıçak konusuna gelirsek öle bir kisitlama yok ya da ben hiç dikkat etmedim. Pide Ankara da 40 lira eder hocam çünkü iç malzemesi bol. Malzemenin tamami karadenizden geliyormus. Zaten kavurmanin Kg ne kadar ya da burger king de steak house menüsü 40 lira olmuşken pide de olsun 40 lira. Damak tadı göreceli tabi 🙂
Bi dahakine burada kıymalı pide yiyin
Güncel 32 tl
Mekan eskisehir yolu üzeri çayyolu bağlıca kavsağı
https://www.ekremusta.com.tr/tr

Araba muhabbetinden uzaklaşmışken
+40 yaş kaynaklı bu uzun periyotta bi dünya adamla muhabbetimiz olmustur

Balığa limon sıkılmaz
Rakıya buz atılmaz

Raconlarını kesenlerle 100 kere karşılaştım.

Sen limon sıkma buz atma beni bağlamaz.ben sıkarım / atarım

Yukardaki pide mekanında millet çatal bıçak isterse vereceksin.

Vermiyoruz ısrar etmeyin ne demek??

En elit Çin lokantasında bile isteyene çatal bıçak veriyolar . Çubukla yiyemeyene

Bursa’ya yolu düşenler için birçok lokasyon tavsiye edenler olabilir ancak Heykelde Kebabçı Hüseyin ustadan Bursa kebap, üzerine de Kapalı çarşıda Mehmet Tanju Geye’nin nefis süt tatlılarından yemenizi tavsiye ederim, tecrübeyle sabittir memnun kalacaksınız. 😊

Araba muhabbetinden uzaklaşmışken
+40 yaş kaynaklı bu uzun periyotta bi dünya adamla muhabbetimiz olmustur

Balığa limon sıkılmaz
Rakıya buz atılmaz

Raconlarını kesenlerle 100 kere karşılaştım.

Sen limon sıkma buz atma beni bağlamaz.ben sıkarım / atarım

Yukardaki pide mekanında millet çatal bıçak isterse vereceksin.

Vermiyoruz ısrar etmeyin ne demek??

En elit Çin lokantasında bile isteyene çatal bıçak veriyolar . Çubukla yiyemeyene
Hocam bu arada biz ayni pideci den bahsetmiyoruz sanirim benim gittiğim bu ön taraftan bakinca sag kısmında et pisiren mekanlar var. Burda karadeniz.mutfagi var komple catal kaşık koyuyorlar masaya 😀
Zigana Pide
(0312) 387 09 99
https://maps.app.goo.gl/9p4eNPtGDfuSdYXo8

Yok aynı mekan !
Bu hikaye demekki 2018 e kadar gecerliydi.
Herkes bizmi ? Hadi güle güle deyip mekandan çıkacak.

Gitmistir 2-3 baba yigit çatal bıçak istiyoruz ulenn deyip masaya vurdularsa kural degisikligine gitmislerdir.
Kendilerinden çok emindiler halbuki ?

Yok aynı mekan !
Bu hikaye demekki 2018 e kadar gecerliydi.
Herkes bizmi ? Hadi güle güle deyip mekandan çıkacak.

Gitmistir 2-3 baba yigit çatal bıçak istiyoruz ulenn deyip masaya vurdularsa kural degisikligine gitmislerdir.
Kendilerinden çok emindiler halbuki ?
Hahahaha 😂😂😂 hocam alemsin yaw.

Listeye besiktas Betro burger ekliyorum

Mutlaka denenemeniz lazim farkli bir hamburger :)

Sabah sabah nerden aklıma geldiyse :)
1 ay önce tesadüfen gitmiştim. Kuşadası’ndaki A’la Burger’den sonra hem midemde hem aklımda kalan ikinci burgerci oldu Betro. Sırf ekmeğini denemek için bile gidilir. Gece gece bu konuya denk gelmem hoş olmadı. :)

zonguldak'a gelirseniz burda normal adana, urfanın soslu halini yiyebilirsiniz.hatta ve hatta soslu börek de yiyebilirsiniz.burda yiyecekleri soslamak gibi bi alışkanlık var. ama devrek'te beyaz baklava yiyebilirsiniz aslı buraya özgüdür.yoğun katı yoğurt sevenler çaycumada manda yoğurdu yiyebilir.ereğli pidesi de meşhurdur mekan olarak da hasan kuru tavsiye edilir lakin ben alaplı yolundaki murat ustayı tavsiye ederim hem daha güzel hem de daha hesaplı

Ankara İskitlerde sanayide Bizim Köfteye uğramanızı tavsiye ederim. Ben biraz abartıp bir ekmek yiyorum eğer yarım yersem fırında sütlaçları güzel arkasından onu yuvarlıyorum.

Geri
Üst Alt