Jump to content

NEREDE NE YENİR? :)

Recommended Posts

Dostlar,

Hep arabamiz yiyor paralari aksesuar, donanim radar :)

Biraz da biz yiyelim :)

Lezzetine kefil oldugunuz daima memnun kaldigimiz her türlü yeme içme yerlerini paylasalim yeni yerler öğrenelim :)

Konu alakasiz ve ilgisiz ise adminler konuyu silebilir sıkıntı yok :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 106
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuda en çok paylaşım yapanlar

Konuda en çok paylaşım yapanlar

En beğenilen yorumlar

Dostlar, Hep arabamiz yiyor paralari aksesuar, donanim radar Biraz da biz yiyelim Lezzetine kefil oldugunuz daima memnun kaldigimiz her türlü yeme içme yerlerini paylasalim yeni yerler

Ustadim Hayat kisa yiyelim icelim Yasamak icin yiyenlerden degilim yemek için yasayanlardanim öğle yemeği yerken akşam ne yiyecegimi düşünürüm Az yiyenlerlerden nefret ederim Cok yiyip kilo a

Konudaki görseller

ooo maşallah Tam da benim Konum. Bir ara bende böyle bir konu başlığı açsam mı dedim aslında :)

Türkiye de birçok şehir gezmişimdir, Yemek Konusuna da Düşkünüm. 

K.Maraş da Küçük Ev de Kelle Paça Çorbası

Adana da MAS Kebapta Adana Kebap

Trabzon da Sürmene de Kıymalı Pide

Alanya da genelde pek yemek kültürü olma sa da Dim ÇAyında Kahvaltı güzel :) 

ilk aklıma gelenler şimdilik Bunlar.:like:

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
ooo maşallah Tam da benim Konum. Bir ara bende böyle bir konu başlığı açsam mı dedim aslında
Türkiye de birçok şehir gezmişimdir, Yemek Konusuna da Düşkünüm. 

Ustadim

Hayat kisa yiyelim icelim :)

Yasamak icin yiyenlerden degilim yemek için yasayanlardanim öğle yemeği yerken akşam ne yiyecegimi düşünürüm :)

Az yiyenlerlerden nefret ederim :)

Cok yiyip kilo almayanlardan nefret ederim :)

Hehe nefret hisselerimi ciddiye almayin :)

Herkes kendi deneyimlerini paylasirsa güzel bilgi bankasi olur :)

Şehir semt mekan adı vb.
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ne YENEMEZ ?  

Ankara /istanbul otobanı boyunca  hiç bişey yiyemezsiniz .  boşa durmayın ? ....ha otoyoldan ayrılır bolu dağına çıkarım derseniz ... 4 kişi  220  lira karşılığı lezzet  kayda değer bir durum mudur ?  değmez . 

@honey

eski hayvanatların lezzeti nerde ?  

hepsi android kesim  ... ios sunum 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
ne YENEMEZ ?  
Ankara /istanbul otobanı boyunca  hiç bişey yiyemezsiniz .  boşa durmayın ? ....ha otoyoldan ayrılır bolu dağına çıkarım derseniz ... 4 kişi  220  lira karşılığı lezzet  kayda değer bir durum mudur ?  değmez . 
@honey
eski hayvanatların lezzeti nerde ?  
hepsi android kesim  ... ios sunum 

Ustadim

Yenemez listesi çok uzun olur :)

Artik hersey android :)

Bildiğiniz tavuklar bile tavuk değil nerede o eski gezen köy tavuklari :)
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sayin ADMIN Konuyu alt basliklar altinda ilere ayiralim ve herkes begendigi mekanlari illerin basligi altina yazsin. Bende yemek icin yolculuk yapanlardanim. Veya yol guzergahimi ona gore ayarliyorum hep.  Iyi bir rehber olur bizler icin

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samsun'da aklıma gelen 3 yer:

- Çakallı'da yol boyu menemenci kaynar. Çoğu berbat ve pahalıdır. Yıllarca ailecek gittiğimiz Mutlu Menemen'i tavsiye ederim. Çalışanlar, yemek, servis ve fiyatlar hep aynı. Bir gün iyi bir gün kötü durumu yok. Arkadaki balkonunda manzara güzel.

- Engiz'de (19 Mayıs) kuzine ateşinde kavurma ve pilav yapan Koç Restoran var. Petrol Ofisi'nin komşusu. Kavurmanın porsiyonu 23 TL fakat sonuna kadar değiyor. Baba mesleği gereği Türkiye'nin birçok yerinde çok farklı şeyler yedim ve şundan eminim: Hayatınızda böyle bir kavurma yememiş olabilirsiniz.

- Meşhur Samsun (kapalı) kıymalı pidesi için ise Turan Usta ve Niyazi Kesim'i tavsiye ederim.

Gelmişken herhangi bir simitçiden Samsun simiti ve bir dönerciden soslu dürüm yemenizi de öneririm.
Ayrıca, Çakallı ve Kavak civarlarında kaz tiriti de meşhurmuş fakat nerede yenir bilemiyorum. Samsunlu arkadaşlar ya da Google yardımcı olacaktır :)

Bu arada, Samsun - Bolu arası yol üzerindeki tavsiyelerinizi bekliyorum.

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eskişehir,

Raykent özlem pide,

- Özel Lahmacun

-Ciğer

3 yıl boyunca her cuma öğle arasında bıkmadan usannmadan gittiğim mekandı. Şimdi ankarada güzel bir ciğerci arıyorum :)

Ankara, Etimesgut

Emrah Usta Cağ Kebap

Fiyat performans mükemmel.

tarihinde biycash tarafından düzenlendi
Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Herkese merhaba,

Karaköy'de Kapı Karaköy güzel bir ocakbaşı özellikle mezelerinden alinazik ve atom kesinlikle denenmeli

Hatay'da Pöç kasabı uzun çarşı içerisinde yer alıyor.  Tepsi kebabı iddaa ediyorum size bugüne kadar yediğiniz bütün etleri unutturacak bir lezzet :)

Gaziantep'te Metanet Katmer kesinlikle tavsiyemdir.

Yine Hatay'da güzelburç semtinde Özlem Restaurant kuşbaşı ve mezeleri çok başarılı

Kadıköy Dürümcü Emmi'de beyran çorbası. Gaziantep'te bile o kadar lezzetli bir beyran çorbası içmedim.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar :)

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim asagida yazdiklarim istanbul da

Sirkeci sehzade çağ kebap

Bahcelievler mert tas firin (antep lahmacun ve kilis tava)

Fatih öz kilis (sadece antep lahmacun)

Sariyer pideban maden shell benzinci icindeki (kasarli kavurmali)

Beyoğlu Sohbet ocakbasi ( kuşleme ve adana)

Umraniye Lider pide tepeüstü ( kasarli kavurmali)

Gunesli kanatci haydar

Kavacik Bayramoglu döner

Ortaköy kumrucu adnanin yeri

Beşiktaş akaretler B blok sansebestian default_smile.png

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş
Herkese merhaba, Karaköy'de Kapı Karaköy güzel bir ocakbaşı özellikle mezelerinden alinazik ve atom kesinlikle denenmeli

Hatay'da Pöç kasabı uzun çarşı içerisinde yer alıyor.  Tepsi kebabı iddaa ediyorum size bugüne kadar yediğiniz bütün etleri unutturacak bir lezzet

Gaziantep'te Metanet Katmer kesinlikle tavsiyemdir.

Yine Hatay'da güzelburç semtinde Özlem Restaurant kuşbaşı ve mezeleri çok başarılı

Kadıköy Dürümcü Emmi'de beyran çorbası. Gaziantep'te bile o kadar lezzetli bir beyran çorbası içmedim.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar

Ustad 

Antep deki katmerci manyak güzeldi hatirlattin canim cekti sabahin köründe gitmiştim default_smile.png

Kadikoy dürümcü emmi de birde sogan kebapi ekleyelim default_smile.png

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Samsun :
Saathane Lezzet Lokantası , Odun ateşinde daha önce bu kadar güzel döner yememiş olabilirsiniz. Tavsiye ederim. Eğer yolunuz keşisirse Samsun meydana 5 dk uzaklıkta uğrayın ve dönerin tadına bakın. 

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Birçok kişi bilmiyor diğer sehirlerde var mi bilmiyorum ama Istanbul daki çoğu Carefoursa larda kasap ve balik reyonundan aldiginiz ürünleri Carefoursa icinde restauranti var ister kapali hazir ister açık kasap reyonundan aldiginiz urunleri orada ücretsiz pisirip servis ediyorlar

Is yerinde çoğu arkadas ev balik kokmasin diye orada yiyorlar

Ben gidersem sadece pirzola yiyorum

Eğer artar ya da pisirip paket almak isterseniz kilo basina cok cuzi para aliyorlar

Eğer benim gibi alışveriş esnasin da etleri görüp acikanlar icin super oluyor :)

Mutlaka deneyin

Gönderi bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...