Golftutkusu Sticker Ana konu

@AhmetCakmak özellikle teşekkür ediyorum hızlı gönderim gayretinizden ötürü fakat ben golfClubTR sticker'ı beklerken golftutkusu stickerı geldi beklemiyordum şaşırdım doğrusu..

@AhmetCakmak özellikle teşekkür ediyorum hızlı gönderim gayretinizden ötürü fakat ben golfClubTR sticker'ı beklerken golftutkusu stickerı geldi beklemiyordum şaşırdım doğrusu..
Sticker Doğru Hocam GOLFTUTKUSU  (y)

@AhmetCakmak Tamamdır teşekkürler bunu izlemiştim 

19 saat önce, AhmetCakmak yazdı:

Yapıştırırken iyice bastırmak lazım ve yapıştırılacak yerin temiz olması iyi olur. Gerisi çok sıkıntı olmaz. 

Kendi stickerımızın videosu vardı ama bulamadım arşivde. Şu videoda başka arkadaşlar göstermiş nasıl yapıldığını. Yeterli olacaktır.

Hocam grubumuz ve konu içeriğinde yazdığı üzere Golftutkusu stickerı gönderiyoruz. :)  Başka bilinmeyen gruplarla ilişiğimiz yok. 

Her Golf'ün arkasında sitemizin stickerını arar oldum. Ummadık yerde görünce yüzümde bir tebessüm oluşuyor yollarımız bir şekilde kesişmiş diye :)   Elinize sağlık.

Her Golf'ün arkasında sitemizin stickerını arar oldum. Ummadık yerde görünce yüzümde bir tebessüm oluşuyor yollarımız bir şekilde kesişmiş diye :)   Elinize sağlık.
Bende o hissi çok yaşıyorum hocam. Hatta uzaun yolda karşılaştığımız tatilde araçlarımızı yanyan çektiğimiz olmadı değil. Sağolsunlar bizleri tanıyıp aracımızı yoldan çevirenlere dahi rastladık :)  Güzel bir tebessüm eşliğinde dostça muhabbet tarifi imkansız bence.... 

Hepimiz Kocaman bir aileyiz bunu bir kez daha yaşadım bende Hocam. 

Keyifli forumlar  (y)

Yeni stickerlar bu fontta mı golf çizimi yokmuydu ender hocam, yoksa sizdeki eski sticker mı? 

Yeni stickerlar bu fontta mı golf çizimi yokmuydu ender hocam, yoksa sizdeki eski sticker mı? 
Recep Hocsam bende kiÖzel üretim

Trabzon'da Reklamcı olan bir dostumun, aynı zaman üyemizin Trabzon dan taşınrken veda hediyesi idi 3 gün uğraşmış bunun için . Birkez daha teşekkür etmek isterim kendisine  Alt kısmında kırmızı olan yerde Türk bayragı ve Admin yazıları mevcut. (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak beyaz değilde siyah  yada şeffaf olsa daha güzel olmazmiydi, siyah cam filminin üstünde çok yüksek bir kontras oluşturuyor sanki.

@AhmetCakmak beyaz değilde siyah  yada şeffaf olsa daha güzel olmazmiydi, siyah cam filminin üstünde çok yüksek bir kontras oluşturuyor sanki.
Hocam genelde hep beyaz renk, o yüzden alışılanın pek dışına çıkmasak iyi olur diye beyaz bastırdık bu zamana kadar. Belki yakında krom versiyon bastırabiliriz az miktarda.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt