Jump to content

AhmetCakmak

Golftutkusu Sticker Ana konu

Recommended Posts

Merhabalar,

Sonunda sticker dağıtımı için gerekli işlemleri hallettik ve aylardır süren bekleyiş sona erdi. :) 

Aslında daha önceden stickerlarımız elden dağıtılıyordu fakat ilgi görmeyip toplu gönderdiğimiz stickerlar verdiğimiz temsilci arkadaşlarda kalınca stickerları kargo dahil olmak üzere makul fiyatla göndermenin daha doğru olacağını düşündük. İsteyen yine elden ücretsiz teslim alabilir fakat sticker kapıma gelsin diyenler kargo dahil 15 TL ücretle sticker alabilirler.

Sticker yanında oto kokusu bastırmayı da düşünüyorduk ama fazla talep olmadığı gibi sıradan oto kokular çok sağlıklı olmadığı için kaliteli ve bilindik bir marka olan Little Trees oto kokusundan küçük bir miktar siparişimizi geçtik. İsteyenler ürün sayfasında oto kokusunu 7 TL fark ile alabilirler. Normalde bu oto kokusunun tanesi 8-9 TL civarı, biz 40-50 adet aldığımız için en uygun rakam olarak tanesi 7 TL'ye geldi.

Şuan 500 adet stickerımız hazır ve Türk bayraklı Little Trees oto kokuları da 2-3 gün içerisinde elime ulaşmış olur.

Siparişler Shopier sistemi üzerinden otomatik olarak alındığı için kargoda yanlış olmaması adına tüm bilgileri doğru girmeye dikkat edelim. 

Kargoları vakit buldukça göndermeye çalışacağız. 

Bu siparişlerde kargo ve sticker maliyetinden geriye kalan küçük miktar belli bir rakama ulaşınca Golftutkusu'nu oluşturan siz değerli tüm dostlarımız adına Mehmetçik Vakfı'na bağış yapılacaktır.

İyi forumlar.

-> Güncelleme 24 Şubat 2020: Arka kelebek camı için sticker basımına başlandı yeni olarak. Eğer yalnızca arka cam için istiyorsanız şimdi sipariş verebilir veya arka kelebek stickerları basılınca buradan duyurana kadar bekleyebilirsiniz.

Sticker sipariş linki: https://shopier.com/2483290

*Dipnot: Yurtdışından sipariş edenlerin sipariş vermeden önce bana ulaşması gerekiyor.

Sticker ve Ay Yıldız oto koku:

sticker.jpg trees.jpg

2020-02-18_21-34-00.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hayırlı olsun herkese...

Ben 1 sticker 1 koku istiyorum.  Koku geldiği zaman haber verirseniz memnun olurum İstanbul içi elden teslim almak isterim vakit bulabilirsem...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
10 dakika önce, metinkar yazdı:

hayırlı olsun herkese...

Ben 1 sticker 1 koku istiyorum.  Koku geldiği zaman haber verirseniz memnun olurum İstanbul içi elden teslim almak isterim vakit bulabilirsem...

Tamamdır Metin abi koku gelince haberleşiriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Forum Sayfamız Adına Hayırlı Olsun.

Hem Grup üyesi Sticker Taleplerine çözüm,

Hem Tutkusu olduğumuz Araçlarımıza Hoş bir koku,

Hem de Sosyal Sorumluluk ve Duyarlılık adına Yapılan Bu projeye Destekleriniz bekler Herkese şimdiden Çok Teşekkür Etmek isterim.

Ahmet hocam uğraşların için Teşekkürler :like:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Gönderildi: (düzenlendi)

Hayırlı olsun, emeği geçenlere teşekkürler. Mehmetçik Vakfı'na bağış da çok güzel düşünülmüş. :like:

Kokuda tedarik problemi yaşanmayacaksa onda da adet seçimi yapılabilirse daha iyi olur bence.

tarihinde frknyldrm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@Ender Hep birlikte daha iyiye inşallah Ender abi. :) 

@frknyldrm Şuanlık 48 adet koku var hocam. Stok sorunu yaşamayız direkt bayisinden sipariş verdim. Sonra yine sipariş geçebiliriz. Ürün seçeneklerine 1-2-3 adet koku seçenekleri ekledim. Hepsini seçince 6 adete kadar alabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
6 dakika önce, AhmetCakmak yazdı:

@Ender Hep birlikte daha iyiye inşallah Ender abi. :) 

@frknyldrm Şuanlık 48 adet koku var hocam. Stok sorunu yaşamayız direkt bayisinden sipariş verdim. Sonra yine sipariş geçebiliriz. Ürün seçeneklerine 1-2-3 adet koku seçenekleri ekledim. Hepsini seçince 6 adete kadar alabilirsiniz.

@AhmetCakmak  Teşekkürler, emeğinize sağlık hocam. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 adet sticker aldım. Bulunduğum ilden de başka bir ile geçme durumu var. Ne zaman kargolarsınız acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ellerinize emeklerinize sağlık

1 sticer 2 koku elden alabilirim

Elden teslim yeri neresi acaba uzaksa siteden sipariş vereceğim

Hangi kargo firmasi ile gonderiliyor siteden alırsak adres bilgisi firmanin sube teslim adresini seçeceğim de :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
44 dakika önce, HONEY yazdı:

Ellerinize emeklerinize sağlık

1 sticer 2 koku elden alabilirim

Elden teslim yeri neresi acaba uzaksa siteden sipariş vereceğim

Hangi kargo firmasi ile gonderiliyor siteden alırsak adres bilgisi firmanin sube teslim adresini seçeceğim de :)

Ben Üsküdar'dayım Bülent abi. Kargo firması MNG veya Yurtiçi. Kargoya gidince bilgiler direkt düşüyor verdiğiniz siparişte girdiğiniz bilgilerle. Sanırım ben ürünü verirken şubede teslim olarak söylemem gerekiyor. Eğer Üsküdar tarafına işin düşmüyorsa; sipariş verirken özel not ekleme kısmı var, oraya şube teslim yazarsan unutmam ben de kargoya verirken.

Kokular yarın kargoya verilecek, Tuzla'dan gelecek bana. En geç cuma günü kokular elime ulaşır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ankara'da alacak olan var mı arkadaşlar. Var ise birlikte sipariş verelim elden alalım birbirimize.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İlk kargoları bugün verdik @HsyN3455 hocamızın acelesi var diye. :) Stickerlar 2 adet olarak güncellendi. Bugünkü kargolarda da 2 adet sticker yer alıyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

güvenebileceğimiz bir mehmetçik vakfı kaldı seve seve yardım edelim bir sticker bir kokuda ben alacağım 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Ben yeni golf kullanıcısıyım yani aracımı 15 Ekim 2019' da aldım. Hem Mehmetçik vakfına yardım amacıyla hemde birbirimizi tanımak amacıyla sticker aldım. Umarım bi ara toplanma tarzı bi etkinlik olur da golf severler olarak katılım sağlarız. Teşekkür ederim :) Golftutkusu abilerime kardeşlerime selamlar saygılar :like:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Fiyat cok makul, kokunun fiyati daha da makul. Stickeri kullanan arkadaslar fotograflari paylasirsa guzel olur. :) 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
16 dakika önce, typhoons yazdı:

@AhmetCakmak Ankara'da elden teslim eden yönetici var mıdır?

Şuanlık yok hocam. 

9 dakika önce, yunusaktas91 yazdı:

Fiyat cok makul, kokunun fiyati daha da makul. Stickeri kullanan arkadaslar fotograflari paylasirsa guzel olur. :) 

Forumumuzda şu zamana kadar kar amacı gütmeden buralara geldik ve böyle de devam ediyor hocam. Sadece stickerdan çok küçük bağış parası çıkıyor, oto kokuyu direkt bize verilen fiyattan seçeneklere ekledik. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yarın hemen sipariş geçeceğim kastamonudan selamlar elinize sağlık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 adet sticker ve koku siparişi verdim. Ahmet bey siz ilgileniyorsanız iş adresimi verdim kargoya hızlıca verebilirseniz yarın mesaide teslim alalım hafta sonuna kalmasın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Emeği geçen herkese teşekkürler. Arabanın neresine yapıştırmayı düşünüyorsunuz. 3. stopun altı en ideal yer sanki ama. Farklı düşüncesi olan var mı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@typhoons hocam kokular şimdi geldi bana da, en erken öğle arasında bugün vermeye çalışırım yetişebilirsem.

@pretoria Evet hocam 3.stop altı ideal. 

@MSE abinin canavar. :) 

17E36030-FE73-4408-93F4-12225CB799F8.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

48 adet koku geldi. Stok bitmiş sanırım. Kokular için yine aynı fiyatı verebilecek toptancı aramaya başlayacağız gibi duruyor. 

4B0B5BCB-389C-4C53-B103-346F8BA5D76A.jpeg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
11 saat önce, AhmetCakmak yazdı:

@typhoons hocam kokular şimdi geldi bana da, en erken öğle arasında bugün vermeye çalışırım yetişebilirsem.

@pretoria Evet hocam 3.stop altı ideal. 

@MSE abinin canavar. :) 

17E36030-FE73-4408-93F4-12225CB799F8.jpeg

Silecekler çalışırken sıkıntı yapmıyo mu 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...