Adana Aykan

@enpisagor Can 70 bin olmuş araç. Neden 1.2 tsi lounge aldırmıyorsun arkadaşına.Sent from my iPhone using Tapatalk
Dostum, ben 1.2 golf al diyorum da, o çok fazla yol yapıyor, ayda ortalama 2000 km olunca, benzin benim belimi büker diyor. Yoksa 70 civarı golf bile alınır :)

Vw dizel olunca çok acımasız, fahiş fiyat farkı istiyor yaw, polo için lounge dediğin gibi donanımları ile cezbediyor yoksa, bu arada ilk depo 600 km yok yapt, 170 lira benzin aldı, şehir içi sadece 6,4 litre yapıyor 100 km ye. Dizelin max 5 olacağını düşünüyorum şehir içi daha da büyük fark olmaz gibi ama bu devirde benzinliye binilir mi diyorlar :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Dostum, ben 1.2 golf al diyorum da, o çok fazla yol yapıyor, ayda ortalama 2000 km olunca, benzin benim belimi büker diyor. Yoksa 70 civarı golf bile alınır [emoji4]Vw dizel olunca çok acımasız, fahiş fiyat farkı istiyor yaw, polo için lounge dediğin gibi donanımları ile cezbediyor yoksa, bu arada ilk depo 600 km yok yapt, 170 lira benzin aldı, şehir içi sadece 6,4 litre yapıyor 100 km ye. Dizelin max 5 olacağını düşünüyorum şehir içi daha da büyük fark olmaz gibi ama bu devirde benzinliye binilir mi diyorlar [emoji4]

Ben arabayı aldığımdan beri ortalama her ay 2.000 km yol yapmışım. Dizel ile arasında ayda 100 lira oynuyor bence çok sorun değil. Arkadaşın tercihine saygı duyarım ancak Polo için 70bin hemde Comfortline paket için çok fazla.

@MSE Maşallah diyelim adam geziyor, iyi gezmişsin yahu :) Muhammed sizi tanıştırmam lazım benim, zorla benim aracı kullandırdım, çok beğendi ama çok yakar bu dedi :) bende kararına saygı duymuyom yahu, yakacak diye istediği araçtan mahrum kalacak.

Şimdi kullandığı aracı da polo ve bu 6. Polo su olacak :D

@enpisagor hemde manuelmiş yeni farkettim. Lounge + Cam tavan ile aradaki fark 10.000 TL. Diğer bütün donanımlar ve daha fazlası standart zaten.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@MSE Maşallah diyelim adam geziyor, iyi gezmişsin yahu [emoji4] Muhammed sizi tanıştırmam lazım benim, zorla benim aracı kullandırdım, çok beğendi ama çok yakar bu dedi [emoji4] bende kararına saygı duymuyom yahu, yakacak diye istediği araçtan mahrum kalacak.

Şimdi kullandığı aracı da polo ve bu 6. Polo su olacak [emoji3]

Ay sonu Adana'ya geleceğim inşallah. Normalin üstüne +1000 km daha ekle işte :) geldiğimde yapacağımız görüşmeye arkadaşı da davet et ama ben yanınıza golf ile gelebilir miyim bilmiyorum. Bir takım işlemler yaptırmayı düşünüyorum. Detailing mevzuları :) araç 1-2 gün kadar orada kalabilir.

Herhangi bir kişinin Polo ile Golf arasında kalması hiç normal değil zaten :) bütçe uygunsa herkes golf almak ister.

Osmaniye Aykan'da ilk bakımını yaptırdım servis danışmanı ve çalışanlar gayet  ilgili.
Dün bende osmaniye aykan daydım. Gayet ilgiliydiler. Servis danışmanı özellikle dikkat ettim gelen herkesi takip edip yanına ugramadan bırakmadı.Umarım hep böyle devam ederler.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@enpisagor hemde manuelmiş yeni farkettim. Lounge + Cam tavan ile aradaki fark 10.000 TL. Diğer bütün donanımlar ve daha fazlası standart zaten.Sent from my iPhone using Tapatalk
Aynen 4 airbag, yorgunluk tespit sistemi, karartılmış camlar, digital klima, farklı jantlar - döşemeler, krom ic dekor kapı eşikleri gibi eksileri de var Lounge poloya göre.

Golf ile arasında kalma durumu benzin dizel yoksa comfort golf alsa ışık görüş sürüş konfor koysa aynı para, hem 110 ps hem 6 ileri, golf her turlu avantaj [emoji5]

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır foruma girmiyorum, nedeni ise telefonu değiştirmiş olmam ve Tapatalk ı yüklemeyi unutmam [emoji28]

Neyse herkes iyidir umarım.

Beni soracak olursanız, bu Aykan Teknik'in pişkin ve umursamaz tavırları beni kasıyor artık. Oraya gitmek istemiyorum; ama kendimi mecburen orda buluyorum. Ve hiçbir defasında da memnun ayrılmıyorum.

Geçen haziran ayında bakıma gittim. İki hafta sonra aracımın garantisi bitti, sonra iki hafta geçti ve bir saat önce sürdüğüm ve park edip eve geldiğim aracıma tekrar bindiğimde aküsü bitmiş durumdaydı.

Ertesi gün götürdüm ve dedikleri şey şu akü bitti.

600 lira!

Eee bu araç bir ay önce servise geldi hiç mi bakmadınız diye tepki verecektim sonra kendi kendime düşündüm acaba Akü denen şey birden bire biter mi ki?

Neyse 600 lira verip Yeni bir akü aldım. Şimdi size soruyorum her 15 bin bakımında akü durumuna bakmıyorlar mı acaba?

Ben tepki vermemekte doğru mu yaptım?

Yoksa tepki vermeli miydim?

Hadi akü evimin önünde değilde uzun yol seyahatinde bitse nolacaktı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar merhaba uzun zamandır foruma girmiyorum, nedeni ise telefonu değiştirmiş olmam ve Tapatalk ı yüklemeyi unutmam
emoji28.png

Neyse herkes iyidir umarım.

Beni soracak olursanız, bu Aykan Teknik'in pişkin ve umursamaz tavırları beni kasıyor artık. Oraya gitmek istemiyorum; ama kendimi mecburen orda buluyorum. Ve hiçbir defasında da memnun ayrılmıyorum.

Geçen haziran ayında bakıma gittim. İki hafta sonra aracımın garantisi bitti, sonra iki hafta geçti ve bir saat önce sürdüğüm ve park edip eve geldiğim aracıma tekrar bindiğimde aküsü bitmiş durumdaydı.

Ertesi gün götürdüm ve dedikleri şey şu akü bitti.

600 lira!

Eee bu araç bir ay önce servise geldi hiç mi bakmadınız diye tepki verecektim sonra kendi kendime düşündüm acaba Akü denen şey birden bire biter mi ki?

Neyse 600 lira verip Yeni bir akü aldım. Şimdi size soruyorum her 15 bin bakımında akü durumuna bakmıyorlar mı acaba?

Ben tepki vermemekte doğru mu yaptım?

Yoksa tepki vermeli miydim?

Hadi akü evimin önünde değilde uzun yol seyahatinde bitse nolacaktı?

Hocam aküye bakmışlardır ama o da bozulabilen bir şey sonuçta. Sadece biraz laf yapıp iyi niyet indirimi alabilirdiniz. 

Hocam neden servisten akü alma gereği duydunuz?Araçlarımız için üçte bir fiyatına aküler var.Merakımdan soruyorum.
Valla haklısın; ama o an düşündüğüm şey bluemotion motorlar için akünün farklı olacağıydı araştırdım piyasada bunun için aküler var ama servisten alırsam bir sorun halinde hemen yardımcı olurlar diye düşündüm.

Valla haklısın; ama o an düşündüğüm şey bluemotion motorlar için akünün farklı olacağıydı araştırdım piyasada bunun için aküler var ama servisten alırsam bir sorun halinde hemen yardımcı olurlar diye düşündüm.

Hocam henüz BMT için bir akü alma gereksinimi olmadı da sizin mesajınızı görünce sorma gereği duydum.Teşekkürler.

Gizerler yetkili Servisi'ne giden var mı acaba?

Gizerlere sanırım ilk açıldığı ay gittim,2009 Ekim.Golf V vardı o zaman,hava filtresi,fren hidroliği vb.değiştirmiştim.

Golf VI ile 15 ve 45 bin bakımlarında ordaydım.

Passat'ın 15 ve 30 bin bakımı Gizerlerdeydi yine :)

Geri
Üst Alt