Adana Aykan

@Umut hocam ankara ve istanbul gibi dogusun  merkezi olan yerlerle  gorusme yapsaydiniz keske fakat bu yapilanlar kabul edilemez mesela ben ozon a ne zaman gitsem hemen cay kahve gelir kaldiki verdigim bir siparisi iptal ettirdim sonra gene siparis icin gittim dedim icimden bunlar sallamaz simdi beni ama oyle olmadi ozellikle ugur abi cok ilgilenior su anlik memnunum

Yunus Emre dedi:
@Umut hocam ankara ve istanbul gibi dogusun  merkezi olan yerlerle  gorusme yapsaydiniz keske fakat bu yapilanlar kabul edilemez mesela ben ozon a ne zaman gitsem hemen cay kahve gelir kaldiki verdigim bir siparisi iptal ettirdim sonra gene siparis icin gittim dedim icimden bunlar sallamaz simdi beni ama oyle olmadi ozellikle ugur abi cok ilgilenior su anlik memnunum
Samsun Özön Uğur Bey gerçekten çok ilgili, sipariş aşamasında ne zaman ararsam arayım her soruma bıkmadan sabırla cevap vermişti :) Sattıktan sonra da gayet ilgili davrandı yine :)

Bu postları gördükten sonra Adana Aykan haricinde bir servis bakmaya başlayayım diyorum  :)

Kötü anı yaşayan  arkadaşlarımız olmuş. Paramız ile rezil olmak dedikleri bu olsa gerek. Umarım bana denk gelmez. Gelirse de İncirlik Aykan olayını bitiririm. 

Tarsus,Osmaniye veya Hatay daki yetkili  servislerden bir tanesini tercih ederim. 

Samsun Özön Uğur Bey gerçekten çok ilgili, sipariş aşamasında ne zaman ararsam arayım her soruma bıkmadan sabırla cevap vermişti [emoji4] Sattıktan sonra da gayet ilgili davrandı yine [emoji4]
Uğur bey on numaradır, 2 golf aldım bir 2012 biri de 5 ay önce. İkisinde de Uğur beyin emeği var. İkamet HATAY bu arada :) Adana ve Hatay işimi çözemedi, Samsun'dan Uğur bey araç buldu bana.

Saolsun her isteğime elinden geleni yaptı. VW aldığım sürece arayacağım ilk ST olacak kendisi.

Araç almayı düşünen arkadaşlara önerim, Samsun'da ikamet edin etmeyin adam Samsun'da demeyin araç ihtiyacınızda Uğur beye bir alo diyin derim.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu postları gördükten sonra Adana Aykan haricinde bir servis bakmaya başlayayım diyorum   :)
Kötü anı yaşayan  arkadaşlarımız olmuş. Paramız ile rezil olmak dedikleri bu olsa gerek. Umarım bana denk gelmez. Gelirse de İncirlik Aykan olayını bitiririm. 

Tarsus,Osmaniye veya Hatay daki yetkili  servislerden bir tanesini tercih ederim. 
Servis konusunda Aykan ile çalışmadım fakat Osmaniye Aykan dan hep olumlu dönüşlerim oldu, umut veriyorlar yeni olmanın getirdiği hırs ta olabilir. Servis konusunda Hatay Gümüş bayi tercihimdir bana yakın olmasa da onlara giderdim. İskenderun Gümüşe gidiyorum bakım için, kaporta için ise Antakya. İkisi de başarılı. Tavsiye ederim bölgede yaşayan arkadaşlara.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

geçen gün aykan osmaniye ye ugradım yaklaşımları hoşuma gitti. bende aracımı iskenderun gümüşten almıştım. bakım konusunda şuan kararsızım çünkü ikiside fena değil ve şikayet edeni duymadım. yakın çevrede yaşayanlar için  alternatif olabilirler.

Osmaniye Aykan'da ilk bakımını yaptırdım servis danışmanı ve çalışanlar gayet  ilgili.

Adana Aykanda yaşadığımız bir olayı anlatayım.

Yaklaşık 15 gün önce bir arkadasım icin bir kac opsiyon ile dizel Polo siparişi verdik.

Sonra siparişin durumunu sormak icin bayii ye gittiğimde aracın 1.2 tsi benzinli bir şekilde aynı opsiyonlar ile istenmiş olarak bulduk, elimde aracın dizel olduğunu gösterir arac teklif formu var.

St doğuş ile konusacam dedi ama sistemsel vb diyor? Durum ne belirli degil boyle bir saçma durum ilk kez başıma geldi, arkadaşım da heyecan icinde bekliyor. Sizce ne olmus olabilir ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

9ed1767b1ed46304cb78da1d4e5df98b.jpg

@enpisagorhocam st vurdum duymaz  kör ayvazmış  işini bu kadar sahiplenmeyenide ilk kez gördüm desem yeridir. :-

@enpisagor  Can hocam senin ve arkadaşın adına üzüldüm. Ancak Adana merkez de tekel olmak bu olsa gerek. Vurdumduymaz bir şekilde takılıyorlar. Senin postlar sayesinde zaten Adana Aykan yerine Osmaniye-İskenderun-Mersin üçlüsünen servisine görüteceğim bu gidişle, ne ST ne servis müşteriyi takıyor, anlaşılan Adana personellerinin yenileme vakitleri gelmiş :).

Değerli dostlar, satış danışmanının hatası olan bir durum değil, beraber girdik tüm bilgileri çıktıyı aldık, sonra St de şok oldu. Ilk önce kendi hatası olduğunu düşündü ancak bu ikinci konfigürasyonumuz, iki kez aynı hata yapılmaz, ilkinde çıktı istememiştim, bu kez istedim adım adım yapıldı herşey.

Sonra ben doğuş ile görüşeyim dedi, sistemsel bir sıkıntı olduğunu söylüyor ama, ne yazık ki araç hala ne zaman gelir belli değil. Yarın tekrar gitmeyi planlıyorum açıkçası.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Servis konusunda özellikle incirlik aykan berbat ötesi, ustalar tam hakim değil olaya, bu arkadaşımın şuan kullandığı aracında gösterge tozlanmış durumda, içi açılacak ve temizlenecek, bunun için servise gösterdik , 150 lira para istediler ancak söküp yaparken, bozulur veya bir tırnak kırılırsa mesuliyet kabul etmiyoruz dedi.

Dalga geçtiklerini düşündüm ama gayet ciddiler. Tekel olmak yanlış ayrıca satış değil ama servis için adana gizerler de bulunuyor.

Gizerler yetkili Servisi'ne giden var mı acaba?

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

@enpisagor Can 70 bin olmuş araç. Neden 1.2 tsi lounge aldırmıyorsun arkadaşına.

Geri
Üst Alt