GOLF Maceram - Carstomized

@frknyldrm hocam sizin gibi golf tutkunu birinin yazısını okumak beni heyecanlandırdı. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Bende golf tdi kullanıcısıyım ve golf hikayenizi görünce istemsiz bi mutlu oldum. Hayırlı günlerde kullanın.

@frknyldrm hocam sizin gibi golf tutkunu birinin yazısını okumak beni heyecanlandırdı. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Bende golf tdi kullanıcısıyım ve golf hikayenizi görünce istemsiz bi mutlu oldum. Hayırlı günlerde kullanın.
Amin hocam. Allah hepimize sağlıklı, huzurlu, uzun ömürler ve araçlarımızla keyifli yolculuklar yapmayı nasip etsin.

Mutluluğunuz daim olsun hocam, yorumunuz beni de mutlu etti. :)

Sağ olun.  (y)

Herkese hayırlı akşamlar

Nasipse dolu göçüklerini yaptırmak üzere aracı bırakacağım (bir aksilik olmazsa yarın). 

@Negatiweabi kadar olamasak da koruma anlamında önlem almaya çalıştım. :)

Biliyorum, normal değilim. :D

Tecrübesiz olduğum için direksiyonu da bezle sardım ama kullanırken üstünden kaydığı için streç filme döndüm.

Fotoğraf çekme imkanı bulursam göçükler için öncesi-sonrası yapacağım. 

Kirli götürürsem orada belki fırça ile yıkarlar diye riske girmeyip bıcı bıcımızı da yaptık.  (y)

Hakkımızda hayırlısı olsun.

P_20201119_201857_1.jpg

P_20201119_200552.jpg

P_20201119_204934.jpg

Hayırlısı olsun direksiyonda çok uzun süre kalmasın streç derinin yapısı gereği bozulmalar boya atmaları yaşanır aklınızda olsun

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese hayırlı akşamlar

Nasipse dolu göçüklerini yaptırmak üzere aracı bırakacağım (bir aksilik olmazsa yarın). 

@Negatiweabi kadar olamasak da koruma anlamında önlem almaya çalıştım. :)

Biliyorum, normal değilim. :D

Tecrübesiz olduğum için direksiyonu da bezle sardım ama kullanırken üstünden kaydığı için streç filme döndüm.

Fotoğraf çekme imkanı bulursam göçükler için öncesi-sonrası yapacağım. 

Kirli götürürsem orada belki fırça ile yıkarlar diye riske girmeyip bıcı bıcımızı da yaptık.  (y)

Hakkımızda hayırlısı olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 40068

Ekli dosyayı görüntüle 40069

Ekli dosyayı görüntüle 40070
Elbet bir gün buluşacağız 

https://www.instagram.com/p/CHfpimbJ4Dw/?igshid=ejkkt3wbu5xf

Hayırlısı ile şu işler bitince bir nazar boncuğu iliştir artık Furkan. Bu kadar olmaz çünkü..

@frknyldrm Hocam maşallah aracınız çok güzel, retrofitler gayet şık duruyor. Nacizane önerim arka stopları kayar led yaparsanız görüntü tamamlanmış olur diye düşünüyorum. Bütçe ve zevk meselesi tabii neticede. 

Müthiş  (y)

Kendinize küçük(!) sürprizler yapın.

Hayırlısı ile şu işler bitince bir nazar boncuğu iliştir artık Furkan. Bu kadar olmaz çünkü..
Müthiş nazar var gerçekten Ali hocam, kurban+sadaka+dua ile full kasko yaptım ama olacaksa oluyor. :)

@frknyldrm Hocam maşallah aracınız çok güzel, retrofitler gayet şık duruyor. Nacizane önerim arka stopları kayar led yaparsanız görüntü tamamlanmış olur diye düşünüyorum. Bütçe ve zevk meselesi tabii neticede. 
Çok teşekkür ederim hocam.  (y)

Kayar led stop ile alakalı kafam karışık; standart stoplar parklar yanarken çok hoşuma gidiyor ama sinyalde de kayar led daha hoş. Alırsam da replika almam, o yüzden şimdilik planlar arasında yok. Hayırlısı... :)

Ekli dosyayı görüntüle 36629

@frknyldrm Kesinlikle hocam, orjinalden şaşmamak en doğrusu. Su alma, buhar yapma gibi sıkıntıları oluyor replikaların. Şu görüntüyü de bi düşünün derim :)  

Screenshot_20-696x380.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@frknyldrm Kesinlikle hocam, orjinalden şaşmamak en doğrusu. Su alma, buhar yapma gibi sıkıntıları oluyor replikaların. Şu görüntüyü de bi düşünün derim :)  

Ekli dosyayı görüntüle 40099
Bu da güzel hocam, şimdi yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemek istemem. Hepsi çok güzel :D   (y)

Su alma/buhar yapma kısmını bilmiyorum ama replika stoplar homojen yanmıyor, gözüme batıyor benim.

Herkese selamlar,

Aracımızı 22 Kasım günü boyasız göçük giderme servisine bıraktık, işlemleri 27 Kasım günü bitti fakat hafta içi vaktim olmadığı için hafta sonu teslim aldık.

Sağ kapıdaki göçüğümün alt kısmında derin bir ezik vardı çizgi şeklinde, onun düzeleceğini pek zannetmiyordum, usta da öyle söyledi zaten ve dediği gibi de oldu. Sağ ön kapımızda bir nazarlığımız var artık.

Ustadan öncesi-sonrası fotoğraflar çekmesini rica etmiştim ama unutmuş. Bol fotoğraflı güzel bir paylaşım yapmak isterdim ama ben de pek fotoğraf çekmemiştim. Elimde olan bir-iki fotoğrafın "sonrası" fotoğraflarını da çekip eklerim bu mesaja daha sonra. 

Arabayı aldım, iç dış yıkatıp uykuya yatırdım. Pek ilgilenemedim yani.

Dikkatli baktığım halde dolu göçüklerinde yalnızca bir tanesi gözüme çarptı, onun dışında gördüğüm kadarıyla kusursuz.

Anadolu yakasında bu tarz bir yer tavsiye arayan olursa tavsiye edebilirim.

Güzel haberler de verelim; şerit takip sistemi için kamera ve kablo tesisatının siparişini verdim, trimleri cam değişimi yaptıracağım zaman servisten temin edeceğim. 

Düşe kalka ilerliyoruz, sonumuz hayır olsun... :)

Soranlar olacaktır; kamera 200 $, kablo tesisatı 15 $ tutuyor.

Screenshot_2-vert.jpg

Herkese hayırlı geceler, daha sonra açıklamalarıyla bir mesaj paylaşacağım fakat şimdi son durumumuzu özetleyeyim dedim.

Cam değişimi tamam, lane assist kamera ve kablo tesisatı montajı tamam, kalibrasyonu da yaptık mı sistem hazır.

Bir de sürprizimiz var, acc yaptık.  :sofor:

Çok şükür...

Allah hepinize çok daha güzellerini nasip etsin.  (y)

P_20201226_235640_1.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Herkese hayırlı geceler, daha sonra açıklamalarıyla bir mesaj paylaşacağım fakat şimdi son durumumuzu özetleyeyim dedim.
Cam değişimi tamam, lane assist kamera ve kablo tesisatı montajı tamam, kalibrasyonu da yaptık mı sistem hazır.
Bir de sürprizimiz var, acc yaptık. 

Çok şükür...
Allah hepinize çok daha güzellerini naisp etsin. 

/monthly_2020_12/P_20201226_235640_1.thumb.jpg.01d81d4c268f507a55bdd4d86fbc9a65.jpg
Masallah gule gule kullanmak nasip etsin Furkancim

Geri
Üst Alt