GOLF Maceram - Carstomized

Bu arada @frknyldrm 

Ben tee ankaradan organizatör gibi recai ustayı ayarlayıp fiyatı belirleyip arkadaşın aracın yaptırtmıstık. Bana da burada konusunu açtıgım gibi islem sonrası bitmis tamir edilmiş fotolar geldi. Yani resimlerin yalancısıydık

Ama 10 gün önce sakaryadaydım.

Recai ustada İslem yapılan arkadaş aracıyla sakaryaya bana ugradı .

Aracı muayene ettim canlı gördüm  ! 

Recai ustanın puanı 10 tam puan. (Vakumlu arkadan  tık tık lı işleme ait boyada defekt bırakmamış)

Fiyat ne olur ?? (Güzel olur)

En azından istanbulun sosyete göçükçülerinin yarısı olur

Bu arada @frknyldrm 

Ben tee ankaradan organizatör gibi recai ustayı ayarlayıp fiyatı belirleyip arkadaşın aracın yaptırtmıstık. Bana da burada konusunu açtıgım gibi islem sonrası bitmis tamir edilmiş fotolar geldi. Yani resimlerin yalancısıydık

Ama 10 gün önce sakaryadaydım.

Recai ustada İslem yapılan arkadaş aracıyla sakaryaya bana ugradı .

Aracı muayene ettim canlı gördüm  ! 

Recai ustanın puanı 10 tam puan. (Vakumlu arkadan  tık tık lı işleme ait boyada defekt bırakmamış)

Fiyat ne olur ?? (Güzel olur)

En azından istanbulun sosyete göçükçülerinin yarısı olur
Bir görüşeceğim bakalım abi, umarım her açıdan memnun kalacağım bir onarım olur. :)

@frknyldrmBununla geçmiş olsun Furkancım, Allah beterinden korusun.

Yeni donanımlar da hayırlı olsun :)

Bir görüşeceğim bakalım abi, umarım her açıdan memnun kalacağım bir onarım olur. :)
Geçmiş olsun en kötü hasarınız bununla geçmiş olsun.Nazar çıkmış diyelim.Hasar için bende maslakta bir arkadaş önerebilirim.Birkaç iş yaptırdım memnun kaldım.Fiyatları da uygundur.Göçük mühendisi instagram sayfası da mevcut.Cüneyt usta kendisi.

Geçmiş olsun en kötü hasarınız bununla geçmiş olsun.Nazar çıkmış diyelim.Hasar için bende maslakta bir arkadaş önerebilirim.Birkaç iş yaptırdım memnun kaldım.Fiyatları da uygundur.Göçük mühendisi instagram sayfası da mevcut.Cüneyt usta kendisi.
Teşekkür ederim Can hocam, orayı da takibe aldım şimdi.  (y)

Bir araştıralım bakalım, yaptırmak için acele etmeyeceğim. Tertemiz çıkması önemli.

@frknyldrm aaaaa bende kendimi ayıpladım özür dilerim.

Kör noktanın TAM ZAMANI!
Arka tamponu hiç sökmemiştik, onu da sökelim o zaman. :D

Beğendiğim bir özellik, yakın zamanda olmasa da açık kapı bırakalım.  :)

Geçmiş olsun allah beterinden korusun 
Teşekkürler, amin cümlemizi inşallah.  (y)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@driver_can Hahaha kanka ben bir R line arka tampon takıyordum, konu nerelere geldi ya.. "Hazır Sökmüşken" çok kötü bir motto. Sıra sana da gelecek elbett :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
[mention=16324]frknyldrm[/mention] Tamponu da hazır sökmüşken PLA ? [emoji4]
Olta almaya giden adama tekne satan satici gibisin ustad masallah

@frknyldrm Furkan hocam çok geçmiş olsun düzelmeyecek bir sorun gibi durmuyor umarım en temiz şekilde halledersin. Göçük düzeltme işi yapanların en iyi sonuç aldığı göçük şekillerinden oluşmuş :)  Memleketin ege tarafı gibi girintili çıkıntılı değil şükür :)  

@HONEY Ama şimdi kıyı balıkçılığı neree, tekne balıkçılığı neree Bülent hocam :) Hazır olta balık işine girmişken "hazır sökmüşken" olmuşken olsunn :)  Ben bir R line arka tampon takmaya niyetlendim, kör nokta çıktı. PLA çıktı, PLA olunca önde sökülücek, hazır sökülmüşken ACC :) gibi 

Geri
Üst Alt