R line dönüşüm

Allah rahmet Eylesin Alp Hocam başınız sağolsun...Çift j’lerde hayırlı olsun kesinlikle hem işlevsel hemde görsel çok şey katacak araca.

@Alpyaman Başınız sağolsun hocam. Kendimizi dış dünyaya ara ara kapatmamız lazım, girdaba çekilip kayboluyoruz farkında olmadan..

Bir arkadas bir yakinimiz veya onun yakinlarinin vefat ettigini duyunca, bu dünyada ölümün de oldugunu hissen algilayabiliyoruz, sonrada hayata devam.

dogrusu da bu aslinda

Hz. Ali bir gün etrafindakilere " Bana her gün BU DÜNYADA ÖLÜM VAR diyene 1 altin verecegim demis.

bir yerde birinden duymusum ama kimden  inanin bilmiyorum

Her gün kendimize 1 TL /10 TL /100 TL verip kumbaramiza atarak

BU DÜNYADA ÖLÜM VAR dersek

1- hem para biriktirmis oluruz

2-hem etrafimizdakilere ve dünyaya daha güzel bakip günümüzü daha güzel       yasariz

3- sevdiklerimizin kiymetini daha iyi anlar, yasarken deger veririz

4- kendimizin de an geldiginde, zayif olabilecegimiz taraflarimizin önüne gecebiliriz

5- saymakla bitmez ... yani zarari olmaz

sen yapiyonmu yu duyar gibiyim... :)

bende yapmiyorum

AMA YAPMAK LAZIM DEMI

hepinize güzel günler dilerim

@Alpyaman Alp Abi mekanı cennet olsun. Ölümlü dünya hepimiz diğer tarafın yolcusuyuz ancak kimimiz erken ayrılıyor malesef. Allah sabırlar versin Abi.

Herkese Merhaba 

uzun süredir forumda aktif değildim. Nedeni biraz sosyal medya perhizi ve babamında rahmetli olması ile bir süre kendimi dış dünyaya kapadım. Şimdilik daha iyiyiz.

benim için Rline dönüşümün son noktası olan ve uzun süredir de başka konularda arayışımı belirtttiğim adaptif çift j için yolun yarısına geldim sayılır. Ürünleri doğrulatıyorum. Montaj ve kodlama için forumdan yardımcı olacak arkadaşlar var ise onlarında destek ve görüşlerini alırım. 

Ekli dosyayı görüntüle 50890

Ekli dosyayı görüntüle 50891

Ekli dosyayı görüntüle 50892

Ekli dosyayı görüntüle 50893

Ekli dosyayı görüntüle 50894

Ekli dosyayı görüntüle 50895

Ekli dosyayı görüntüle 50896

Ekli dosyayı görüntüle 50897

Ekli dosyayı görüntüle 50898
Çıkan farlarınızı satmayı düşünür müsünüz acaba ? Golf 7.5 tek J highline farlarıysa talip olayım. Yedek kalacak dersenizde sorun yok ama Kaskonuza mutlaka ekletin kasko her durumda ÇİFT J karşılamak zorunda kalır. (Ben kaskoma kör nokta-ACC-Park Pilot-Rline direksiyon eklettim örneğin.)

Çıkan farlarınızı satmayı düşünür müsünüz acaba ? Golf 7.5 tek J highline farlarıysa talip olayım. Yedek kalacak dersenizde sorun yok ama Kaskonuza mutlaka ekletin kasko her durumda ÇİFT J karşılamak zorunda kalır. (Ben kaskoma kör nokta-ACC-Park Pilot-Rline direksiyon eklettim örneğin.)
Belli bir süre satmayı düşünmüyorum. Muhakkak kaskoya işleteceğim.

senin bütçen ne kadar?

Belli bir süre satmayı düşünmüyorum. Muhakkak kaskoya işleteceğim.

senin bütçen ne kadar?
Sarı sitede sol veya sağ olarak satışlar mevcut ve 2600-2800 arası 1 adedi satıyorlar benim bütçede o aralıklarda. Uzun süredir takip ediyorum ancak satılanların hepsinin beyni sökülmüş 1 tane led beyni üstünde olan vardı onada ben yetişemedim satıldı.

Geri
Üst Alt