R line dönüşüm

Merhabalar, Bende böyle bir proje düşünüyorum. Şu ana kadar aldığınız ürünlerden memnun musunuz? 

Size sorularım olacak, müsait olduğunuzda cevaplarsanız sevinirim.

1- Difüzörü nereden aldınız? Araçta takılı olan difüzörün üzerine mi yapılıyor yoksa o çıkartılıp bu mu takılıyor?

2- Ön arka farlar Taiwan mı? Taiwan ise bunca sürede sıkıntı yaşadınız mı? 

3- Yan marşpiyel nasıl takılıyor? aracın şasesine delik mi açılıyor?

4- Taiwan ön tampon boşluk bıraktı mı? Sis farlarını ne yaptınız?

5- Panjurdaki ve çamurlukta R-Line logoları orjinal mi? nereden temin ettiniz.0

Hepsini cevaplarsanız çok sevinirim. Tamda benim istediğim gibi yapmışsınız aracı.

Merhabalar, Bende böyle bir proje düşünüyorum. Şu ana kadar aldığınız ürünlerden memnun musunuz? 

Size sorularım olacak, müsait olduğunuzda cevaplarsanız sevinirim.

1- Difüzörü nereden aldınız? Araçta takılı olan difüzörün üzerine mi yapılıyor yoksa o çıkartılıp bu mu takılıyor?

2- Ön arka farlar Taiwan mı? Taiwan ise bunca sürede sıkıntı yaşadınız mı? 

3- Yan marşpiyel nasıl takılıyor? aracın şasesine delik mi açılıyor?

4- Taiwan ön tampon boşluk bıraktı mı? Sis farlarını ne yaptınız?

5- Panjurdaki ve çamurlukta R-Line logoları orjinal mi? nereden temin ettiniz.0

Hepsini cevaplarsanız çok sevinirim. Tamda benim istediğim gibi yapmışsınız aracı.
Merhaba 

1-orjinal çıkma almıştım. Şimdi Uzakdoğu üretimi de bulunuyor. Mevcut Difüzör çıkıp yerine takılıyor.

2-aracım Highline olduğu için standart dinamik kayar led stop ve tek J led far var. Replika çift J düşünmüyorum. Orjinal çift J yapma düşüncem var maliyet araştırmam devam ediyor.

3-ben delik açtırdım. Hata yapmış olabilirim.

4-tampon çamurluk ve far çamurluk birleşimlerinde boşluk kalmadı. Sis farlarının soket giriş kablolarını elektrik bandı ile kapatıp kodlama ile hatayı sildik.

5- logolar replika tamponu aldığım yerden temin etmiştim. orjinal olarak yakında zamanda servis dışı tedarik edeceğim. Bu siteden orjinal olarak servis fiyatından daha uyguna tedarik edebilirsiniz https://otoxplus.com/15-volkswagen?page=9

Merhaba 

1-orjinal çıkma almıştım. Şimdi Uzakdoğu üretimi de bulunuyor. Mevcut Difüzör çıkıp yerine takılıyor.

2-aracım Highline olduğu için standart dinamik kayar led stop ve tek J led far var. Replika çift J düşünmüyorum. Orjinal çift J yapma düşüncem var maliyet araştırmam devam ediyor.

3-ben delik açtırdım. Hata yapmış olabilirim.

4-tampon çamurluk ve far çamurluk birleşimlerinde boşluk kalmadı. Sis farlarının soket giriş kablolarını elektrik bandı ile kapatıp kodlama ile hatayı sildik.

5- logolar replika tamponu aldığım yerden temin etmiştim. orjinal olarak yakında zamanda servis dışı tedarik edeceğim. Bu siteden orjinal olarak servis fiyatından daha uyguna tedarik edebilirsiniz https://otoxplus.com/15-volkswagen?page=9
Cevaplarınız İçin Teşekkür Ederim Proje Aklımda Şekillenmeye Başladı Sayenizde. Birkaç Sorum Daha Var Size Müsait Olduğunuz Zamanda Cevaplarsanız Çok Teşekkür Ederim.

1- Bende Orjinal Çıkma ya da Sıfır Nereden Bulabilirim Difüzörü? 

2- Marşpiyel Delik Açtırmadan Ya da Silikon Sıkmadan Çözüm Yokmu? Sıfır Araç Yaptırmak İstemiyorum.

3- Sizce Replika 18" Gun Metal Sebring Alırsam Sorun Yaşarmıyım? 

4- Sizce 35mm Volgard mı Taktırayım Yoksa 15mm Orjinal R-Line mı?

Aracım Mavi Olan.

B78D4D48-F4A5-47CC-9C3B-78ECBD1D68FF.jpeg

54518879-BBC1-48CE-853F-84BD318BF227.jpeg

@Netrodo 

1- sıfır serviste bulursun pahalı olur. Çıkma için forumu düzenli takip ediyorsanız şansınız yüksek olur alternatif olarak sahibinden günlük olarak aramalı veya golfturk ikinciel instagram adresini gibi günlük olarak takip etmelisiniz. Ben sahibinden sitesinden tedarik etmiştim.

2-muhakkak vardır ben bilmiyor olabilirim.

3-Replika karşı değilim ama sebringlerin replikası çok hoş olmuyor. GUN metal replika araç üzerinde görmedim.  Bütçenizi biraz daha kasarak bence orjinal kovalayınız. İlla replika kullanacak olsam kesinlikle 19” GUN metal pretoria kullanırdım.

4-35mm Eibach 

MaşAllah

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt