R line dönüşüm

Sarı sitede sol veya sağ olarak satışlar mevcut ve 2600-2800 arası 1 adedi satıyorlar benim bütçede o aralıklarda. Uzun süredir takip ediyorum ancak satılanların hepsinin beyni sökülmüş 1 tane led beyni üstünde olan vardı onada ben yetişemedim satıldı.
Senin aracın comfort ise 8500-9000 high ise 7750 montaj dahil çözülür 

r lineye dönüşümün icin sadece on tampon mu değişiyor yoksa baska seylerde değişiyormu 

Basiniz Sag olsun Bu arada

Moderatör tarafında düzenlendi:
Başınız sağ olsun abi 

aldığınız farlar dla destekli diye biliyorum abi doğrular isen sevinirim hayırlı olsun , benimde aklımda bu farlar vardı eğer dla destekli ise bende almak istiyorum ne kadara mal oldu 

@Alpyaman dla lı farın parça kodu mevcut mu abi tam maliyet ne oluyor far için bide benim araç comfortline 

ben bu farları dla lı biliyorum bu arada yabancı forumda denk gelmiştim diye hatırlıyorum 

@Alpyaman dla lı farın parça kodu mevcut mu abi tam maliyet ne oluyor far için bide benim araç comfortline 

ben bu farları dla lı biliyorum bu arada yabancı forumda denk gelmiştim diye hatırlıyorum 
Resim de paylaştıklarım DLA lı sonu 81 ve 82 ile bitiyor. Ben yanlışlıkla DLA lı ürünü paylaşmışım. DLA lı istersen aracın high ise 8750 9000 bin  comfort ise 10bin 10,5bin montaj kodlama olur

Herkese Merhaba,

en son orjinal çift j ile dönüşümü bitireceğim demiştim ancak yine dayanamayıp orjinal bulduğum full ön Rline tampon alımına karar verdim. Böylece tüm dönüşüm orjinal olmuş oldu. Farlar içinde beyinleri bekliyorum. Oldukça heycanlı bir bekleyiş içinde olacak.
2384B8AE-9F35-46A7-A383-D34986EBA48E.jpeg2384B8AE-9F35-46A7-A383-D34986EBA48E.jpeg

Uzun süredir parça parça topladığım r line ürünlerde en son taiwan ön tampon ve marşpiyel sipariş de geldi. Geçen hafta Orjinal r line difüzör ve egzoz çıkışları gelmişti. Kış başında da orjinal jurva jantlarımızı almıştık. Tek eksik 4 parça spoyler ve krom ayna kapakları kaldı. İç tarafta da direksiyonumuz. Onlarda bütçe oldukça halledeceğiz.

Ekli dosyayı görüntüle 27456

Ekli dosyayı görüntüle 27457

Ekli dosyayı görüntüle 27455

Uzun süredir parça parça topladığım r line ürünlerde en son taiwan ön tampon ve marşpiyel sipariş de geldi. Geçen hafta Orjinal r line difüzör ve egzoz çıkışları gelmişti. Kış başında da orjinal jurva jantlarımızı almıştık. Tek eksik 4 parça spoyler ve krom ayna kapakları kaldı. İç tarafta da direksiyonumuz. Onlarda bütçe oldukça halledeceğiz.

Ekli dosyayı görüntüle 27456

Ekli dosyayı görüntüle 27457

Ekli dosyayı görüntüle 27455
hayirli olsun dönüsümlere devam.... :)

Geri
Üst Alt