VW 2020 FİYAT LİSTESİ AÇIKLANDI.

@Mugzy iki parça fiber ve 18 jant için fazladan 33 verecek akıl sağlığı şüpheli kimse yoktur diye umut ediyorum, aksi takdirde durum vahim.

@AhmetCakmak alengirli bir durum olabilir mi acaba, eşin dostun üzerine satış yapıp grey piyasada yüksek fiyattan tekrar satmak gibi.

Araba yoookkkk!  dogus city okadar bostuki, 2 kale koy mac yap, gecen mayista son anda kacirdigim  270 bin liraya satilan r-line arteon, cuma günü dod bölümünde 2017 60 bin km olani 305 bin lira, en son kac olur diye sordum, 300'den assagisi olmaz dediler?????

Audi A3 gelecek olanlarin hepsi satilmis, golf gelip gelmiyecegi belli degil, kota bakiyorlar

dogus city esenyurtta bir tane troc var, ilgilenenlere duyrulur, teshir araci

Moderatör tarafında düzenlendi:
Satıştaki danışman ya maili yanlış anladı yada gerçekten araç olmadığı için salladı 
Hocam bence de maili büyük bir ihtimalle yanlış anlamış.Standart highline fiyatı vermiştir.Arac anladığım kadarıyla önümüzdeki hafta geliyor.

Sabah tekrar sordum yine fiyatı doğruladı. Almak isteyen arkadaşlar görüşsün 

362392DF-D053-42C6-8AC2-510A53F35F7D.png

bu konuyu görünce bende haftasonu doguşa gittim lakin 240 bin fiyat verildi en diip o araç için .standart higline 210 bin fiyat veriyolar bilginize arkadaşlar lakin araç şuan yok.

Bir golfün ESKİ KASASI  icin arz/talep/rağbetin bitmediği nerde görülmüş

Hatta elinde mk7 olan tekrar bu işlere giriyor araştırıyor

Hadi şunu da anlarım yeni kasası çıkan aracın eski kasası ayağa düşer arabesk olur ! Fiyatı bayide sıfır da olsa ultra düşer ...böyle biseyde yok (210 bin high)

Mk8 ? Hayal kurdurmayan keşke dedirtmeyen golf ! İşte !! 

@Savatage golf 8 en dolu versiyon+cam tavan ile 250-255 civarında satılacak, hal böyleyken 40.000 aşağısına eski kasa zaten yeterince ucuz sayılır, diğer türlü dün bugun golf 7 alanlar zarar görür ki bu durum marka imajına zarar verir.

Bir golfün ESKİ KASASI  icin arz/talep/rağbetin bitmediği nerde görülmüş

Hatta elinde mk7 olan tekrar bu işlere giriyor araştırıyor

Hadi şunu da anlarım yeni kasası çıkan aracın eski kasası ayağa düşer arabesk olur ! Fiyatı bayide sıfır da olsa ultra düşer ...böyle biseyde yok (210 bin high)

Mk8 ? Hayal kurdurmayan keşke dedirtmeyen golf ! İşte !! 
Valla ne olursa olsun MK8i çok beğenmesekte çağı daha fazla yakayalan bir araç; keylessin standart gelmesi, güvenlik donanımları, wireless car play v.s.

bu kadar eli kulağında iken eski kasanının sıfırını almak bana mantıklı gelmiyor.

arkadaşlar bende kararsızım 2019 10 bin km fiyatları şu an 180-195 bin tl civarı kar amaçlı almayız diyorum karını yapan yaptı zaten biniciyim inş

bayileri aradım mart gibi teslim 2020 1.5 tsi comfort  182 hıghline 208-210 dediler ikram ve hediye de olur dedi ne yapsam karar veremedim yardımlarınızı bekliyorum

dizel alsam ilerde 1 yıl sonra ev almaya karar versem karım olur mu zararına mı satarım ne diyorsunuz kafayı yedim bakmaktan almadığım gün zarardayım hergün binlira koyuyor adamlar hayır bakıyorum satılıyor da arabalar yerinde duran ilanda yok

al sat yapıyor adamlar

@ahmet306 teknoloji oyucakları lunapark ambiyans eğlenceleri gazzz vermede etkili tabi

Ama dış  şekil şemal eşgal ? Ne + sı var?

Temmuzda bayilere geldiğinde 

Hadi bir göreyim şunu diyenler ?

İclerinde ben de dahil 100 kişinin 70i  bu araç baştan olmadı diyerek bayiye girdiginde ,  ilk canlı bakış sonrası 

Bayinin dışında 5 tur düz kosu 20 mekik 20 şınav çeker araca bi şekilde ısınır...

Zaten böyle çatır çatır satacak yine! 

Peki Ben ? İlk görüste aşık olmadığım hatuna evlenme teklif edecek kadar toy değilim ? (Isınmayla falan olmaz bana)

Elimden mk7 geçmiş !

Gaza gelmem ben ? 

@ahmet306 teknoloji oyucakları lunapark ambiyans eğlenceleri gazzz vermede etkili tabi

Ama dış  şekil şemal eşgal ? Ne + sı var?

Temmuzda bayilere geldiğinde 

Hadi bir göreyim şunu diyenler ?

İclerinde ben de dahil 100 kişinin 70i  bu araç baştan olmadı diyerek bayiye girdiginde ,  ilk canlı bakış sonrası 

Bayinin dışında 5 tur düz kosu 20 mekik 20 şınav çeker araca bi şekilde ısınır...

Zaten böyle çatır çatır satacak yine! 

Peki Ben ? İlk görüste aşık olmadığım hatuna evlenme teklif edecek kadar toy değilim ? (Isınmayla falan olmaz bana)

Elimden mk7 geçmiş !

Gaza gelmem ben ? 
Hocam bayiye gidince sevdiğim kız bana abi dedi demeyesin sonra

Bak o kadar da kötü değil, beklentimiz çok yüksekti aslında

Volkswagen-Golf-2020-1024-41.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ne gariptir ki çok az kişi artık bu arabaların çalışarak alınamayacağını söyleyebiliyor. Bu fiyatlarla artık beyaz yakalının bile biriktirip bir araba almasına imkan ihtimal yok. Ben tam üç yıl önce Golf 7 Comfortline düz vites aracı 68,500 tl ye aldım. Şu an satsam max. 130. yenisi 200 bin tl. İster müdür ister doçent, mühendis ne olursa olsun maaşlı çalışan bir adamın sıfırdan araba alması matematiksel olarak imkansıza yakın. Ya ağır bir borç yükü altına girecek veyahut dededen babadan bir şey kalacak. Diğer türlü herkesin akbille talim edeceği bir ekonomik düzen bu. Yazıktır, günahtır...

Geri
Üst Alt