TAIWAN KAYAR LED STOP ARIYORUM SOL DIŞ - TEMİN EDİLDİ

Çok geçmiş olsun hocam. Böyle   çarpıp kaçan karaktersizler yüzünden   sattım  arabamı bende. 
Boyasız   Tertemiz arabamda son  günlerde  3 - 4  tane bu şekilde   çarpıp, sürtüp  kaçma olduğunu görünce dayanamadım ve sattım. :(

Çok geçmiş olsun hocam. Böyle   çarpıp kaçan karaktersizler yüzünden   sattım  arabamı bende. 
Boyasız   Tertemiz arabamda son  günlerde  3 - 4  tane bu şekilde   çarpıp, sürtüp  kaçma olduğunu görünce dayanamadım ve sattım. [emoji20]
Tesekkur ederim hocam

En iyisini yapmışsınız 10 sene ara verdikten sonra annemin isteğinden dolayi istemeden araba aldim

Çarpıp kacan 750 tl zarar verdi cok kizmadim aslinda ama boyacida bir müşteri daha geldi park ederken geldi on tamponu 1 parmak alt uçtan cizdi bu adama daha cok sinir oldum çünkü adam özür dilemekten aciz 60 yaslarina gelmis ama adam olamamış insanlar beni çileden çıkarıyor.

Para istemiyorum pardon kusura bakma demesi benim icin yeterliydi

Bu adamin çocuklarida ayni bunun gibi yetistirdigi bencil tiplerdir büyük ihtimalle baba dan anneden ne görürse cocuk o sekilde karakteri olur

Kisaca yuzyillar gecse de medeniyet gorebilecegimizi sanmıyorum

Motosiklet ve araç kullanirken hata yaptigimda elimi çıkarıp pardon işareti yapıyorum bu bile karşı kisinin hoşgörüsü ile basitce konu kapaniyor.

@HONEY   Aynen  hocam,  Bazen  bazı şeylerde  insan  para alamasa bile  içten bir " özür dilerim veya kusura bakmayın" demelerini bekliyor.    Dünya  malı için  kalp kırmaya değmez ama.  Bunlar  hem  aracımıza zarar veriyor, hemde özür dilemeyerek kalbimizi kırıyorlar.  Valla sattım kurtuldum   boyasız araba derdinden :)  Alıcam bi  clio  Koycam orta yere  çarpmak serbesttir dicem :) :)  

Gecmis olsun, Metin abi agirligini koymus [emoji4] Eskilerden kim kaldi Golfcu [emoji4] 
Zaten cogu bagaja su alan araba onceden darbe almis oluyor oradan [emoji32] 
Kesinlikle cok yardimci oldu sagolasin

@metinkar hocam arkalara aynı fiyatı veriyolar da önlere bi türlü indirim alamadım. O kadar ismini de verdim ama nafile, telefona bakan arkadaş 2700 dedi, başka da inmedi :)
En azından 2300-2400 lere indirsek bugün ikisinin birden siparişini vericem nakit olarak geçicem.

Geri
Üst Alt