TAIWAN KAYAR LED STOP ARIYORUM SOL DIŞ - TEMİN EDİLDİ

Metin ustad aldim tesekkur ederim

@HONEY hayırlı olsun birader herzaman elimden geldiğince yardımcınızım...

[mention=11839]HONEY[/mention] GEçmiş olsun aynı zamanda yeni stop hayırlı olsun tek almak zor iştir.
[mention=2662]metinkar[/mention] Metin abi çözmüşsün işe el atıp valla helal olsun foruma yardımlar tam gaz devam ediyor:)
Kesinlikle

tesekkur ederim tekrardan Metin ustad a

Tampon aldığı darbeden dolayi kronik olan izgara catlamis bagaj su almaya baslamis

Koku ve daha cok su alıp paslanma olmasin diye hemen onu da hallettirdim

Park halinde vuruk dan dolayı toplam maaliyet 750 tl oldu kasko vardi ama bozdurmaya degecek bir rakkam degildi

500 tl led stop metinkar ustad sayesinde indirimli

250 tl tampon boyanmasi ve bagaj su alma tamiri

43ae825e4069b348a0fc658efed56f3d.jpg

@HONEY Geçmiş olsun hocam, başınıza gelen en büyük ve en son olay olsun inşaallah. Kazasız belasız kullanın gayet temiz iş olmuş. 

metinn bey led stop ve çift j far için bir fiyat varmı önceki sayfada paylasmıssınız ama hala gecerlı mı ? @metinkar

[mention=11839]HONEY[/mention] çok geçmiş olsun abi [emoji1317] Allah beterinden korusun. Eskisinden güzel olmuş.. 
Tesekkur ederim aynen eskisinden iyi oldu tamponda kucuk cizikler vardı hepsinden kurtuldum renk tutmus iscilik ve fiyat bana cok uygun geldi

Motosiklet işlerinde cok daha küçük islemler yaptirdigimizda bu rakkamlari 2 ye 3 katlıyor kaziklanmaya alistigimiz icin bana ucuz geldi

Amin cümlemizi korusun

Geri
Üst Alt