Jantları Büyüttüm.

@lazonur kesinlikle istanbul yolları konusunda haklısın . Ben de İstanbulda yaşıyorum. Dün amortisörlerimin değişeceğini öğrenince canım sıkıldı. jant işini askıya alma kararı aldım şimdilik. yaza kadar değişebilir fikrim tabi.:) Bu arada becerebilirsem örnek gri bir araca durban jant fotosu ekleyeceğim. ;)  Fena değil sanki. Ama 18 olduğunu ve epey bastığını unutmamak gerekli.

Fikrim aracın dinamiklerini etkileyecek modifiyeden uzak durmak. (Yay pres v.s. gibi) Fabrikadan standart basık yaylarda varmış ama malum çok pahalı.

Ekli dosyayı görüntüle 27078
Abi bu araba senin mi? 😄 @driver_can

@Culture33  Bazen bakınca güzel görünüyor bazen kötü. Bir şey olmamış ama ne bilmiyorum 😃. Sanki bişey eksik.

@lazonur Hayırlı uğurlu olsun, fiyatı uygun olmuş seninde içine sinmiş belli ki, güle güle kullan. bana biraz mini cooper ı andırdı birazda bmw 1 serisini, kendine has dikkat çekici bir görüntüsü olmuş, çok güzel veya çirkin diyemiyorum ama farklı olduğu kesin :)  

diğer arkadaşların da dediği gibi sen sevdikten sonra gerisi önemli değil. Ben de bu jantların golf 7 de nasıl duracağını merak ediyordum benim açımdan da güzel bir örnek oldu teşekkürler...

@Culture33  Bazen bakınca güzel görünüyor bazen kötü. Bir şey olmamış ama ne bilmiyorum 😃. Sanki bişey eksik.
Arkadaşların dediği gibi yanak kalın duruyor. daha ince bir yanak ve az daha indirmek gerekecek o zaman da sevmediğiniz indirme işlemini fazlasıyla yapmış olacaksınız.

@lazonur hocam boşver eski haline göre mükemmel olmuş. Acaba eksik ne dersen jantları 18” gördüğünüz için 17” bir tık değişik geliyor göze :)

Ben de 17'lik aynı jantları kullanıyorum. Benimkiler gri sadece. Farklı durması bile yeter bence. Güle güle kullanın.

Orjinal pretoria jantlar 19'luk normalde ve de orjinal ikinci elini bulmak zor. Sıfırı da tanesi 4000 lira olmuştur serviste. 4 tanesi aşağı yukarı 16 bin😀.

@pretoria 4000 ise bedava, bildiğim kadarıyla dijonun tanesi 4500 durban 4800 pretoria 5-5,5 tan aşağı değildir 21-22 yi bulur serviste.

Geri
Üst Alt