Jantları Büyüttüm.

Görünce ben de sizin aracınız sandım ilkten ama araba kirli durduğu için ve özellikle Durban'lar parlamadığı için sizinki olmadığını anladım hocam.  :lol:  
Teşekkür ederim güzel düşünceniz için.Yıllardır her resmini gördüğümde beğenirdim.Bendeki rline sevgisine sebep olan resimler diyebilirim.Kısmet oldu 6. Golf 7 aracımda denk geldi mutlu mesut takılıyoruz:)yandan gördüğüm kadarıyla otomatik park pla sensörleri var yanda ordan ayırt edilir sanırım benim araçtan ama şimdilik yok sensörlerimiz belki ilerde olur ;)

17" ebat ve aracın rengine uygun olması sayesinde güzel bir seçim olmuş güle güle kullanın.

Orijinal hali 19" olan jantın 17" ebadı kötü durabilirdi ama tasarımı sayesinde bu ebatla da kurtarmış.

Güle güle kullanın ama, araç hiç presslenmiş gibi gelmedi bana, yanlış anlamayın kötü olmuş demiyorum, ben anlamam Bu presslemeden batırılmıştan. Ama sanki tekerlek araca göre çok küçük duruyor, yada açıdan dolayı mı öyle gördüm

hocam aracın jantlarını oldukça beğendim, kazasız belasız sürmeniz dileğimle. Aracın jantları radikal durduğundan aracınıza siyah detaylar ekleyerek daha da uyumlu yapabilirsiniz.. Ayna kapakları, cam filmleri(koyu), ön lip gibi

@Recep Gül 19 inç taksamda tekerleğin çağı değişmiyor, jantı yükselttikçe yanağı kısmak gerektiğinden. Tekerleğin totalde çapı değişmiyor. Benim büyük jant takmamamdaki sebep istanbul yollarının çukurları. 19 inç lastik takıcak olsam 35 yanak lastik takmak zorunda olacağımdan 35 yanak lastiklede çukura sert girdiğinde lastik telleri çok kolay kırılılıyor. İlerleyen zamanlarda balon yapıyor. Ayrıca 35 yanak lastikte en ufak taşı hissediyosun diyorlar. Comfordanda bi okadar ödün vermiş oluyorsun. istanbulda yaşayan 35-40 yanak lastik kullananların yorumlarını okuyun. Sürekli masraf çıkarmasını göze alamadım. 
Yoksa bencede tabi kii 19-18 inç jantlar arabada efsane duruyor.

Bu sebeplerden ötürü 17 janttan yukarı çıkmak istemedim.

Tungstan gri Golfe, 17 inç jantlardan en çok hangisi yakışır? Bunu öğrenmek derdindeyim.

@pharmehmett  aslında bende düşündüm bunu. Bu ön tampon ve arka tampondaki difüzördeki plastik yerleri piano black kaplatsam nasıl olur? Diye düşündüm. Forumlara baktım. Örneğini göremedim. O yüzden vazgeçtim.

Jant olayı bambaşka. 3 sayfa yorum gelmiş :)  amortisör diye bir başlık açtım 3 kişi dönmedi :)

Geri
Üst Alt